Dopravné zdarma!
Obsah nákupního košíku:Celkem 0,00 Kč (0 položek)zobrazit košík »
Nacházíte se zde: Síťové prvky skladem

Media konvertory skladem (skladem v eshopu)

» Výrobci
»
»
»
»
»
»
» Filtr, třídění
  nejlevnější skladem akce
Obrázek Allied Telesis ST media conv.MM 2km AT-MC101XL
2 115 Kč
(1 748 Kč b.DPH)
Features of the AT-MC101XL (v4) Half & Full Duplex operation Transparent to 802.1Q packets ..
Obrázek Allied Telesis SC media conv.SM 15km AT-MC103XL
5 485 Kč
(4 533 Kč b.DPH)
Features of the AT-MC103XL (v4) Half & Full Duplex operation Transparent to 802.1Q packets ..
Obrázek Allied Telesis SC media conv.MM 2km AT-MC102XL
2 115 Kč
(1 748 Kč b.DPH)
Features of the AT-MC102XL (v4) Half & Full Duplex operation Transparent to 802.1Q packets ..
Obrázek Allied Telesis media convertor chassis AT-MCR12-50
11 179 Kč
(9 239 Kč b.DPH)
Media konvertor šasi - 12-ti portové šasi se zdrojem, AT-MCR12.Features of the AT-MCR12 Mounts up to
Obrázek Allied Telesis converter 10/ 100+100FX SC AT-FS202
3 924 Kč
(3 243 Kč b.DPH)
Features of the AT-FS202 (v4) 10/100TX Fast Ethernet to 100FX (SC) multimode fiber standalone media..
Obrázek D-Link Hi-speed USB 2.0 10/ 100 Ethernet Adapter
730 Kč
(603 Kč b.DPH)
Tento síťový USB adaptér umožňuje přenos rychlostí 480 Mbit a je tak pravou alternativou k PCI nebo
Obrázek Allied Telesis AT-PWR4
4 864 Kč
(4 020 Kč b.DPH)
Redundantní 80W zdroj pro šasi (AT-MCR12), AT-PWR4.
Obrázek ATEN USB - RS232 převodník
408 Kč
(337 Kč b.DPH)
Převodník z USB na sériový port (COM) Aten-UC-232A- osvědčený převodník na mnoha aplikacích - přenos
Obrázek Micronet 10/ 100M Media MM Converter SC 2km SP373G
1 203 Kč
(994 Kč b.DPH)
Compliant with IEEE802.3u 100BASE-TX standards for TP connection and IEEE802.3u 100BASE-FX..
Obrázek Micronet 10/ 100M Media SM Conv. SC 20km SP373G-20
2 081 Kč
(1 720 Kč b.DPH)
Compliant with IEEE802.3u 100BASE-TX standards for TP connection and IEEE802.3u 100BASE-FX..
Obrázek Allied Telesis SC Giga media MM konvert. AT-MC1004
5 221 Kč
(4 315 Kč b.DPH)
Features of the AT-MC1004 (v2) Standalone or rackmountable into the AT-MCR12 chassis Reach..
Obrázek Allied Telesis AT-WLMT 1ks
114 Kč
(94 Kč b.DPH)
AT-WLMTWall Mount Bracket for one unmanaged, standalone Media or Bridging Media ConverterWall Mount..
Obrázek Allied Telesis SPF media konvertor AT-MC1008/ SP
7 844 Kč
(6 483 Kč b.DPH)
Features of the AT-MC1008/SP Standalone or rackmountable into the AT-MCR12 chassis Reach extended..
Obrázek ATEN Konvertor VGA na HDMI s audiem, max. 1080p
2 998 Kč
(2 478 Kč b.DPH)
ATEN Konvertor VGA na HDMI rozhraní s audiem až 1080P, stereoPřevodník VC-180 převádí signál z VGA a
Obrázek Allied Telesis 10/ 100 ST media konvert.AT-MC115XL
5 100 Kč
(4 215 Kč b.DPH)
AT-MC115XL 10/100TX to 10FL/100SX (ST) standalone media converterOur media converters allow you to..
Obrázek TP-Link MC111CS WDM Fast Ethernet Media Converter
1 166 Kč
(964 Kč b.DPH)
TP-Link MC111CS WDM Fast Ethernet Media ConverterPŘEHLED Vyhovuje standardům 802.3u 10/100Base-TX, 1
Obrázek Allied Telesis 10/ 100 15km SC WDM AT-FS238B/ 1
3 525 Kč
(2 913 Kč b.DPH)
Features of the AT-FS238 Half & Full Duplex operation, on both fibre and copper ports ..
Obrázek Allied Telesis 10/ 100 15km SC WDM AT-FS238A/ 1
3 525 Kč
(2 913 Kč b.DPH)
Features of the AT-FS238 Half & Full Duplex operation, on both fibre and copper ports ..
Obrázek Allied Telesis 100FX(SC)MM/ 100FX(SC)SM 15kmMC104XL
11 177 Kč
(9 237 Kč b.DPH)
Features of the AT-MC104XL Half- & full-duplex operation Transparent to 802.1Q packets ..
Obrázek Převodník z USB2.0 na sériový port (COM), krátký
258 Kč
(213 Kč b.DPH)
Převodník z USB2.0 na sériový port (COM)přenosová rychlost až 1Mbps osazen chipem FTDI 96 byte buffe
Obrázek TP-Link MC112CS WDM Fast Ethernet Media Converter
1 166 Kč
(964 Kč b.DPH)
TP-Link MC112CS WDM Fast Ethernet Media ConverterPŘEHLED Vyhovuje standardům 802.3u 10/100Base-TX, 1
« první ‹ předchozí   1 2 následující › poslední »
Vyhledávání

Nápověda Nápověda
(názvy, kódy, výrobce, kategorie)
Např.: 'repro*', 'q2612', '32gb', 'lcd monitor hdmi 22" ',
'klav* usb cz', 'hdd 1tb -seagate'
Katalog
Položek v katalogu: 88 tisíc
Kliknutím na rozbalíte kategorii


Kontaktujte nás
Telefon na EO+420 606 622 826
ICQ na EO202-476-316
Email na EOobchod@eo.cz

Pošlete nám zprávu

Zde můžete poslat dotaz obchodníkovi:


Facebook HW fórum »

TOPlist

Kontakt na EO.CZ