|

| Celní sazebník | 82055980 |
| EAN | 4714218087086 |
| Hloubka šití | 70 mm |
| Hmotnost | 1.3 kg |
| Jednotka | 1 ks |
| Kapacita | 130 listů |
| Materiál | plast a kov |
| Maximální kapacita prošití | 130 listů / 80g papíru |
| Počet balení v kartonu | 6 |
| Pohon šití | ruční |
| Produktové číslo | 05004 |
| Rozměry (Š x V x H) | 340mm x 266mm x 97mm |
| Sedlové šití | ne |
| Šití na plocho | ne |
| Šití sponou s obloukem | ne |
| Typ vazby | šitá vazba |
| Značka | KW trio |
Produkt Sešívačka KW Trio 5004 až 130 listů se nachází v kategorii Nezařazeno sklad P, výrobce KW+trio
Zatím žádné dotazy. Buďte první!