. SítěKonvertory a optikaMedia konvertoryD-LINK10/ 100to100BaseFX (SC) Singlemode Media Converter
10/ 100to100BaseFX (SC) Singlemode Media Converter - obrázek produktu


10/ 100to100BaseFX (SC) Singlemode Media Converter

3 995 Kč

3 302 Kč bez DPH

Dostupnost (eshop):
na dotaz obnovit dostupnost
Dostupnost (prodejna):
na dotaz
Kód zboží: MD51202804 (DMC-515SC/E)
Běžná cena: 4 155 Kč (při objednání mimo eshop)

Popis produktu

10/100 to 100BaseFX (SC) Singlemode Media Converter

  • UTP to Singlemode Fiber Media Converter
  • SC Fiber connector
  • Half-/Full-Duplex
  • Distance up to 15km
  • Includes Power Supply for standalone use


Produkt 10/ 100to100BaseFX (SC) Singlemode Media Converter se nachází v kategorii Media konvertory, výrobce D-LINK

Odkazy

Více o produktu:

Technické parametry

Rychlost LAN max.: 100 Mbps

Výrobce: D-LINK
EAN: 790069241864
P/N: DMC-515SC/E
Záruka: 24



eo.cz patička kontakt +420 606 622 826 patička email obchod@eo.cz patička facebook

Chci odebírat akční nabídky:

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Copyright © 2004-2020 EO.CZ