. Chytré technologieChytrá domácnostChytré doplňkyIGETiGET HGWGP580 - parkovací detektor vozidla od stěny, rozsvítí červené/ žluté/ zelené LED, auto On/ Off
iGET HGWGP580 - parkovací detektor vozidla od stěny, rozsvítí červené/ žluté/ zelené LED, auto On/ Off - obrázek produktu


iGET HGWGP580 - parkovací detektor vozidla od stěny, rozsvítí červené/ žluté/ zelené LED, auto On/ Off

560 Kč

463 Kč bez DPH

Dostupnost (eshop):
skladem obnovit dostupnost
Dostupnost (prodejna):
24h od objednávky
Kód zboží: CI53905172 (HGWGP580)
Běžná cena: 605 Kč (při objednání mimo eshop)

Popis produktu

Detektor vozidla pro snadné parkování. Detekuje vozidlo a rozsvítí zelené/žluté/červené LED diody pro rozpoznání vzdálenosti od stěny. Automatické zapnutí/vypnutí. Nastavitelné vysunutí panelu s LED až 60cm. Nastavitelná vzdálenost 30, 60 a 90cm.

Detektor vozidla iGET HOMEGUARD HGWGP580 pro snadné parkování je navržen tak, aby signalizoval řidiči vzdálenost od stěny na které je detektor umístěn a bylo tak možné jednoduché a rychlé zaparkování. Postupně se rozsvěcují zelené LED diody, poté žluté LED diody (již zpomalte) a červené LED diody (zastavte). Možnost nastavení detekce vzdálenosti od stěny na 30, 60 a 90 cm. Nastavitelné vysunutí panelu s LED diodami, max. 60 cm od detektoru (nastavitelný navinovací kabel). Automatické zapnutí/vypnutí. Napájení 4x AA baterie (nejsou součástí balení).

Funkce
Detektor je umístěn na zdi, od něj je vysunut panel s LED diodami pro lepší viditelnost. Jakmile detekční zónu naruší vozidlo, LED panel se rozsvítí zeleně, po dalším přiblížení se změní na oranžovou barvu (zpomalujte) a dále se rozsvítí červeně (zastavte). Finální vzdálenost od detektoru je možné nastavit přepínačem na 30, 60 a 90 cm. Poté se detektor po několika vteřinách deaktivuje. Po novém zaznamenání pohybu se opět aktivuje. Pracuje na principu ultrasonického senzoru.

Jednoduché nastavení a montáž
Detektor umístěte na stěnu do výšky přední masky vozidla která nejvíce vyčnívá. LED panel povytažením kabelu umístěte do požadované výšky aby byl z vozidla jasně viditelný. Po vložení baterií je již detektor plně funkční. Pro ukotvení na stěnu je možné použít přiložené hmoždinky a šroubky.

Specifikace
- detekce na základě ultrasonického senzoru
- automatické zapnutí/vypnutí
- dle vzdálenosti svítí LED panel zeleně, oranžově, a pro zastavení červeně
- LED panel je možné umístit do vzdálenosti až 60 cm od detektoru (nastavitelný navinovací kabel)
- LED panel je napájen s detektoru
- napájení pomocí 4x AA baterií (nejsou součástí balení)
- rozměry detektoru: průměr 130 mm, hloubka 30 mm
- rozměry LED panelu: průměr 40 mm, hloubka 20 mm

Obsah balení
- 1x detektor vozidla pro snadné parkování iGET HOMEGUARD HGWGP580
- 3x hmoždinky a šroubky
- 1x rychlý návod k obsluze EN, CZ, SK, PL, HU

Více informací na http://www.iget.eu

Detektor vozidla pro snadné parkování - iGET HOMEGUARD HGWGP580

Detektor vozidla iGET HOMEGUARD HGWGP580 pro snadné parkování je navržen tak, aby signalizoval řidiči vzdálenost od stěny na které je detektor umístěn, a bylo tak možné jednoduché a rychlé zaparkování. Postupně se rozsvěcují zelené LED diody, poté žluté LED diody (již zpomalte) a červené LED diody (zastavte). Možnost nastavení detekce vzdálenosti od stěny na 30, 60 a 90 cm. Nastavitelné vysunutí panelu s LED diodami, max. 60 cm od detektoru (nastavitelný navinovací kabel). Automatické zapnutí/vypnutí. Napájení 4x AA baterie (nejsou součástí balení).

Funkce


Detektor umístěte na stěnu do výšky přední masky vozidla, která nejvíce vyčnívá. LED panel povytažením kabelu umístěte do požadované výšky, aby byl z vozidla jasně viditelný. Po vložení baterií je již detektor plně funkční. Pro ukotvení na stěnu je možné použít přiložené hmoždinky a šroubky.Produkt iGET HGWGP580 - parkovací detektor vozidla od stěny, rozsvítí červené/ žluté/ zelené LED, auto On/ Off se nachází v kategorii Chytré doplňky, výrobce IGET

Odkazy

Technické parametry

Digitální domácnost kompatibil: Ano
Oblast využití: Zabezpečení
Připojení: Bezdrátové
Rozšiřitelnost: Uzavřený systém

Výrobce: IGET
EAN: 5060442175808
P/N: HGWGP580
Záruka: 24eo.cz patička kontakt +420 606 622 826 patička email obchod@eo.cz patička facebook

Chci odebírat akční nabídky:

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Copyright © 2004-2020 EO.CZ