. SítěSíťové prvky aktivníSwitcheTP-LINKTP-Link TL-SG2218P 16xGb POE+ 2xSFP 150W smart switch Omada SDN
TP-Link TL-SG2218P 16xGb POE+ 2xSFP 150W smart switch Omada SDN - obrázek produktu
TP-Link TL-SG2218P 16xGb POE+ 2xSFP 150W smart switch Omada SDN - obrázek č. 1 TP-Link TL-SG2218P 16xGb POE+ 2xSFP 150W smart switch Omada SDN - obrázek č. 2


TP-Link TL-SG2218P 16xGb POE+ 2xSFP 150W smart switch Omada SDN

7 477 Kč

6 179 Kč bez DPH

Dostupnost (eshop):
skladem obnovit dostupnost
Dostupnost (prodejna):
24h od objednávky
Kód zboží: ST517221553 (SG2218P)
Běžná cena: 7 776 Kč (při objednání mimo eshop)

Popis produktu

TP-Link switch TL-SG2218

18portový gigabitový inteligentní switch JetStream s 16 porty PoE+

Platforma softwarově definovaných sítí Omada (SDN) integruje síťová zařízení, včetně přístupových bodů, switchů a bran, a poskytuje 100% centralizovanou cloudovou správu.

Technická specifikace


HARDWARE FEATURES
Standards and Protocols

  • IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.3az, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1x

Interface

  • 16× 10/100/1000 Mbps RJ45 Ports (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
  • 2× Gigabit SFP Slots

Network Media

  • 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
  • 100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable (maximum 100m)
  • 1000BASE-X: MMF, SMF

Fan Quantity

  • 1

Power Supply

  • 100-240V AC, 50/60Hz

PoE Ports (RJ45)

  • Standard: 802.3at/af compliant
  • PoE+ Ports: 16 Ports
  • PoE Power Budget: 150 W*

Dimensions ( W x D x H )

  • 17.3 × 7.1 × 1.7 in. (440 × 180 × 44 mm)

Mounting

  • Rack Mountable

Max Power Consumption

  • 181.4 W (110 V/60 Hz) (with 150 W PD connected)
  • 178.3 W (220 V/50 Hz) (with 150 W PD connected)

Max Heat Dissipation

  • 619.06 BTU/hr (110 V/60 Hz) (with 150 W PD connected)
  • 608.52 BTU/hr (220 V/50 Hz) (with 150 W PD connected)

PERFORMANCE
Switching Capacity

  • 36 Gbps

Packet Forwarding Rate

  • 26.78 Mpps

MAC Address Table

  • 8K

Packet Buffer Memory

  • 4.1 Mbit

Jumbo Frame

  • 9 KB

Software features
Quality of Service(QoS)

  • 802.1p CoS/DSCP priority
  • 8 priority queues
  • Priority Schedule Mode
  • Queue Weight Config
  • Bandwidth Control
  • Smoother Performance
  • Storm Control

L2 and L2+ Features

  • 16 IP Interfaces
  • Static Routing
  • DHCP Server
  • DHCP Relay
  • Static ARP
  • Proxy ARP
  • Gratuitous ARP
  • Link Aggregation
  • Spanning Tree Protocol
  • Loopback Detection
  • Flow Control
  • Mirroring
  • 802.1ab LLDP/ LLDP-MED

VLAN

  • VLAN Group
  • 802.1Q tag VLAN
  • MAC VLAN: 12 Entries
  • Protocol VLAN
  • GVRP
  • Voice VLAN

Access Control List(ACL)

  • Support up to 230 entries
  • Time-Range
  • Time-based ACL
  • MAC ACL
  • IP ACL
  • IPv6 ACL
  • Combined ACL
  • Rule Operation
  • Policy Action
  • ACL Rules Binding
  • Actions for flows

Security

  • AAA
  • 802.1X
  • IP/IPv6-MAC Binding
  • IP Source Guard
  • IPv6 Source Guard
  • DoS Defend
  • Static/Dynamic/Permanent Port Security
  • Broadcast/Multicast/Unicast Storm Control
  • Port Isolation
  • Secure web management through HTTPS with SSLv3/TLS 1.2
  • Secure Command Line Interface (CLI) management with SSHv1/SSHv2
  • IP/Port/MAC based access control

Management

  • Omada App
  • Cloud Access

Others
Certification

  • CE, FCC, RoHS

Package Contents

  • TL-SG2218P
  • Power Cord
  • Installation Guide
  • Rackmount Kit
  • Rubber Feet

System Requirements

  • Microsoft® Windows® XP, Vista™ or Windows 7/8/10/11, MAC® OS, NetWare®, UNIX® or Linux.

Environment

  • Operating Temperature: 0–50 ? (32–122 ?);
  • Storage Temperature: -40–70 ? (-40–158 ?)
  • Operating Humidity: 10–90% RH non-condensing
  • Storage Humidity: 5–90% RH non-condensing

Logo TP-LINK

Produkt TP-Link TL-SG2218P 16xGb POE+ 2xSFP 150W smart switch Omada SDN se nachází v kategorii Switche, výrobce TP-LINK

Odkazy

Technické parametry

Konektor DisplayPort: Ne
Konektor HDMI: Ne
Provedení switche: Do racku
Fanless switch: Ano
Obsahuje switch: Ano
Rychlost LAN max.: 1 Gbps
Optika: Ano
Počet LAN portů: 16
Počet SFP portů: 2
POE: Ano
Management: Managed switch

Výrobce: TP-LINK
EAN: 4897098689509
P/N: SG2218P
Záruka [m]: 36



eo.cz patička kontakt +420 606 622 826 patička email obchod@eo.cz patička facebook

Chci odebírat akční nabídky:

 

Copyright © 2004-2023 EO.CZ