|

| Celní sazebník | 84418000 |
| EAN | 8595188066174 |
| Hmotnost | 3 kg |
| Jednotka | 1 ks |
| Kapacita výseku | 30 listů / 80g papíru |
| Počet balení v kartonu | 1 |
| Produktové číslo | 54411199 |
| Rozměry (Š x V x H) | 300mm x 250mm x 92mm |
| Záruka | 24 měsíců |
| Značka | CYKLOS |
Produkt Výsekový nástroj CP 20 se nachází v kategorii Nezařazeno sklad P, výrobce CYKLOS
Zatím žádné dotazy. Buďte první!