Obsah nákupního košíku:Celkem 0,00 Kč (0 položek)zobrazit košík »
Nacházíte se zde:

Síťové prvky ALLIED_TELESIS

» Výrobci
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
» Filtr, třídění
  nejlevnější skladem akce
Obrázek Allied Telesis SC media conv.SM 15km AT-MC103XL
4 790 Kč
(3 959 Kč b.DPH)
Features of the AT-MC103XL (v4) Half & Full Duplex operation Transparent to 802.1Q packets ..
Obrázek Allied Telesis ST media conv.MM 2km AT-MC101XL
3 090 Kč
(2 554 Kč b.DPH)
Features of the AT-MC101XL (v4) Half & Full Duplex operation Transparent to 802.1Q packets ..
Obrázek Allied Telesis SC media conv.MM 2km AT-MC102XL
3 090 Kč
(2 554 Kč b.DPH)
Features of the AT-MC102XL (v4) Half & Full Duplex operation Transparent to 802.1Q packets ..
Obrázek Allied Telesis 24xGB+4SFP Smart switch AT-GS950/ 24
7 708 Kč
(6 370 Kč b.DPH)
Společnost Allied Telesis, člen skupiny Allied Telesis Group, byla založena v roce 1987. Allied Tel
Obrázek Allied Telesis mount kit 19" for 4xMC  AT-TRAY4
1 681 Kč
(1 389 Kč b.DPH)
AT-TRAY4 19” Rack Mount Kit for up to 4 independently-operating unmanaged, standalone Media or Bridg
Obrázek Allied Telesis Gigabit LC PCI-X AT-2931SX/ LC
5 831 Kč
(4 819 Kč b.DPH)
AT-2931SX/LC Features of the AT-2931SXGigabit Ethernet Fiber Adapter Card, Fibre LC Connector,..
Obrázek Allied Telesis  Gb POE Splitter,802.3af AT-6102G
1 113 Kč
(920 Kč b.DPH)
AT-6102G Power over Ethernet Spltter (Gigabit Ethernet)FeaturesFull IEEE 802.3af compliant IEEE..
Obrázek Allied Telesis media convertor chassis AT-MCR12-50
9 727 Kč
(8 039 Kč b.DPH)
Media konvertor šasi - 12-ti portové šasi se zdrojem, AT-MCR12.Features of the AT-MCR12 Mounts up to
Obrázek Allied Telesis AT-FS232
7 467 Kč
(6 171 Kč b.DPH)
AT-FS232 10/100TX Fast Ethernet to 100FX (SC) multimode fiber standalone media and rate..
Obrázek Allied Telesis 1000SX GBIC 550m AT-G8SX
893 Kč
(738 Kč b.DPH)
AT-G8SX-01 1000SX GBIC, 550mThe AT-G8SX offers a short-haul option to extend your network to 550m..
Obrázek Allied Telesis converter 10/ 100+100FX SC AT-FS202
3 427 Kč
(2 832 Kč b.DPH)
Features of the AT-FS202 (v4) 10/100TX Fast Ethernet to 100FX (SC) multimode fiber standalone media..
Obrázek Allied Telesis AT-AR415S
15 311 Kč
(12 654 Kč b.DPH)
AT-AR415S Secure Modular VPN Router with 1 x 1/100 WAN ports, 4 x LAN 10/100Base-T ports, 1x PIC..
Dopravné zdarma
Obrázek Allied Telesis mount kit for 1xMC AT-TRAY1
790 Kč
(653 Kč b.DPH)
Features of the AT-TRAY1 Simple rack mount chassis for standalone media converters Holds one Media..
Obrázek Allied Telesis Gigabit LC PCI card AT-2916SX/ LC
4 132 Kč
(3 415 Kč b.DPH)
Single port Fiber Gigabit NIC for 32-bit PCI bus, LC, RoHs Version1000SX (SC or LC) desktop fiber..
Obrázek Allied Telesis AT-PWR4
4 248 Kč
(3 511 Kč b.DPH)
Redundantní 80W zdroj pro šasi (AT-MCR12), AT-PWR4.
Obrázek Allied Telesis PCIe 1000SX LC server NIC AT-2972SX
8 995 Kč
(7 434 Kč b.DPH)
PCI-Express (PCIe) 1000SX MMF LC adapter cardProduct Information Virtual LANs with 802.1Q VLAN..
Obrázek Allied Telesis 1000SX (LC) SFP MM 550m AT-SPSX
1 650 Kč
(1 364 Kč b.DPH)
Společnost Allied Telesis, člen skupiny Allied Telesis Group, byla založena v roce 1987. Allied Tel
Obrázek Allied Telesis 16x10/ 100 switch AT-FS716L
2 199 Kč
(1 817 Kč b.DPH)
Společnost Allied Telesis, člen skupiny Allied Telesis Group, byla založena v roce 1987. Allied Tel
Obrázek Allied Telesis Spare PSU for AT-MC,AT-GS, AT-FS
551 Kč
(455 Kč b.DPH)
AT-MCPWR-60 Energy Star External Power Adapter for all universal Media Converters (supports all 4..
Obrázek Allied Telesis 10/ 100TX 100FX AT-2701FTX/ MT
3 766 Kč
(3 112 Kč b.DPH)
Features of the AT-2701FTX PCI 2.2 compliant Wake on LAN (WoL) Managed Boot Agent architecture..
Obrázek Allied Telesis 100FX (LC) SFP MM 2km AT-SPFX/ 2
2 044 Kč
(1 689 Kč b.DPH)
Společnost Allied Telesis, člen skupiny Allied Telesis Group, byla založena v roce 1987. Allied Tel
« první ‹ předchozí   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 následující › poslední »
Vyhledávání

Nápověda Nápověda
(názvy, kódy, výrobce, kategorie)
Např.: 'repro*', 'q2612', '32gb', 'lcd monitor hdmi 22" ',
'klav* usb cz', 'hdd 1tb -seagate'
Katalog
Položek v katalogu: 178 tisíc
Kliknutím na rozbalíte kategorii


Kontaktujte nás
Telefon na EO+420 606 622 826
ICQ na EO202-476-316
Email na EOobchod@eo.cz

Pošlete nám zprávu

Zde můžete poslat dotaz obchodníkovi:


Facebook HW fórum »
Kontakt na EO.CZ