|
PříslušenstvíKancelářská technikaLaminovací fólieEUROSUPPLIESLaminovací film na roli 125 mic 457 mm x 50 m lesklý
| Celní sazebník | 39219090 |
| Délka návinu | 50 m |
| Druh materiálu | polyesterový film |
| EAN | 8595188066754 |
| Hmotnost | 3.32 kg |
| Jednotka | 1 ks |
| Laminovací šířka | 457 mm |
| Počet balení v kartonu | 4 |
| Průměr dutinky filmu | 57 mm |
| Šířka laminovacího filmu | 457 mm |
| Tloušťka | 125 mic |
| Typ laminovacího filmu | lesklý |
| Značka | Eurosupplies |
Produkt Laminovací film na roli 125 mic 457 mm x 50 m lesklý se nachází v kategorii Laminovací fólie, výrobce Eurosupplies
Zatím žádné dotazy. Buďte první!