. SítěKonvertory a optikaOptické modulyCISCOCisco GLC-LH-SMD= (SFP 1000Base-LX/ LH, DOM)
Cisco GLC-LH-SMD=  (SFP 1000Base-LX/ LH, DOM) - obrázek produktu


Cisco GLC-LH-SMD= (SFP 1000Base-LX/ LH, DOM)

13 237 Kč

10 939 Kč bez DPH

Dostupnost (eshop):
na dotaz obnovit dostupnost
Dostupnost (prodejna):
na dotaz
Kód zboží: OC5139010006 (GLC-LH-SMD=)
Běžná cena: 13 567 Kč (při objednání mimo eshop)

Popis produktu

1000BASE-LX/LH SFP MMF / SMF Gigabit Interface Converter

Rozhraní: SFP
Rychlost datového přenosu (maximální): 1000 Mbit/s
Konektor pro optická vlákna: LC
Plug-in module
1310 nm



Produkt Cisco GLC-LH-SMD= (SFP 1000Base-LX/ LH, DOM) se nachází v kategorii Optické moduly, výrobce CISCO

Technické parametry

Provedení switche: Moduly
Optika: Ano

Výrobce: CISCO
EAN: 882658340901
P/N: GLC-LH-SMD=
Záruka: 6



eo.cz patička kontakt +420 606 622 826 patička email obchod@eo.cz patička facebook

Chci odebírat akční nabídky:

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Copyright © 2004-2020 EO.CZ