. SítěKonvertory a optikaOptické modulyCISCOCisco SFP-10G-LR-S=
Cisco SFP-10G-LR-S= - obrázek produktu
dopravné zdarma


Cisco SFP-10G-LR-S=

27 284 Kč

22 549 Kč bez DPH

Vložením tohoto produktu do košíku získáváte dopravné zdarma na vše.
Dostupnost (eshop):
na dotaz obnovit dostupnost
Dostupnost (prodejna):
na dotaz
Kód zboží: OC5139010011 (SFP-10G-LR-S=)
Běžná cena: 27 693 Kč (při objednání mimo eshop)

Popis produktu

Modul Cisco SFP-10G-LR-S

Moduly Cisco 10GBASE SFP+ vám poskytují širokou škálu možností připojení 10 Gigabit Ethernet pro datová centra a přenosové aplikace pro poskytovatele služeb.

Modul Cisco 10GBASE-LR podporuje délku spojení 10 kilometrů na standardním vláknu s jedním modem (SMF) (G.652). SFP-10G-LR-S nepodporuje FCoE.



Produkt Cisco SFP-10G-LR-S= se nachází v kategorii Optické moduly, výrobce CISCO

Technické parametry

Provedení switche: Moduly
Optika: Ano

Výrobce: CISCO
EAN: 882658782497
P/N: SFP-10G-LR-S=
Záruka: 6



eo.cz patička kontakt +420 606 622 826 patička email obchod@eo.cz patička facebook

Chci odebírat akční nabídky:

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Copyright © 2004-2020 EO.CZ