. PC doplňkyKlávesnice, myši, herní ovladačeMyšiLOGITECH OEMLogitech G502 HERO/ Herní/ Optická/ Pro praváky/ 25 600DPI/ Drátová USB/ Černá
Logitech G502 HERO/ Herní/ Optická/ Pro praváky/ 25 600DPI/ Drátová USB/ Černá - obrázek produktu


Logitech G502 HERO/ Herní/ Optická/ Pro praváky/ 25 600DPI/ Drátová USB/ Černá

1 366 Kč

1 129 Kč bez DPH

Dostupnost (eshop):
skladem obnovit dostupnost
Dostupnost (prodejna):
24h od objednávky
Kód zboží: ML202710999 (910-005470)
Běžná cena: 1 421 Kč (při objednání mimo eshop)

Související produkty

Popis produktu

Logitech G502 HERO
výkonná herní myš

Myš G502 HERO disponuje herním senzorem HERO 25K s přesností snímání na desetiny mikronů, přizpůsobitelným podsvícením LIGHTSYNC RGB, integrovanými profily, přemístitelnými závažími a dalšími prvky.

Se softwarem Logitech G HUB můžete ukládat svá nastavení do integrované paměti v myši a mít je vždy u sebe. Uložená nastavení budou funkční na libovolném počítači bez nutnosti používat další software nebo přihlašování.

S myší G502 HERO je dodáváno pět závaží o hmotnosti 3,6g, které lze rozmístit dopředu, dozadu, vlevo, vpravo a na střed pro dosažení různých konfigurací vyvážení. Experimentujte s vyrovnáním a vyvážením, dokud nenaleznete ideální konfiguraci pro dosažení vyšší výkonnosti ve hrách.

  • pomocí softwaru Logitech G HUB můžete pro každé z 11 tlačítek naprogramovat své oblíbené příkazy a makra
  • extra rychlé rolovací kolečko - výběr režimu rychlosti posuvu

Technické parametry
Počet tlačítek: 11
Programovatelná tlačítka: ano
Integrovaná paměť: až 5 profilů (je vyžadován firmware 127.1.7)
Mikroprocesor: 32bitový ARM
Maximální zrychlení: >40G
Maximální rychlost: >400ips
DPI: 100–25600
Senzor: HERO (optický)
Typ připojení: USB 2.0
Délka kabelu: 2,1m

Systémové požadavky:

  • volný port USB
  • Windows® 7 nebo novější
  • macOS 10.11 nebo novější
  • Chrome OS™
  • (přístup k internetu pro Logitech G HUB)

Rozměry: 290x75x40mm
Hmotnost myši: 121g
Volitelná doplňková závaží: až 18g (5x 3,6g)

Obsah balení:

  • G502 HERO Gaming Mouse
  • volitelná závaží 5x 3,6g s pouzdrem
  • uživatelská dokumentace


Logitech G502 HERO
PĹEPRACOVANĂť SENZOR HERO


Myš G502 HERO disponuje pokročilým optickým senzorem pro maximální přesnost snímání, přizpůsobitelným podsvícením RGB, vlastními herními profily, citlivostí 200 až 25 600 DPI a přemístitelnými závažími.

SENZOR HERO 25K


HERO 25K je náš nejpĹ™esnÄ›jší hernĂ­ senzor všech dob s pĹ™esnostĂ­ novĂ© generace a od základu pĹ™epracovanou architekturou. Senzor HERO, s doposud nejvyšší rychlostĂ­ zpracovánĂ­ snĂ­mkovacĂ­ frekvence, se vyznaÄŤuje parametry 400+ IPS napříč rozsahem 100–25 600 DPI s nulovĂ˝m vyhlazovánĂ­m, filtrovánĂ­m a zrychlenĂ­m. HERO 25K dosahuje tĂ© nejvyšší pĹ™esnosti soutěžnĂ­ ĂşrovnÄ› a nejvĂ­ce konzistentnĂ­ odezvy. NezapomeĹte si pĹ™izpĹŻsobit a vyladit nastavenĂ­ DPI pomocĂ­ Logitech G HUB.

11 PROGRAMOVATELNĂťCH TLAÄŚĂŤTEK


Pomocí softwaru Logitech G HUB můžete pod každé z 11 tlačítek naprogramovat své oblíbené příkazy a makra. Stavět, skrčit se, zaútočit, léčit...mějte své často používané aktivity na dosah ruky. Uložte si předchystané profily přímo v myši a mějte tak svá nastavení všude s sebou.PĹEPĂŤNĂNĂŤ DPI BÄšHEM HRANĂŤ


Procházejte směrem nahoru nebo dolů mezi až pěti nastaveními DPI jediným kliknutím. Tři indikátory DPI vás upozorní, které nastavení je právě aktivní. Přizpůsobte si tato nastavení DPI pomocí Logitech G HUB nebo použijte výchozí nastavení z továrny.

TLAÄŚĂŤTKO PRO PĹEPĂŤNĂNĂŤ DPI


Mějte hru ještě více pod kontrolou pomocí rychlého přepínání mezi vysokou a nízkou citlivostí Přepínání DPI. Tlačítko pro ostřelování, prakticky umístěné na levé straně myši, přidržte pro rychlé přepnutí na zaměřování s přesností potřebnou pro snajpry. Citlivost tlačítka přepnutí Přepínání DPI si můžete přizpůsobit v G HUB nebo zcela změnit jeho funkci.INTEGROVANà PAMĚŤ


Se softwarem Logitech G HUB můžete ukládat svá nastavení do integrované paměti v myši a mít je vždy u sebe. Uložená nastavení budou funkční na libovolném počítači bez nutnosti používat další software nebo přihlašování.

ULTRARYCHLÉ ROLOVACÍ KOLEČKO SE DVĚMA REŽIMY


Odemkněte rolovací kolečko pro ultrarychlý nepřetržitý posuv za účelem rychlého procházení dlouhými dokumenty, nebo jej uzamkněte pro přesný posuv po jednotlivých krocích. Těžké kovové kolečko poskytuje spolehlivé a plynulé ovládání v obou režimech.OPTIMALIZACE HMOTNOSTI


Vylaďte si odezvu a posuv myši podle svých představ. S myší G502 HERO je dodáváno pět závaží o hmotnosti 3,6 g, které lze rozmístit dopředu, dozadu, vlevo, vpravo a na střed pro dosažení různých konfigurací vyvážení. Experimentujte s vyrovnáním a vyvážením, dokud nenaleznete ideální konfiguraci pro dosažení vyšší výkonnosti ve hrách.

TECHNOLOGIE LIGHTSYNC RGB


Technologie LIGHTSYNC představuje novou generaci podsvícení RGB, které může být řízeno hrami, zvukem nebo vaší obrazovkou – výsledkem je ten nejintenzivnější zážitek při využití barevného spektra RGB. Vyberte si z plného spektra přibližně 16,8 milionu barev a synchronizujte světelné animace a efekty s vašimi ostatními zařízeními Logitech G. Vše si můžete snadno a rychle přizpůsobit pomocí Logitech G HUB.DETAILY PĹIPRAVENÉ K HRANĂŤ


Kromě základní výkonnosti a možností přizpůsobení bylo navíc pečlivě promyšleno a navrženo mnoho detailů. Povšimněte si hlavních tlačítek s mechanickými spínači, pogumovaných bočních úchopů, magnetického krytu otvoru pro závaží a dalších prvků.
Upozornění:

Popis, obrázky a jednotlivé parametry se mohou lišit v závislosti na zvoleném modelu a konfiguraci.
Produkt Logitech G502 HERO/ Herní/ Optická/ Pro praváky/ 25 600DPI/ Drátová USB/ Černá se nachází v kategorii Myši, výrobce LOGITECH OEM

Technické parametry

Herní provedení: Ano
Značka a modelové označení: Logitech G502 HERO
Typ myši: Herní
Rozlišení myši (dpi): 25 600
Čtyři a více tlačítek myši: Ano
Výklopné kolečko myši: Ano
Rozhraní myši: Drátová USB
Délka kabelu: 2,1m
Technologie snímání myši: Optická
Podsvícená myš: Ano
Provedení: Pro praváky
Barva myši: Černá

Výrobce: LOGITECH OEM
EAN: 5099206080263
P/N: 910-005470
Záruka [m]: 24eo.cz patička kontakt +420 606 622 826 patička email obchod@eo.cz patička facebook

Chci odebírat akční nabídky:

 

Copyright © 2004-2023 EO.CZ