. SítěKonvertory a optikaOptické modulyD-LINKD-Link DIS-S302SX 1port MiniGBIC SFP to 1000BaseSX
D-Link DIS-S302SX 1port MiniGBIC SFP to 1000BaseSX - obrázek produktu


D-Link DIS-S302SX 1port MiniGBIC SFP to 1000BaseSX

3 668 Kč

3 031 Kč bez DPH

Dostupnost (eshop):
na dotaz obnovit dostupnost
Dostupnost (prodejna):
na dotaz
Kód zboží: OD512027158 (DIS-S302SX)
Běžná cena: 3 815 Kč (při objednání mimo eshop)

Popis produktu

DIS-S302SX

1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseSX
- Mini GBIC to 1000BaseSX Multi-mode Fiber Transceiver
- Distance up to 2Km
- Suitable for all D-Link industrial switches with Mini GBIC slots
- Supported temperature -40° to +85°C



Produkt D-Link DIS-S302SX 1port MiniGBIC SFP to 1000BaseSX se nachází v kategorii Optické moduly, výrobce D-LINK

Technické parametry


Výrobce: D-LINK
EAN: 790069437700
P/N: DIS-S302SX
Záruka: 24


eo.cz patička kontakt +420 606 622 826 patička email obchod@eo.cz patička facebook

Chci odebírat akční nabídky:

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Copyright © 2004-2020 EO.CZ