. Chytré technologieChytrá domácnostOzvučeníAMAZONAmazon Echo Dot (2. generace) Black
Amazon Echo Dot (2. generace) Black - obrázek produktu


Amazon Echo Dot (2. generace) Black

1 080 Kč

893 Kč bez DPH

Dostupnost (eshop):
skladem obnovit dostupnost
Dostupnost (prodejna):
24h od objednávky
Kód zboží: DA958WH807 (SMHAM6210)
Běžná cena: 1 123 Kč (při objednání mimo eshop)

Popis produktu

Nový chytrý reproduktor s umělou inteligencí od společnosti Amazon vás nadchne svými funkcemi. Amazon Echo Dot druhé generace s připojením k WiFi, je hlasem ovládaný reproduktor s umělou inteligencí Alexa, který krom přehrávání hudby slouží také k ovládání domácích přístrojů, nastavení budíku, volání, čtení audioknih, psaní a příjímání zpráv atd. Díky 7-mi vysoce citlivým mikrofonům uslyší Alexa vaše pokyny a dotazy přes celou místnost, a to i když bude hrát hudba. K tomuto zařízení můžete pomocí Bluetooth nebo 3,5mm stereo kabelu připojit další reproduktory nebo sluchátka a můžete přehrávat hudbu například ze Spotify, Amazon Music a nebo třeba iHeartRadio. Reproduktor se dá také využít jako budík a nebo minutka do kuchyně. Podporované jazyky pro hlasové ovládání jsou angličtina a němčina.

Klíčové vlastnosti Centrální jednotky Amazon Echo Dot bílý (2.generace)

Chytrý reproduktor s umělou inteligencí
Umělá inteligence Alexa
Mnoho užitečných funkcí reproduktoru
Velmi citlivé mikrofony pro hlasové rozpoznání
Možnost připojení sluchátek pomocí Bluetooth nebo 3,5mm stereo vstupu
Neustálé aktualizace

Alexa vám splní vaše přání

Jak již bylo zmíněno toto chytré zařízení disponuje umělou inteligencí Alexa. Když budete chtít Alexu o něco požádat, stačí ji oslovit "Alexa" a ta bude okamžitě připravena k vykonání vaší instrukce nebo zodpovězení vaší otázky. Alexu se můžete zeptat jaké je počasí, na sportovní výsledek nebo třeba na nejnovější zprávy. Požádat ji můžete téměř o cokoliv. Ať začne přehrávat hudbu z konkrétního žánru nebo interpreta nebo ať vám zavolá Uber. Dále můžete použít Alexu na to, aby poslala přátelům zprávu nebo zavolala přítelkyni. Komunikovat můžete s kýmkoliv, kdo má Echo, Echo Dot, Echo Show, nebo Alexa Aplikaci. Zařízení Echo Dot (2.generace) vám také umožňuje vypnout lampu, zapnout televizi nebo třeba regulovat ventilátory. Toto šikovné zařízení spolupracuje s chytrými domácími spotřebiči od společností Philips Hue, TP-Link, Sony, ecobee, WeMo, SmartThings, Insteon, Lutron, Nest, Wink, Honeywell a další.Amazon Echo Dot je hands-free zařízení s hlasovým ovládáním s malým vestavěným reproduktorem - může se také připojit k vašim reproduktorům nebo sluchátkům přes Bluetooth nebo pomocí 3,5 mm audio kabelu pro zprostředkování stereofonního zvuku do vybraných reproduktorů. Echo Dot se připojí k službě Alexa Voice Service, kde může přehrávat hudbu, volat, posílat a přijímat zprávy, poskytovat informace, zprávy, sportovní výsledky, počasí a další. Členové služby Prime mohou také požádat Alexu o objednání vhodných produktů, které si už dříve objednali a mnoha dalších produktů ze služby Prime. Jediné, co musíte udělat, je požádat.


Echo Dot vás slyší z celé místnosti - i v hlučném prostředí nebo při přehrávání hudby. Když chcete použít Echo Dot, stačí říct probouzecí slovo "Alexa" a Echo Dot začne reagovat. Pokud máte více než jedno Echo nebo Echo Dot, Alexa inteligentně reaguje na zařízení, které je nejblíže k ESP (Echo Spatial Perception).


Elegantní a kompaktní design činí Amazon Echo Dot pohodlným doplňkem do jakékoliv místnosti v domě. S vestavěným reproduktorem můžete umístit Echo Dot do ložnice a používat jej jako inteligentní budík, který může také vypnout osvětlení. Nebo použijte Echo Dot v kuchyni, abyste snadno nastavili časovače a další pomocí hlasu. Díky podpoře multi pokojové hudby můžete přehrát hudbu na více Echo zařízeních současně (k dispozici pro službu Amazon Music a TuneIn. Bluetooth není podporován).


Zařízení Echo Dot se také může přímo připojit k reproduktorům pomocí 3,5 mm stereofonního kabelu, a také pomocí Bluetooth nebo Wi-Fi pro kompatibilní bezdrátové reproduktory, které přidají hlasové ovládání do domácího stereo systému v obývacím pokoji.Amazon Echo Dot poskytuje ovládání hlasem pro Amazon Music - stačí požádat o svého oblíbeného umělce nebo píseň nebo požádat o konkrétní žánr nebo náladu. Můžete také hledat hudbu podle textu, vydání skladby nebo alba, nebo nechat Alexa vybrat hudbu pro vás. Poslechněte si 40 milionů skladeb s Amazon Music Unlimited.


Echo Dot také poskytuje hlasové ovládání pro Spotify a TuneIn.Představujeme Alexa volání a zasílání zpráv - nový způsob, jak být společně s rodinou a přáteli. Když jste zaneprázdněni přípravou večeře, požádejte Alexu aby zavolala komukoliv, kdo má podporované Echo zařízení nebo Alexa App. Můžete také aktivovat novou funkci nazvanou Drop In pro zvláštní případy, když se chcete spojit s vašimi nejbližšími přáteli a rodinou či jinými Echo zařízeními ve vašem domě.


S aplikací Alexa App, konverzace a kontakty jdou tam, kam jdete vy. Když jste pryč z domu, použijte aplikaci pro rychlé volání nebo odeslání zpráv do vašeho Echo zařízení. Alexa volání a zasílání zpráv je k dispozici bez dodatečných nákladů - můžete začít stahovat Alexa App na smartphonech iOS a Android.Pomocí přístroje Amazon Echo Dot zapněte lampu před tím, než se dostanete z postele, otočte termostatem při čtení ve svém oblíbeném křesle nebo ztlumte světla z gauče, abyste jste se mohli dívat na film - to vše bez zvednutí prstu ... nebo dokonce zvýšení hlasu.


Echo Dot pracuje s inteligentními domácími zařízeními, jako jsou světla, přepínače, televizní termostaty a dalšími od WeMo, Samsung SmartThings, Philips Hue, Sony, Úl, Netatmo, Tado °, Tp-link, Nest a další.


Echo Dot nyní podporuje službu IFTTT (If That, Then That), která umožňuje vytvářet pravidla (nebo "applety"), které automatizují práci s vašimi zařízeními, aplikacemi a webovými stránkami.Pod světelným kroužkem se skládá řada sedmi mikrofonů, které využívají technologii vytváření paprsků a vylepšené rušení šumu. Při rozpoznávání hlasu na dálku může přístroj Amazon Echo Dot slyšet váš požadavek z libovolného směru - dokonce i v hlučném prostředí nebo při přehrávání hudby.


Chcete-li použít Echo Dot, jednoduše řekněte probouzecí slovo "Alexa" a Echo Dot se rozsvítí a začne přenášet zvuk do Cloudu, kde je služba Alexa Voice Service schopna rozpoznat a reagovat na vaši žádost.

Alexa - mozek Amazon Echa - se vylepšuje skrz cloud automaticky a stále se učí, přidává nové funkce a dovednosti. Čím více Echo používáte, tím více se přizpůsobuje vašim požadavkům, slovní zásobě a osobním preferencím.


Během pár posledních měsíců jsme přidali volání a zasílání zpráv od společnosti Alexa, multi pokojovou hudbu, Amazon sledování zásilek , IFTTT, místní vyhledávání přes Yelp, filmové showtimes, Google a Outlook.com kalendáře, Audible audioknihy a tisíce nových dovedností od vývojářů třetích stran.Dovednosti přinášejí ještě další možnosti, jako je například objednání služby Just Eat, žádost o jízdu z Uberu, kontrola vlakových odjezdů z National Rail a další. Povolením dovedností umožníte vašemu Amazon Echo Dot ještě více - jednoduše objevujte a povolte dovednosti, které chcete použít v aplikaci Alexa.


Nové dovednosti se přidávají po celou dobu. Můžete také vidět hodnocení a recenze, abyste zjistili, co ostatní zákazníci říkají o dovednostech v aplikaci Alexa.Amazon Echo Dot je s Primem ještě lepší. Objednejte si miliony produktů použitím pouze vašeho hlasu - všechny hlasové objednávky obsahují rychlou a bezplatnou přepravu a Alexa může dokonce sledovat dodávku pro vás.


Členové Prime mohou také používat jejich Echo Dot ke streamování více než 2 milionů skladeb s Prime Music.S bezplatnou aplikací Alexa App na Fire OS, Android, iOS a desktopových prohlížečích si můžete jednoduše nastavit a upravit svůj Amazon Echo Dot.


Použijte službu Alexa pro připojení služeb, které již používáte, jako jsou Amazon Music, Spotify a Kalendář Google. Nastavte své inteligentní domácí zařízení od WeMo, Philips Hue, Úl, Netatmo, Tado a další. Zjistěte, které knihy jsou k dispozici pro poslech z vaší Audible knihovny. Podívejte se na nákupní seznamy a úkoly na cestách. Ovládejte časovače a nastavte vlastní tóny pro vaše budíky a mnoho dalšího. Aplikace Alexa je také tam, kde objevujete a umožňuje dovednosti vývojářů třetích stran.


Volejte, zobrazte historii konverzace, spravujte kontakty a získejte oznámení, když obdržíte zprávu (funkce volání a zpráv jsou k dispozici pouze v systémech iOS a Android.

Přizpůsobte si váš Amazon Echo Dot pro libovolný pokoj volitelným pouzdrem Echo Dot Case. K dispozici v kůži nebo látce a řadě barev.
Technické detaily


AMAZON je internetový obchod, založený v roce 1994, patřící americké společnosti Amazon.com, Inc. ve státě Washington. Patří mezi nejstarší a největší obchody svého druhu a jako jedna z mála společností dokázala růst i v časech ekonomické krize.Firma vyrábí vlastní čtečky elektronických knih Amazon Kindle a tablet Kindle Fire.
Více informací na www.amazon.com

Produkt Amazon Echo Dot (2. generace) Black se nachází v kategorii Ozvučení, výrobce AMAZON

Technické parametry

Digitální domácnost kompatibil: Ano
Kompatibilita: Amazon Alexa
Oblast využití: Ozvučení
Připojení: Bezdrátové
Rozšiřitelnost: Otevřený systém

Výrobce: AMAZON
EAN: 841667112640
P/N: SMHAM6210
Záruka: 24eo.cz patička kontakt +420 606 622 826 patička email obchod@eo.cz patička facebook

Chci odebírat akční nabídky:

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Copyright © 2004-2020 EO.CZ