. PříslušenstvíKabelyVideoTVMICROSOFTMicrosoft Wireless Display Adapter v2 (WiDi)
Microsoft Wireless Display Adapter v2 (WiDi) - obrázek produktu
Microsoft Wireless Display Adapter v2 (WiDi) - obrázek č. 1 Microsoft Wireless Display Adapter v2 (WiDi) - obrázek č. 2 Microsoft Wireless Display Adapter v2 (WiDi) - obrázek č. 3 Microsoft Wireless Display Adapter v2 (WiDi) - obrázek č. 4 Microsoft Wireless Display Adapter v2 (WiDi) - obrázek č. 5 Microsoft Wireless Display Adapter v2 (WiDi) - obrázek č. 6 Microsoft Wireless Display Adapter v2 (WiDi) - obrázek č. 7


Microsoft Wireless Display Adapter v2 (WiDi)

2 100 Kč

1 736 Kč bez DPH

Dostupnost (eshop):
na dotaz obnovit dostupnost
Dostupnost (prodejna):
na dotaz
Kód zboží: KM1901700105 (P3Q-00008)
Běžná cena: 2 184 Kč (při objednání mimo eshop)

Popis produktu

Podívejte se na všechno ve velkém měřítku

Pomocí adaptéru Microsoft Wireless Display Adapter můžete obsah tabletu, přenosného počítače nebo chytrého telefonu (Veškeré telefony, tablety a přenosné počítače se systémem Windows 10 podporující technologii Miracast®. K použití není nutný přístup k Internetu. ) zobrazit na televizoru HDTV nebo na monitoru. Přenášení filmů datovým proudem, prohlížení osobních fotografií nebo zobrazení prezentace na velké obrazovce – to vše bezdrátově.

Pomocí adaptéru Microsoft Wireless Display Adapter můžete sdílet položky ze svého tabletu, přenosného počítače nebo smartpfonu v televizoru nebo monitoru s vysokým rozlišením. Vysílejte datový proud filmů, dívejte si osobní fotografie nebo zobrazujte prezentace na velké obrazovce - a to vše bezdrátově.

Schůze v modernějším stylu

Když Microsoft Wireless Display Adapter zapojíte do projektoru nebo monitoru v konferenční místnosti, budete moci promítat své nápady a spolupracovat v reálném čase. Můžete dokonce zvýrazňovat body v aplikaci PowerPoint a velkou obrazovku používat jako kolektivní pracovní prostor.

Technologie Wi-Fi CERTIFIED ™ Miracast®

Wireless Display Adapter využívá technologii Wi-Fi CERTIFIED™ Miracast®, takže nejste omezeni přenášením určitých aplikací nebo obsahu; na televizoru HDTV nebo na monitoru můžete zobrazit cokoli ze svého zařízení. Wireless Display Adapter je také certifikovaný adaptér Intel® Wireless Display (WiDi), který lze použít se zařízeními 2 v 1 a tablety s podporou funkce Intel WiDi.

Snadné připojení

Jednoduše zapojte konektor USB a HDMI adaptéru Wireless Display Adapter do televizoru HDTV nebo monitoru, připojte, poté zrcadlete nebo rozšiřte obrazovku a jste připraveni. Wireless Display Adapter zajišťuje spolehlivé připojení s dosahem až 7 metrů.

Požadavky na systém:

  • Počítač / operační systém - Veškeré telefony, tablety a přenosné počítače se systémem Windows 10 podporující technologii Miracast®. K použití není nutný přístup k Internetu.
  • Poznámka: musí být nainstalované nejnovější aktualizace systému Windows
  • Kontrola kompatibility produktu: https://www.microsoft.com/hardware/cs-cz/support/compatibility

Video představení produktu: https://youtu.be/nzKGpxZVArw
Informace na stránkách výrobce: https://www.microsoft.com/accessories/cs-cz/products/adapters/wireless-display-adapter-2/p3q-00008

Postupy: Instalace adaptéru Wireless Display Adapter: https://www.microsoft.com/hardware/cs-cz/help/support/how-to/adapters/setupProdukt Microsoft Wireless Display Adapter v2 (WiDi) se nachází v kategorii TV, výrobce MICROSOFT

Odkazy

Odkaz na stránky výrobce a informace o produktu:
Postupy: Instalace Wireless Display Adapter:
Video představení produktu:
Recenze předchozí verze na Technet.cz:
Detailní technická specifikace:

Technické parametry

Herní provedení: Ano
Herní provedení: Ano
Typ: Kabely
Přesná délka (m): 0,3
Délka (m): 0,30 - 0,39
Verze datového rozhraní: USB 2.0
Barva: Černá
HDMI Standard A (M): 1
USB Type A (M): 1

Výrobce: MICROSOFT
EAN: 889842003246
P/N: P3Q-00008
Záruka: 24eo.cz patička kontakt +420 606 622 826 patička email obchod@eo.cz patička facebook

Chci odebírat akční nabídky:

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Copyright © 2004-2020 EO.CZ