|
Notebooky, PCNotebooky - příslušenstvíNapájecí adaptéryWHITENERGYWhitenergy napájecí zdroj 18.5V/ 4.9A 90W konektor 4.8x1.7mm, Compaq
| Originální P/N | 04077 |
| Název produktu | Whitenergy napájecí zdroj 18.5V/4.9A 90W konektor 4.8x1.7mm, Compaq |
| Výrobce | Whitenergy |
| Třída produktu | Napájení notebooku (napájecí adaptéry, kabely) |
| Druh produktu | Napájecí adaptér |
| Typ konektoru | AC napájení |
| Doplňující informace |
|
| Barva | černá |
| Šířka | 55 mm |
| Výška | 30 mm |
| Délka | 130 mm |
| Čistá hmotnost | 0.46 kg |
| Hrubá hmotnost | 0.53 kg |
| Další informace | http://www.whitenergy.com/ |
Produkt Whitenergy napájecí zdroj 18.5V/ 4.9A 90W konektor 4.8x1.7mm, Compaq se nachází v kategorii Napájecí adaptéry, výrobce Whitenergy
Zatím žádné dotazy. Buďte první!