. SítěKonvertory a optikaOptické modulyCISCOCisco SFP-10G-LR= (10GBASE-LR SFP Module)
Cisco SFP-10G-LR=  (10GBASE-LR SFP Module) - obrázek produktu
dopravné zdarma


Cisco SFP-10G-LR= (10GBASE-LR SFP Module)

50 510 Kč

41 744 Kč bez DPH

Vložením tohoto produktu do košíku získáváte dopravné zdarma na vše.
Dostupnost (eshop):
na dotaz obnovit dostupnost
Dostupnost (prodejna):
na dotaz
Kód zboží: OC5139010010 (SFP-10G-LR=)
Běžná cena: 51 268 Kč (při objednání mimo eshop)

Popis produktu

The Cisco 10GBASE-LR Module supports a link length of 10 kilometers on standard single-mode fiber (SMF, G.652).



Produkt Cisco SFP-10G-LR= (10GBASE-LR SFP Module) se nachází v kategorii Optické moduly, výrobce CISCO

Technické parametry

Provedení switche: Moduly

Výrobce: CISCO
EAN:
P/N: SFP-10G-LR=
Záruka: 6



eo.cz patička kontakt +420 606 622 826 patička email obchod@eo.cz patička facebook

Chci odebírat akční nabídky:

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Copyright © 2004-2020 EO.CZ