. SítěKonvertory a optikaOptické modulyD-LINKD-Link 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseSX Transceiver, DIS-S301SX
D-Link 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseSX Transceiver, DIS-S301SX - obrázek produktu


D-Link 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseSX Transceiver, DIS-S301SX

2 928 Kč

2 420 Kč bez DPH

Dostupnost (eshop):
na dotaz obnovit dostupnost
Dostupnost (prodejna):
na dotaz
Kód zboží: OD5120272903 (DIS-S301SX)
Běžná cena: 3 045 Kč (při objednání mimo eshop)

Popis produktu

D-Link 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseSX Transceiver, DIS-S301SX

Technické parametry

  • Vyhovující standard: IEEE802.3z, 1000BASE-SX
  • Typ vysílače: SFP
  • Standard Fibre Channel FC-PI: 100-M6-SN-I / 100-M5-SN-I
  • Vzdálenost: 62,5/125um: 300 m, 50/125um: 550 m
  • Rychlost: 1,25 Gbps
  • Konektor: Duplexní LC konektor

Odkaz na web výrobce: https://eu.dlink.com/uk/en/products/dis-s301sx



Produkt D-Link 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseSX Transceiver, DIS-S301SX se nachází v kategorii Optické moduly, výrobce D-LINK

Technické parametry

Provedení switche: Moduly
Rychlost LAN max.: 1000 Mbps
Optika: Ano

Výrobce: D-LINK
EAN: 790069437694
P/N: DIS-S301SX
Záruka: 24



eo.cz patička kontakt +420 606 622 826 patička email obchod@eo.cz patička facebook

Chci odebírat akční nabídky:

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Copyright © 2004-2020 EO.CZ