Obsah nákupního košíku:Celkem 0,00 Kč (0 položek)zobrazit košík »
» Výrobci
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
» Filtr, třídění
  nejlevnější skladem akce
Obrázek UBNT UVC-G3-Micro UniFi Video Camera G3 MICRO
5 447 Kč
(4 502 Kč b.DPH)
Popis produktuNová kamera o velikosti golfového míčku s názvem UniFi Video Camera G3 Micro poskytuje
Obrázek UBNT UVC-G3-Flex - UniFi Video Camera G3 FLEX
2 534 Kč
(2 094 Kč b.DPH)
UniFi Video kamera 3. generace (UVC-G3-FLEX) poskytuje ostrý obraz ve Full HD rozlišení s možností n
Obrázek UBNT UVC-G3-Pro UniFi Video Camera, IR, G3, Pro
8 071 Kč
(6 670 Kč b.DPH)
Rozlišení: 1080p Full HD (1920x1080), 30 FPS Power: 802.3af/802.3at PoE Konektivita: 10/100 Ethern
Obrázek UBNT POE-54V-80W, GB PoE Injektor,54V/ 1.5A 80W
794 Kč
(656 Kč b.DPH)
Popis produktuVelmi kvalitní stabilizovaný PoE napájecí adaptér s uzemněním, indikační LED a výstupn
Obrázek UBNT UF-SM-1G-S - U Fiber, SM Modul, 1G, 2-Pack
744 Kč
(615 Kč b.DPH)
Popis produktuUF-SM-1G-S je sada singlemode 1G SFP WDM modulů pro přenos dat pomocí jednoho vlákna s
Obrázek UBNT ETH-SP-G2-ethernetová přepěťová ochrana
318 Kč
(263 Kč b.DPH)
UBNT ETH-SP-G2 je přepěťová ochrana od výrobce Ubiquiti networks pro venkovní jednotky. Jedná se o ú
Obrázek UBNT UF-MM-10G - U Fiber, MM Modul, 10G, 2-Pack
1 250 Kč
(1 033 Kč b.DPH)
UF-MM-10G je multimode 10G SFP+ modul pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vl
Obrázek UBNT držák pro IsoStation a PrismStation
807 Kč
(667 Kč b.DPH)
Popis produktuIsoStation Mounting Bracket je dokoupitelný vylepšený držák z velmi precizního materiá
Obrázek UBNT PrismAP-5-90,Sektorová 5GHz anténa,13dBi,90°
2 063 Kč
(1 705 Kč b.DPH)
Popis produktu PrismAP-5-60 je 5GHz sektorová anténa se ziskem 13dBi a 90° asymetrickým vyzařovacím
Obrázek UBNT UF-MM-1G - U Fiber, MM Modul, 1G, 2-Pack
551 Kč
(455 Kč b.DPH)
Popis produktuUF-MM-1G je multimode 1G SFP modul pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC ko
Obrázek UBNT EdgeRouter 4
4 810 Kč
(3 975 Kč b.DPH)
Popis produktuEdgeRouter 4 je vhodný všude tam, kde je nutné směrovat velké množství dat, do malých
Obrázek UBNT PS-5AC - airMax AC PrismStation, pouze jednotka -
7 627 Kč
(6 303 Kč b.DPH)
Popis produktuStíněná venkovní radiová jednotka PrismStation přináší vyšší výkon do Vaší sítě díky t
Obrázek RF elements sektorová anténa,5GHz,18dBi,30°,Gen2
3 589 Kč
(2 966 Kč b.DPH)
Popis produktu HG3-TP-S30 je 5GHz sektorová anténa typu "horn" z dílny RF elements a vyznačuje se 30
Obrázek UBNT EdgeRouter 6P
5 919 Kč
(4 892 Kč b.DPH)
Popis produktuEdgeRouter 6P je 6portový Gigabitový router s 1 SFP portem. I přes své kompaktní prove
Obrázek UBNT U-PRO-MP - Univerzální montážní systém pro UAP-AC-
225 Kč
(186 Kč b.DPH)
Popis produktuUniverzální montážní systém U-PRO-MP je oproti standardně dodávaným plastovým držákům
Obrázek UBNT IS-5AC - 5 GHz IsoStation AC, airMAX AC, 45°
3 210 Kč
(2 653 Kč b.DPH)
Popis produktu Stíněná venkovní sektorová jednotka IsoStation přináší vyšší výkon do Vaší sítě díky
Obrázek UBNT PrismAP-5-60,Sektorová 5GHz anténa,16dBi,60°
2 063 Kč
(1 705 Kč b.DPH)
Popis produktuPrismAP-5-60 je 5GHz sektorová anténa se ziskem 16dBi a 60° asymetrickým vyzařovacím ú
Obrázek UBNT UF-RJ45-1G, 1G Metalický Modul
472 Kč
(390 Kč b.DPH)
Popis produktuUF-RJ45-1G je Gigabitový SFP metalický modul s konektorem RJ45 pro metalický kabel s m
Obrázek UBNT RPS-AC-100W,záložní napájecí modul AC/ DC 100W
1 869 Kč
(1 545 Kč b.DPH)
Popis produktuZáložní napájecí modul (zdroj) má výkon 100W a je určený pro jednotky Ubiquiti UFiber
Obrázek UBNT UniFiSwitch US-16-XG, 16-Port, 10 GB, Bez PoE
14 879 Kč
(12 297 Kč b.DPH)
Popis produktu UniFiSwitch US-16-XG je velmi výkonný optický switch vhodný pro výstavbu páteřní 10Gb
Obrázek RF elements sektorová anténa,5GHz,14dBi,50°,Gen2
3 267 Kč
(2 700 Kč b.DPH)
Popis produktu HG3-TP-S50 je 5GHz sektorová anténa typu "horn" z dílny RF elements a vyznačuje se 50
« první ‹ předchozí   1 2 3 4 5 6 7 následující › poslední »
Vyhledávání

Nápověda Nápověda
(názvy, kódy, výrobce, kategorie)
Např.: 'repro*', 'q2612', '32gb', 'lcd monitor hdmi 22" ',
'klav* usb cz', 'hdd 1tb -seagate'
Katalog
Položek v katalogu: 178 tisíc
Kliknutím na rozbalíte kategorii


Kontaktujte nás
Telefon na EO+420 606 622 826
ICQ na EO202-476-316
Email na EOobchod@eo.cz

Pošlete nám zprávu

Zde můžete poslat dotaz obchodníkovi:


Facebook HW fórum »
Kontakt na EO.CZ