Obsah nákupního košíku:Celkem 0,00 Kč (0 položek)zobrazit košík »
Nacházíte se zde:

Síťové prvky ALLIED_TELESIS

» Výrobci
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
» Filtr, třídění
  nejlevnější skladem akce
Obrázek Allied Telesis Redundant PS 4 brick chassis +1 PS
15 966 Kč
(13 195 Kč b.DPH)
AC Redundant Power Supply for 8524M & 8624T/2M (and EoL 8000 Series).  Pre-populated with 1 AT-P
Dopravné zdarma
Obrázek Allied Telesis MMCR18 Multi-Region AC PSU
4 590 Kč
(3 793 Kč b.DPH)
Zdroj pro AT-MMCR18-60
Obrázek Allied Telesis servis 1 rok AT-x600-48TS/ XP-NCBP1
23 430 Kč
(19 364 Kč b.DPH)
AT-x600-48TS/XP-NCBP1
Dopravné zdarma
Obrázek Allied Telesis AC Power Supply AT-CV5001AC
12 716 Kč
(10 509 Kč b.DPH)
AC Power Supply for AT-CV5001 ChassisAll 4 power cords (US, UK, AU, EU)
Obrázek Allied Telesis media convertor chassis MMCR18-60
15 573 Kč
(12 870 Kč b.DPH)
18-Slot Chassis for MMC2xxx Media Converters, one AC Multi-Region PSUodkaz na stránky výrobcehttps:/
Dopravné zdarma
Obrázek Allied Telesis SNMP management module AT-MCF2000M
4 207 Kč
(3 477 Kč b.DPH)
AT-MCF2000MSNMP Management module for the AT-MCF2000 & AT-MCF2300 Modular Media Converter..
Obrázek Allied Telesis AT-MMC200/ ST
4 766 Kč
(3 939 Kč b.DPH)
Mini Media Converter 10/100T to 100BASE-FX MM, ST connector
Obrázek Allied Telesis PC2000/ SC-60 PoE+ Switching Media Conve
9 302 Kč
(7 688 Kč b.DPH)
Two-port Gigabit Speed/Media Converting Switch with PoE, 1000T POE+ to 1000SX(SC) Media Converter,..
Obrázek Allied Telesis AT-FS980M/ 28
9 414 Kč
(7 780 Kč b.DPH)
AT-FS980M/28-50CentreCOM® FS980M Series - Basic L3 - Fast Ethernet Switch24 x 10/100T ports and 4 x
Obrázek Allied Telesis AT-DMC1000/ LC
7 149 Kč
(5 908 Kč b.DPH)
Počítačová síť Rychlost datového přenosu (maximální) 1000 Mbit/s Vstupní rozhraní převodníku 1000Ba
Obrázek Allied Telesis SC media conv.MM 2km AT-MC102XL
3 209 Kč
(2 652 Kč b.DPH)
Features of the AT-MC102XL (v4) Half & Full Duplex operation Transparent to 802.1Q packets ..
Obrázek Allied Telesis PCIe SM FO GB card AT-2972LX10/ LC
11 102 Kč
(9 175 Kč b.DPH)
AT-2972LX10/LCKey Features Management Software • VLAN support • Link aggregation LACP • Link aggrega
Obrázek AT-AR415 Series, VPN Licence, 5 Sessions
5 214 Kč
(4 309 Kč b.DPH)
AT-AR415 Series, VPN Licence, 5 Sessions
Obrázek Allied Telesis 100FX PCIe SM NIC AT-2712LX20/ SC
5 535 Kč
(4 574 Kč b.DPH)
AT-2712FX 100FX (SC), PCIe x 1, secure single-mode NIC Overview The AT-2712LX20 (available with SC..
Obrázek Allied Telesis 24xG 2xSFP/ RJ 2xSFP/ + sw.AT-GS924MX
20 797 Kč
(17 188 Kč b.DPH)
OVERVIEWAllied Telesis CentreCOM GS900MX/MPX Series switches are cost-effective, fully managed, and..
Dopravné zdarma
Obrázek Allied Telesis AT-IMC1000TP/ SFP-80
16 807 Kč
(13 890 Kč b.DPH)
AT-IMC1000TP/SFP 2-PORT GIGABIT ETHERNET PoE+ INDUSTRIAL MEDIA CONVERTEROVERVIEW The..
Dopravné zdarma
Obrázek Allied Telesis 10/ 100 SC media konvert.AT-MC116XL
4 623 Kč
(3 821 Kč b.DPH)
Media konvertor - převod z 10/100Base-TX na 10/100Base-SX (SC konektory, MM vlákno, dosah 300m)Featu
Obrázek Allied Telesis mount kit 19" for 4xMC  AT-TRAY4
1 762 Kč
(1 456 Kč b.DPH)
AT-TRAY4 19” Rack Mount Kit for up to 4 independently-operating unmanaged, standalone Media or Bridg
Obrázek Allied Telesis servis 1 rok AT-SBx908-NCBP1
25 348 Kč
(20 949 Kč b.DPH)
NetCover Basic Plus, One Year Support Package, including advanced replacement
Dopravné zdarma
Obrázek Allied Telesis AT-PWR4
4 455 Kč
(3 682 Kč b.DPH)
Redundantní 80W zdroj pro šasi (AT-MCR12), AT-PWR4.
Obrázek Allied Telesis AT-x220-28GS-50 28-port 100/ 1000X SFP L
68 371 Kč
(56 505 Kč b.DPH)
28-port 100/1000X SFP L3 switch, 1 Fixed AC power supply
Dopravné zdarma
« první ‹ předchozí   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 následující › poslední »
Vyhledávání

Nápověda Nápověda
(názvy, kódy, výrobce, kategorie)
Např.: 'repro*', 'q2612', '32gb', 'lcd monitor hdmi 22" ',
'klav* usb cz', 'hdd 1tb -seagate'
Katalog
Položek v katalogu: 178 tisíc
Kliknutím na rozbalíte kategorii


Kontaktujte nás
Telefon na EO+420 606 622 826
ICQ na EO202-476-316
Email na EOobchod@eo.cz

Pošlete nám zprávu

Zde můžete poslat dotaz obchodníkovi:


Facebook HW fórum »
Kontakt na EO.CZ