|

| Celní sazebník | 84729080 |
| Děrovací kapacita | 300 listů / 80g papíru |
| EAN | 4714218163001 |
| Hmotnost | 4.1 kg |
| Jednotka | 1 ks |
| Kapacita | 300 listů |
| Materiál | hliník |
| Počet balení v kartonu | 2 |
| Počet děr | 2 |
| Pohon děrování | ručně |
| Produktové číslo | 09550 |
| Rozměry (Š x V x H) | 430mm x 195mm x 183mm |
| Značka | KW trio |
Produkt Děrovačka velkokapacitní KW Trio 9550 až 300 listů se nachází v kategorii Nezařazeno sklad P, výrobce KW+trio
Zatím žádné dotazy. Buďte první!