. PC doplňkyMonitoryPříslušenstvíEIZOEizo EasyPIX4 - kit - kalibrační SW+sonda
Eizo EasyPIX4 - kit - kalibrační SW+sonda - obrázek produktu


Eizo EasyPIX4 - kit - kalibrační SW+sonda

4 048 Kč

3 345 Kč bez DPH

Dostupnost (eshop):
na dotaz obnovit dostupnost
Dostupnost (prodejna):
na dotaz
Kód zboží: PE2083300909 (EX4)
Běžná cena: 4 210 Kč (při objednání mimo eshop)

Popis produktu

Kolorimetr EIZO EX4 ve spojení s programem EIZO ColorNavigator automatizuje a zjednodušuje kalibraci monitorů.

Kalibrační senzor EX4 a program ColorNavigator měří barevné podání monitorů ColorEdge. Během hardwarové kalibrace se nejprve napravují barevné a jasové odchylky. Nakonec se sestaví profil, v němž se do počítače odešlou údaje o současném nastavení barev na monitoru.

Kolorimetr EX4

Pro trvale neměnnou reprodukci obrazu na grafickém monitoru doporučujeme pravidelně provádět hardwarovou kalibraci. U monitorů bez vestavěného senzoru je třeba používat vnější kalibrační senzor – například EX4. Ten umožní kalibračnímu programu ColorNavigator porovnat skutečný obraz na monitoru s obrazovými daty z počítače. Za tím účelem se kolorimetr EX4 připojí k monitoru EIZO ColorEdge přes rozhraní USB. ColorNavigator následně na monitoru promítne řadu různých barevných obrazců, jež EX4 naměří. Tím se zjistí, zda monitor reprodukuje barvy stále ještě správně, nebo zda se působením stárnutí či jiných vlivů jejich podání změnilo. Pokud je nutné reprodukci obrazu doladit, samočinně a bezeztrátově se upraví převodní tabulky LUT přímo v monitoru ColorEdge. Pak se vytvoří nový barevný profil, v němž se nové nastavení monitoru předá operačnímu systému a tím i programům využívajícím správu barev.

EIZO EX4

Kalibrační senzor EX4 a program ColorNavigator měří barevné podání monitorů ColorEdge. Během hardwarové kalibrace se nejprve napravují barevné a jasové odchylky. Nakonec se sestaví profil, v němž se do počítače odešlou údaje o současném nastavení barev na monitoru.

Pro trvale neměnnou reprodukci obrazu na grafickém monitoru doporučujeme pravidelně provádět hardwarovou kalibraci. U monitorů bez vestavěného senzoru je třeba používat vnější kalibrační senzor – například EX4. Ten umožní kalibračnímu programu ColorNavigator porovnat skutečný obraz na monitoru s obrazovými daty z počítače. Za tím účelem se kolorimetr EX4 připojí k monitoru EIZO ColorEdge přes rozhraní USB. ColorNavigator následně na monitoru promítne řadu různých barevných obrazců, jež EX4 naměří. Tím se zjistí, zda monitor reprodukuje barvy stále ještě správně, nebo zda se působením stárnutí či jiných vlivů jejich podání změnilo. Pokud je nutné reprodukci obrazu doladit, samočinně a bezeztrátově se upraví převodní tabulky LUT přímo v monitoru ColorEdge. Pak se vytvoří nový barevný profil, v němž se nové nastavení monitoru předá operačnímu systému a tím i programům využívajícím správu barev.Produkt Eizo EasyPIX4 - kit - kalibrační SW+sonda se nachází v kategorii Příslušenství, výrobce EIZO

Technické parametry

Barva: bílá
Konektor USB: Ano

Výrobce: EIZO
EAN: 4995047055181
P/N: EX4
Záruka: 24eo.cz patička kontakt +420 606 622 826 patička email obchod@eo.cz patička facebook

Chci odebírat akční nabídky:

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Copyright © 2004-2020 EO.CZ