. SítěKonvertory a optikaOptické modulyA-LINKSFP+ 10G SM 1550nm 40km HP
SFP+ 10G SM 1550nm 40km HP - obrázek produktu


SFP+ 10G SM 1550nm 40km HP

9 690 Kč

8 008 Kč bez DPH

Dostupnost (eshop):
na dotaz obnovit dostupnost
Dostupnost (prodejna):
na dotaz
Kód zboží: OA51392310G18 (SFPP-10G-SM-40KM-HP)
Běžná cena: 9 932 Kč (při objednání mimo eshop)

Popis produktu

Univerzální SFP+ modul pro sloty podporující rychlost 10Gbps. Kvalitní FP laser pracující na vlnové délce 1550nm zajišťuje dosah až 40km při použití Singlemode vlákna. Obecná kompatibilita HP.

Typ konektoru: 2x LC
Rychlost: 10 Gbps
Typ vlákna: Singlemode
Vlnová délka: 1550 nm
Dosah: 40 km
Kompatibilita: HP



Produkt SFP+ 10G SM 1550nm 40km HP se nachází v kategorii Optické moduly, výrobce A-LINK

Technické parametry

Provedení switche: Moduly
Optika: Ano

Výrobce: A-LINK
EAN:
P/N: SFPP-10G-SM-40KM-HP
Záruka: 24



eo.cz patička kontakt +420 606 622 826 patička email obchod@eo.cz patička facebook

Chci odebírat akční nabídky:

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Copyright © 2004-2020 EO.CZ