|
RůznéNezařazeno sklad PBRATECKVýškově stavitelná stolová podnož Brateck S08-22R 1 motor rozsah 710-1190 mm nosnost 80kg
| Barva | černá |
| Barva / dekor | černá |
| Celní sazebník | 73269098 |
| EAN | 8595188066907 |
| Elektrické | ano |
| Ergonomická zóna | ZÓNA 3 - Předcházejte bolesti šíje a krční páteře |
| Hmotnost | 14.5 kg |
| Jednotka | 1 ks |
| Materiál | kov, plast |
| Materiál | kovové |
| Materiál podnože | kov |
| Max. rychlost posunu | 25 mm / s |
| Maximální šířka | 1280 mm |
| Maximální výška | 1190 mm |
| Maximální zatížení | 80 kg |
| Minimální šířka | 820 mm |
| Minimální výška | 710 mm |
| Náklady na recyklaci | 20.00 |
| Napájení | 240 V |
| Nastavení šířky | ano |
| PC stoly | ano |
| Počet balení v kartonu | 1 |
| Počet elektromotorů | 1 |
| Pohon | elektrický |
| Polohovatelné | ano |
| Produktová řada | Brateck |
| Produktové číslo | S08-22R |
| Protikolizní systém | ne |
| Rozměry (Š x V x H) | 270mm x 160mm x 760mm |
| Rozměry složené konstrukce (Š x V x H) | 820~1280x710~1190xx600mm mm |
| Rozměry stolové desky | 1000~1600x600~800mm |
| S elektromotorem | ano |
| Skupina elektrozařízení | 4-8-7 |
| Tvar nohy | hranaté |
| Typ | rámy a konstrukce |
| Typ | stolové nohy |
| Určení | pracovní stůl |
| Výškově nastavitelné | ano |
| Záruka | 24 měsíců |
| Značka | Brateck |
| Způsob ovládání | tlačítkový ovládací panel |
Produkt Výškově stavitelná stolová podnož Brateck S08-22R 1 motor rozsah 710-1190 mm nosnost 80kg se nachází v kategorii Nezařazeno sklad P, výrobce BRATECK
Zatím žádné dotazy. Buďte první!