Obsah nákupního košíku:Celkem 0,00 Kč (0 položek)zobrazit košík »
Nacházíte se zde:

Síťové prvky MIKROTIK

» Výrobci
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
» Filtr, třídění
  nejlevnější skladem akce
Obrázek Anténa 2,4GHz, všesměr, pendrek, 10dBi, RSMA
202 Kč
(167 Kč b.DPH)
Všesměrová interiérová anténa 10 dBi, určená pro frekvenci 2,4GHz , zakončena RSMA/M konektorem. Sou
Obrázek Mikrotik 5V USB injector
61 Kč
(50 Kč b.DPH)
Originál Mikrotik 5V napájecí injektor pro USB (pro RB/411UAHR, RB/493G atp.).Vstup: DC Plug, 1.1MM
Obrázek MikroTik CRS317-1G-16S+RM, Cloud Router Switch
9 146 Kč
(7 559 Kč b.DPH)
MIKROTIK RouterBOARD Cloud Router Switch CRS317-1G-16S+RM + L6 (800MHz, 1GB RAM, 1x GLAN, 16x SFP+)..
Obrázek MikroTik Pár SingleMode SFP modulů 1.25G (80km)
2 113 Kč
(1 746 Kč b.DPH)
Pár Single Mode 1.25G SFP modulů s vysokým rozsahem provozních teplot (-40C..+85C) a dosahem až 80km
Obrázek MIKROTIK CRS328-24P-4S+RM 24-port Gigabit Cloud Router
9 146 Kč
(7 559 Kč b.DPH)
PopisSystémové řešení platforem firmy MikroTik pro poskytovatele bezdrátového připojení k síti Inter
Obrázek MIKROTIK K50 Bezpečnostní kit proti vniknutí do wsAP/ w
36 Kč
(30 Kč b.DPH)
PopisBezpečnostní kit proti vniknutí do Mikrotik jednotek wsAP/wAP.
Obrázek Mikrotik RB760iGS 880MHz,256MB RAM, 5x LAN, ROS L4
1 577 Kč
(1 303 Kč b.DPH)
Systémové řešení platforem firmy MikroTik pro poskytovatele bezdrátového připojení k síti Internet.R
Obrázek MikroTik CRS112-8P-4S-IN  Cloud Router Switch
4 138 Kč
(3 420 Kč b.DPH)
PopisSystémové řešení platforem firmy MikroTik pro poskytovatele bezdrátového připojení k síti Inter
Obrázek MikroTik RouterBOARD RB4011iGS+RM
4 600 Kč
(3 802 Kč b.DPH)
Systémové řešení platforem firmy MikroTik pro poskytovatele bezdrátového připojení k síti Internet.N
Obrázek MikroTik MTAO-LTE-5D-SQ,Všesměrová 5dBi LTE anténa
445 Kč
(368 Kč b.DPH)
mANT LTE je všesměrová anténa designována pro nasazení v LTE pásmu.Příslušenství k LTE modelové řadě
Obrázek MikroTik SingleMode SFP modul 1.25Gbps 1550nm (80km)
969 Kč
(801 Kč b.DPH)
Single Mode SFP modul 1.25G, 1550nm, Dual LC-connector, DDM s vysokým rozsahem provozních teplot (-
Obrázek MikroTik RouterBOARD RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN
5 924 Kč
(4 896 Kč b.DPH)
Systémové řešení platforem firmy MikroTik pro poskytovatele bezdrátového připojení k síti Internet.N
Obrázek Mikrotik RB450Gx4 716 MHz, 1 GB RAM, Router OS L5
2 297 Kč
(1 898 Kč b.DPH)
Systémové řešení platforem firmy MikroTik pro poskytovatele bezdrátového připojení k síti Internet.R
Obrázek MikroTik SFP+ modul S+C61DLC10D, CWDM, SM, 10km, 1610nm
4 424 Kč
(3 656 Kč b.DPH)
Popis produktuS+C61DLC10D je singlemode 10G SFP+ CWDM modul s vlnovou délkou 1610nm a dvěma LC konek
Obrázek MikroTik SFP+ modul S+C49DLC10D, CWDM, SM, 10km, 1490nm
4 424 Kč
(3 656 Kč b.DPH)
Popis produktuS+C49DLC10D je singlemode 10G SFP+ CWDM modul s vlnovou délkou 1490nm a dvěma LC konek
Obrázek Mikrotik RB3011UiAS-RM, 1GB RAM, RouterOS L5
4 099 Kč
(3 388 Kč b.DPH)
MIKROTIK | RB3011UiAS-RM | MikroTik RouterBOARDPŘEHLEDSystémové řešení platforem firmy MikroTik pro
Obrázek MikroTik Cloud Router Switch CRS305-1G-4S+IN, Dual Boot
3 277 Kč
(2 708 Kč b.DPH)
Systémové řešení platforem firmy MikroTik pro poskytovatele bezdrátového připojení k síti Internet.C
Obrázek MikroTik mANT30, 5GHz 30dBi antenna
3 370 Kč
(2 785 Kč b.DPH)
OVERVIEW mANT30 is a professional class 5 GHz 30dBi dish antenna, built to the highest industry..
Obrázek Mikrotik napáj.adapt.12V 3A pro RouterBOARD,Alix
311 Kč
(257 Kč b.DPH)
Napájecí zdroj 12V, 3A, 36W ilustrační fotoTechnické parametry Fyzické charakteristikyKonstrukce: S
Obrázek MikroTik RB11E miniPCI-express to PCI-Express adap
310 Kč
(256 Kč b.DPH)
MikroTik RB11E miniPCI-express toRouterBOARD 11E miniPCI-e do PCI-e slotu pro použití miniPCI-e kare
Obrázek MikroTik SFP modul S-RJ01, RJ-45, 100m, 1.25Gbit
682 Kč
(564 Kč b.DPH)
MikroTik SFP modul S-RJ01, RJ-45, 100m, 1.25GbitOVERVIEW S-RJ01 is RJ45 SFP 10/100/1000M copper..
« první ‹ předchozí   1 2 3 4 5 následující › poslední »
Vyhledávání

Nápověda Nápověda
(názvy, kódy, výrobce, kategorie)
Např.: 'repro*', 'q2612', '32gb', 'lcd monitor hdmi 22" ',
'klav* usb cz', 'hdd 1tb -seagate'
Katalog
Položek v katalogu: 178 tisíc
Kliknutím na rozbalíte kategorii


Kontaktujte nás
Telefon na EO+420 606 622 826
ICQ na EO202-476-316
Email na EOobchod@eo.cz

Pošlete nám zprávu

Zde můžete poslat dotaz obchodníkovi:


Facebook HW fórum »
Kontakt na EO.CZ