. Chytré technologieSystémy automatické identifikaceTerminályPříslušenství k terminálůmHONEYWELLCT37 - booted display case, no power cord

CT37 - booted display case, no power cord

10 467 Kč
8 650 Kč bez DPH
Doprava od 63 Kč Vrácení 14 dní
Eshop: na dotaz obnovit dostupnost
Prodejna: na dotaz
Kód: THEPHDCT338 (CT30P-DB-UVB-0)   Běžná cena: 10 729 Kč (při objednání mimo eshop)
Dotazy
Další oblíbené produkty z této kategorie:
Honeywell CT37 – Booted Display Case (bez napájecího kabelu)
Ochranný stojánek s krytím pro zařízení Honeywell CT37, určený pro stabilní umístění a prezentaci zařízení. Poskytuje fyzickou ochranu při používání a je ideální do pevných pracovních stanovišť. Napájecí kabel není součástí balení.
*Kompatibilita: Honeywell CT37
*Typ: ochranný stojánek (booted display case)
*Napájení: bez napájecího kabelu

Logo HONEYWELLHoneywell je americká technologická a průmyslová společnost s více než 100 lety zkušeností v oblastech automatizace, bezpečnosti a řízení budov. V oblasti IT nabízí především čtečky čárových kódů, mobilní terminály a tiskárny štítků určené pro logistiku, skladové hospodářství a maloobchod. Produkty Honeywell jsou ceněny pro svou odolnost, spolehlivost a dlouhou životnost i v náročných provozních podmínkách. Společnost rovněž vyrábí senzory, termostaty, požární hlásiče a průmyslová bezpečnostní zařízení. Globální zákaznický servis a rozsáhlá síť partnerů zajišťují podporu po celém světě. Honeywell je jedním z největších dodavatelů technologií pro průmyslové podniky a státní instituce.
Více informací na www.honeywell.com

Produkt CT37 - booted display case, no power cord se nachází v kategorii Příslušenství k terminálům, výrobce HONEYWELL

Výrobce: HONEYWELL
EAN:
P/N: CT30P-DB-UVB-0
Záruka [m]: 12 (os.24)

Dotazy a diskuse

Zatím žádné dotazy. Buďte první!

Přidat dotaz nebo komentář

Příspěvky nepřihlášených uživatelů jsou zveřejněny po schválení. Přihlaste se pro okamžité zveřejnění.
Odpovídáte na příspěvek od  —  Zrušit odpověď