. SítěKonvertory a optikaOptické modulyD-LINKD-Link 155Mbps Multi-Mode LC SFP Transceiver (2km)
D-Link 155Mbps Multi-Mode LC SFP Transceiver (2km) - obrázek produktu


D-Link 155Mbps Multi-Mode LC SFP Transceiver (2km)

2 747 Kč

2 270 Kč bez DPH

Dostupnost (eshop):
na dotaz obnovit dostupnost
Dostupnost (prodejna):
na dotaz
Kód zboží: OD51202709 (DEM-211)
Běžná cena: 2 857 Kč (při objednání mimo eshop)

Popis produktu

  • Až 200 Mb/s v režimu full-duplex
  • Max. vzdálenost až 2 km
  • Výměna za provozu (hot-swap)

Mini-GBIC 100BaseFX multimode transceiver DEM-211 je vybaven 100Mb/s optickým FX (LC-Duplex) portem. Opírá se o průmyslové standardy a je kompatibilní s normami IEEE 802.3u a SFP MSA. Tím je zajištěna kompatibilita s jinými zařízeními.

DEM-211 nabízí výkon a flexibilitu. Podporuje rychlost přenosu až 200Mb/s v režimu full-duplex. Maximální vzdálenost jsou 2 km.

Navíc tento mini GBIC transceiver podporuje hot-swap, takže jej lze nainstalovat nebo odpojit za běžného provozu přepínače. Přepínač mají přitom všichni ostatní uživatelé stále k dispozici.



Produkt D-Link 155Mbps Multi-Mode LC SFP Transceiver (2km) se nachází v kategorii Optické moduly, výrobce D-LINK

Odkazy

Více o produktu:

Technické parametry


Výrobce: D-LINK
EAN: 790069298127
P/N: DEM-211
Záruka: 24


eo.cz patička kontakt +420 606 622 826 patička email obchod@eo.cz patička facebook

Chci odebírat akční nabídky:

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Copyright © 2004-2020 EO.CZ