. SítěKonvertory a optikaOptické modulyCISCOCisco Meraki 10 GbE SFP+ SR Fiber Transceiver
Cisco Meraki 10 GbE SFP+ SR Fiber Transceiver - obrázek produktu
dopravné zdarma


Cisco Meraki 10 GbE SFP+ SR Fiber Transceiver

20 581 Kč

17 009 Kč bez DPH

Vložením tohoto produktu do košíku získáváte dopravné zdarma na vše.
Dostupnost (eshop):
na dotaz obnovit dostupnost
Dostupnost (prodejna):
na dotaz
Kód zboží: OC5135M6MA015 (MA-SFP-10GB-SR)
Běžná cena: 20 890 Kč (při objednání mimo eshop)

Popis produktu

Model
· MA-SFP-10GB-SR
Description
· Meraki 10 GbE SFP+ SR Multi-Mode Fiber Module
Standard
· 10GBASE-SR
Range
· 400m
Compatibility
· MX 400/600
· MS 225/250 Series
· MS 300 Series
· MS 400 Series



Produkt Cisco Meraki 10 GbE SFP+ SR Fiber Transceiver se nachází v kategorii Optické moduly, výrobce CISCO

Technické parametry

Rychlost LAN max.: 10000 Mbps
Optika: Ano

Výrobce: CISCO
EAN:
P/N: MA-SFP-10GB-SR
Záruka: 99



eo.cz patička kontakt +420 606 622 826 patička email obchod@eo.cz patička facebook

Chci odebírat akční nabídky:

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Copyright © 2004-2020 EO.CZ