|

| Celní sazebník | 8205598000 |
| EAN | 4716443002001 |
| Hmotnost | 0.468 kg |
| Jednotka | 1 ks |
| Kapacita výseku | 18 listů / 80g papíru |
| Počet balení v kartonu | 40 |
| Produktové číslo | 33200 |
| Rozměry (Š x V x H) | 170mm x 50mm x 60mm |
| Záruka | 24 měsíců |
| Značka | Eurosupplies |
Produkt Vysekávač CPW 20 se nachází v kategorii Nezařazeno sklad P, výrobce Eurosupplies
Zatím žádné dotazy. Buďte první!