. Notebooky, PCSoftware a PC hryBezpečnostní SWAVASTAvast Essential Business Security (2 years) 5-19
Avast Essential Business Security (2 years) 5-19 - obrázek produktu


Avast Essential Business Security (2 years) 5-19

1 174 Kč

970 Kč bez DPH

Dostupnost (eshop):
na dotaz obnovit dostupnost
Dostupnost (prodejna):
na dotaz
Kód zboží: AA819098AV6949 (ssp.0.24m)
Běžná cena: 1 221 Kč (při objednání mimo eshop)

Popis produktu

Essential Business Security

Ochrana na každém zařízení

  • Pořiďte si nepřetržité zabezpečení, které chrání vaše zařízení před viry, spywarem, phishingem, ransomwarem a dalšími kybernetickými útoky.

Ochrana před infikovanými soubory a e-maily

  • Náš Souborový štít testuje, zda otevírané a stahované soubory neobsahují malware. Naše Ochrana e-mailu kontroluje, zda příchozí a odchozí e-maily neobsahují malware.

Ochrana před nebezpečnými weby

  • Zablokuje nezabezpečené weby, které se mohou snažit infikovat zařízení, aby vaši zaměstnanci mohli prohlížet web v bezpečí.

Zamezení hackerům v přístupu k vašim datům

  • Útoky přes vzdálený přístup jsou na vzestupu. Zabráníme hackerům v převzetí kontroly nad počítači zaměstnanců, aby jim nemohli nainstalovat malware ani zamknout soubory pomocí ransomwaru.

Ochrana před ztrátou dat

  • Náš firewall společně s nástroji pro kontrolu sítě dokáže zablokovat útoky hackerů a zabránit úniku citlivých dat z počítače. Monitoruje veškerý síťový provoz mezi počítači zaměstnanců a vnějším světem a chrání vaši firmu před neoprávněnou komunikací a vniknutím.

Zdokonalená ochrana dat

  • Náš behaviorální štít chrání před doposud neznámými hrozbami, škodlivými programy i odposlechem hesel či přihlašovacích údajů k bankovním účtům. Můžete si být jistí, že vaše osobní, firemní i zákaznická data budou chráněna před útoky ransomwaru.

Online platforma pro správu

  • Z jednoho místa můžete snadno nastavovat a instalovat ochranu, monitorovat zařízení, spravovat předplatná a provádět další činnosti.

Správa zařízení

  • Libovolný počet zařízení můžete jednoduše spravovat z praktického řídicího panelu. Kontrolujte stav zařízení a pravidla, provádějte rychlé akce, zapínejte či vypínejte bezpečnostní služby a další.

Výstrahy a oznámení

  • Dostávejte okamžitá e-mailová oznámení o stavu zařízení, ať můžete rychle zjednat nápravu. Přizpůsobte si výstrahy tak, abyste byli upozorňováni jen na to, o čem potřebujete vědět.

Komplexní reporty

  • Díky rychlému vytváření a plánování reportů budete mít přehled o stavu všech zařízení.

Více informací zde https://www.avast.com/cs-cz/business/products/essential#pcProdukt Avast Essential Business Security (2 years) 5-19 se nachází v kategorii Bezpečnostní SW, výrobce AVAST

Technické parametry

Původ licence: Nová licence
Verze licence: Plná/nová licence
Trvání licence: 12 měsíců
Typ zákazníka: Komerční
Centrální správa: Ano

Výrobce: AVAST
EAN:
P/N: ssp.0.24m
Záruka: 6eo.cz patička kontakt +420 606 622 826 patička email obchod@eo.cz patička facebook

Chci odebírat akční nabídky:

 

Copyright © 2004-2022 EO.CZ