ROG Swift OLED PG34WCDN
Typ obrazovky: QD-OLED
Úhlopříčka [palce]: 34
Rozlišení: 3 440 x 1 440
Rozteč bodu [mm]: 0.231
Obnovovací frekvence [Hz]: 360
Poměr stran: 21:9
Povrch displeje: Antireflexní
Jas [cd/m2]: 1 300
Kontrast: 1 500 000:1
Odezva [ms]: 0,03
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178/178
Počet barev: 1,07 B.
Reproduktory: Ne
Konektory:
*1x DisplayPort 2.1
*2x HDMI 2.1
*1x USB-C (DP alt mode, PD 90W)
*3x USB-A
*1x Konektor pro sluchátka
Napájení: Interní
Spotřeba [W]: 85
Stand By režim [W]: 0,5
Třída energetické náročnosti: F
Montáž na zeď: VESA 100x100 mm
Naklápění monitoru:
*Naklonění: -3° / 20°
*Natočení: -30°/ 30°
*Výškově nastavitelné: 0-110 mm
Barva: Černá
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 812,8 x 562,7 x 276,1
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 812,8 x 373,3 x 107,9
Hmotnost [kg]: 8,3 / 5,6
Obsah balení:
*DisplayPort kabel
*HDMI kabel
*USB kabel
*USB-C kabel
*Sada pro VESA montáž
*Mikrovláknová utěrka
Záruka: 3 Roky
Stránky výrobce: https://rog.asus.com/monitors/32-to-34-inches/rog-swift-oled-pg34wcdn/
Společnost
Produkty společnosti můžeme nalézt téměř ve všech odvětvích trhu s IT.
Více informací na www.asus.com
Produkt ASUS ROG / PG34WCDN / 34" / QD-OLED / wQHD / 360Hz / 0,03ms / Černá se nachází v kategorii Monitory, výrobce ASUS