. Spotřební elektroMobily, tabletyPříslušenství pro mobily a tabletyDržáky a dockBELKINStore and Charge Go with Portable Trays (USB Compatible)
Store and Charge Go with Portable Trays (USB Compatible) - obrázek produktu
Store and Charge Go with Portable Trays (USB Compatible) - obrázek č. 1 Store and Charge Go with Portable Trays (USB Compatible) - obrázek č. 2 Store and Charge Go with Portable Trays (USB Compatible) - obrázek č. 3 Store and Charge Go with Portable Trays (USB Compatible) - obrázek č. 4 Store and Charge Go with Portable Trays (USB Compatible) - obrázek č. 5


Store and Charge Go with Portable Trays (USB Compatible)

13 615 Kč

11 252 Kč bez DPH

Dostupnost (eshop):
na dotaz obnovit dostupnost
Dostupnost (prodejna):
na dotaz
Kód zboží: DB297308225 (B2B160vf)
Běžná cena: 13 955 Kč (při objednání mimo eshop)

Popis produktu

Belkin STORE AND CHARGE GO WITH BINS AND 10 port USB POWER. Dva odnímatelné a snadno přenositelné zásobníky s 5 oddíly. Kompatibilní s různými typy zařízení a značek. Nabíjí současně 10 zařízení kompatibilních s rozhraním USB. Základní modul se připevňuje ke stěně nebo stolu. Nadproudová ochrana. Dokonalé řešení pro učebny. Snadné přenášení.

Multi-dokovací stanice s přenosnými zásobníky v kombinaci s dokovací stanicí RockStar. To je Belkin STORE AND CHARGE GO. Tato stanice je ideálním řešením pro pohodlné uložení a nabíjení více zařízení. Základní modul může být bezpečně a úsporně uložen na stole nebo připevněn na stěně a bezpečně pojme až 10 zařízení. Odnímatelné kontejnery s pěti oddíly usnadňují přepravu.

Široká kompatibilita

Nabíjejte pohodlně až 10 zařízení kompatibilních s rozhraním USB, zatímco nabíjecí kabely jsou přehledně uloženy v základně.

Umístěte do nabíjecí stanice až 10 zařízení - od Chromebooků, notebooků až po tablety. Jedná se o nabíječku, která poskytne energii pro různé zařízení, různých značek, s různými nabíjecími konektory.


Logo BELKINSpolečnost Belkin, byla založena roku 1983 v Kalifornii a velice brzy se stala předním výrobcem v oblasti síťových prvků, adaptérů nebo konvertorů. Mimo to má ve své nabídce různé druhy, tvary a typy stojanů, držáků, nabíječek, ale také brašen, batohů a pouzder pro smartphone většiny značek, včetně značky iPhone.
Více informací na www.belkin.com

Produkt Store and Charge Go with Portable Trays (USB Compatible) se nachází v kategorii Držáky a dock, výrobce BELKIN

Odkazy

Odkaz na stránky výrobce:

Technické parametry

Barva pouzdra: Černo - bílá

Výrobce: BELKIN
EAN: 745883748471
P/N: B2B160vf
Záruka: 24eo.cz patička kontakt +420 606 622 826 patička email obchod@eo.cz patička facebook

Chci odebírat akční nabídky:

 

Copyright © 2004-2022 EO.CZ