Obsah nákupního košíku:Celkem 0,00 Kč (0 položek)zobrazit košík »
Nacházíte se zde:

Síťové prvky D-LINK

» Výrobci
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
» Filtr, třídění
  nejlevnější skladem akce
Obrázek D-Link DWL-P50 PoE Splitter 5V/ 12VDC Power Output
454 Kč
(375 Kč b.DPH)
PŘEHLEDProvides DC power over existing Category 5 cable to wireless LAN device Cuts costs and provid
Zboží v akci
Obrázek D-Link DSL-321B ADSL2+ Ethernet Modem (Annex B)
707 Kč
(584 Kč b.DPH)
ADSL2 ethernetový modem DSL-321B je vysokorychlostní širokopásmový modem pro použití v domácnosti ne
Obrázek D-Link 8-port Gigabit Ethernet module
10 717 Kč
(8 857 Kč b.DPH)
Originální P/N DXS-3600-EM-8T Název produktu D-Link 8-port Gigabit Ethernet module Výrobce D-Link Tř
Obrázek D-Link 24-Port 10/ 100/ 1000Mb/ s GigabitEthernet Switc
2 103 Kč
(1 738 Kč b.DPH)
Originální P/N DGS-1024D/E Název produktu D-Link 24-Port 10/100/1000Mb/s GigabitEthernet Switch - RJ
Obrázek 1000BaseT to 1000BaseSX (SC) Multimode Media Conv
4 158 Kč
(3 436 Kč b.DPH)
1000BaseT to 1000BaseSX (SC) Multimode Media Converter UTP to Multimode Fiber Media Converter SC..
Obrázek D-Link DGE-528T 10/ 100/ 1000 Gbit PCI Eth Adapter
299 Kč
(247 Kč b.DPH)
v balení je i Low profile záslepkaS tímto 1000BaseT PCI adaptérem můžete vaše pracoviště připojit k
Obrázek 10/ 100to100BaseFX (SC) Singlemode Media Converter
3 743 Kč
(3 093 Kč b.DPH)
10/100 to 100BaseFX (SC) Singlemode Media Converter UTP to Singlemode Fiber Media Converter SC..
Obrázek D-Link DSR-250N router/ firewall 8xLAN,1xWAN,USB
5 354 Kč
(4 425 Kč b.DPH)
Informace k záruce: Na produkt je poskytována omezená doživotní záruka, to znamená, že záruční lhůta
Obrázek D-Link 100cm stohovací kabel pro X-Stack switche, NBD
5 611 Kč
(4 637 Kč b.DPH)
Originální P/N DEM-CB100 Název produktu D-Link 100cm stohovací kabel pro X-Stack switche, NBD Výrobc
Obrázek D-Link DCS-6511 Mpix denní/ noční Dome kamera s PoE
17 772 Kč
(14 688 Kč b.DPH)
HD resolution: 1280 x 1024 (Megapixel) IP-66 certified weatherproof housing, with built-in heater..
Dopravné zdarma
Obrázek D-Link 2-slot Redundant Power Supply Chassis
2 407 Kč
(1 989 Kč b.DPH)
Originální P/N DPS-800 Název produktu D-Link 2-slot Redundant Power Supply Chassis Výrobce D-Link Tř
Obrázek 10/ 100to100BaseFX (SC) Multimode Media Converter
2 121 Kč
(1 753 Kč b.DPH)
D-Link nabízí řadu Fast Ethernet konvertorů, s jejichž pomocí mohou být navzájem přizpůsobeny různé
Obrázek D-Link 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseSX, 550m, DEM-31
1 210 Kč
(1 000 Kč b.DPH)
Mini GBIC transceiver, 1000BaseSX (LC-Duplex) max. 550 m 1x 1000 Mbit vícevidový optický SX (LC-Dupl
Obrázek D-Link 16-port 10/ 100/ 1000 Gigabit Smart Switch inclu
2 788 Kč
(2 304 Kč b.DPH)
Originální P/N DGS-1210-16 Název produktu D-Link 16-port 10/100/1000 Gigabit Smart Switch including
Obrázek D-Link 24-port Fast Ethernet PoE/ PoE+ Smart Switch
5 900 Kč
(4 876 Kč b.DPH)
Originální P/N DES-1210-28P Název produktu D-Link 24-port Fast Ethernet PoE/PoE+ Smart Switch Výrobc
Obrázek 1000BaseT to 1000BaseLX (SC) Singlemode Media Conv
8 892 Kč
(7 349 Kč b.DPH)
1000BaseT to 1000BaseLX (SC) Singlemode Media Converter UTP to Singlemode Fiber Media Converter SC..
Obrázek 16 Slot Chassis for DMC Series Media Converters
9 973 Kč
(8 242 Kč b.DPH)
16 Slot Chassis for DMC Series Media Converters Chassis System with support for up to 16 DMC Series..
Obrázek D-Link 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 10km, DEM-31
1 452 Kč
(1 200 Kč b.DPH)
Mini GBIC transceiver, 1000BaseLX (LC-Duplex) max. 550 m 1x 1000 Mbit jednovidový optický LX (LC-Dup
Obrázek Redundant Power Supply for DMC-1000 Chassis
5 404 Kč
(4 466 Kč b.DPH)
Redundant Power Supply for DMC-1000 Chassis
Obrázek D-Link 24-port 10/ 100 Smart Switch + 2 Combo 1000BaseT
2 896 Kč
(2 393 Kč b.DPH)
Originální P/N DES-1210-28 Název produktu D-Link 24-port 10/100 Smart Switch + 2 Combo 1000BaseT/SFP
Obrázek D-Link 24-port 10/ 100/ 1000 Gigabit Smart Switch inclu
3 294 Kč
(2 722 Kč b.DPH)
Originální P/N DGS-1210-24 Název produktu D-Link 24-port 10/100/1000 Gigabit Smart Switch including
« první ‹ předchozí   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 následující › poslední »
Vyhledávání

Nápověda Nápověda
(názvy, kódy, výrobce, kategorie)
Např.: 'repro*', 'q2612', '32gb', 'lcd monitor hdmi 22" ',
'klav* usb cz', 'hdd 1tb -seagate'
Katalog
Položek v katalogu: 178 tisíc
Kliknutím na rozbalíte kategorii


Kontaktujte nás
Telefon na EO+420 606 622 826
ICQ na EO202-476-316
Email na EOobchod@eo.cz

Pošlete nám zprávu

Zde můžete poslat dotaz obchodníkovi:


Facebook HW fórum »
Kontakt na EO.CZ