Obsah nákupního košíku:Celkem 0,00 Kč (0 položek)zobrazit košík »
Nacházíte se zde: Síťové prvky skladem

Optické moduly skladem (skladem v eshopu)

» Výrobci
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
» Filtr, třídění
  nejlevnější skladem akce
Obrázek Allied Telesis 1000SX GBIC 550m AT-G8SX
1 364 Kč
(1 127 Kč b.DPH)
AT-G8SX-01 1000SX GBIC, 550mThe AT-G8SX offers a short-haul option to extend your network to 550m..
Obrázek Signamax 100-32MM 1G SFP optický modul MM 850nm LC, 550
316 Kč
(261 Kč b.DPH)
100-32MM 1G SFP optický modul MM - Cisco kompatibilní. Duplexní LC konektory pro MM optické kabely.
Obrázek 3Com CX4 XFP Transceiver + Express Service
811 Kč
(670 Kč b.DPH)
Společnost 3COM přináší inovační produkty pro přístup k informacím a řešení síťového přístupu pro ve
Obrázek Allied Telesis 1000SX (LC) SFP MM 550m AT-SPSX
1 531 Kč
(1 265 Kč b.DPH)
Společnost Allied Telesis, člen skupiny Allied Telesis Group, byla založena v roce 1987. Allied Tel
Obrázek Allied Telesis 1000LX (LC) SFP 10km AT-SPLX10
2 376 Kč
(1 964 Kč b.DPH)
Společnost Allied Telesis, člen skupiny Allied Telesis Group, byla založena v roce 1987. Allied Tel
Obrázek Allied Telesis 100FX (LC) SFP MM 2km AT-SPFX/ 2
1 573 Kč
(1 300 Kč b.DPH)
Společnost Allied Telesis, člen skupiny Allied Telesis Group, byla založena v roce 1987. Allied Tel
Obrázek Allied Telesis 1000X (LC) SFP 2Km AT-SPEX
2 261 Kč
(1 869 Kč b.DPH)
Společnost Allied Telesis, člen skupiny Allied Telesis Group, byla založena v roce 1987. Allied Tel
Obrázek Signamax 100-32SM-LR20 1G SFP optický modul SM 1310nm L
358 Kč
(296 Kč b.DPH)
100-32SM-LR20 1G SFP optický modul SM - Cisco kompatibilní. Duplexní LC konektory pro SM optické kab
Obrázek D-Link 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 10km
1 437 Kč
(1 188 Kč b.DPH)
Mini GBIC transceiver, 1000BaseLX (LC-Duplex) max. 550 m 1x 1000 Mbit jednovidový optický LX (LC-Dup
Obrázek Cisco GLC-SX-MM-RGD= (GB Multi-Mode Rugged SFP)
9 184 Kč
(7 590 Kč b.DPH)
Cisco GLC-SX-MM-RGD= (GB Multi-Mode Rugged SFP)OVERVIEW Prolabs's GLC-SX-MM-RGD-C SFP optical..
Obrázek HPE X120 1G SFP LC SX Transceiver
9 474 Kč
(7 830 Kč b.DPH)
HP X120 1G SFP LC SX Transceiver (JD118B)A small form-factor pluggable (SFP) Gigabit SX transceiver..
Obrázek Cisco Gigabit Ethernet 1000Base-T SFP modul MGBT1
2 292 Kč
(1 894 Kč b.DPH)
Tyto produkty lze využít jen v produktech Cisco SB a SB Pro!SPECIFIKACE Médium • Kabel kategorie 5e
Obrázek Signamax 100-36MM, 10G XFP modul, MM, 300m
1 820 Kč
(1 504 Kč b.DPH)
065-10GSRXFP Signamax XFP optický modul 10Gbps kompatibilní se standardem XFP MSA Rev 4.5 compliant
Obrázek TP-Link TL-SM311LS MiniGBIC SM Module
750 Kč
(620 Kč b.DPH)
TP-Link TL-SM311LS MiniGBIC ModulePodrobnosti o produktu Chcete-li zvýšit rychlost Vaší sítě na maxi
Obrázek Cisco GLC-SX-MMD, 1000BASE-SX SFP
8 349 Kč
(6 900 Kč b.DPH)
1000BASE-SX SFP transceiver module for MMF, 850-nm wavelength, extended operating temperature range..
Obrázek TP-Link TL-SM311LM MiniGBIC MM Module
750 Kč
(620 Kč b.DPH)
TP-Link TL-SM311LM MiniGBIC ModulePodrobnosti o produktu Chcete-li zvýšit rychlost Vaší sítě na maxi
Obrázek TP-Link TL-SM321A 1000Base-BX WDM Bi-Direct. SFP
1 191 Kč
(984 Kč b.DPH)
TP-Link TL-SM321A 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP ModulePodrobnosti o produktu Šetřete počty použ
Obrázek OEM X121 1G SFP LC SX Transceiver
384 Kč
(317 Kč b.DPH)
SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX, MM, 300/550m, 850nm (VCSEL), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, HP k
Obrázek TP-Link TL-SM321B 1000Base-BX WDM Bi-Direct. SFP
790 Kč
(653 Kč b.DPH)
TP-Link TL-SM321B 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP ModulePodrobnosti o produktu Šetřete počty použ
Obrázek HPE X110 100M SFP LC LX Transceiver
1 285 Kč
(1 062 Kč b.DPH)
HP X110 100M SFP LC LX Transceiver (JD120B)Compatible products: • HP 3100 EI Switch Series • HP MSR2
Obrázek Cisco SFP-H10GB-CU1M=
1 673 Kč
(1 383 Kč b.DPH)
Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 1 Meter. Hmotnost a rozměry: 1 m. Možnosti propojení: 10GBASE-CU. Barva:
« první ‹ předchozí   1 2 následující › poslední »
Vyhledávání

Nápověda Nápověda
(názvy, kódy, výrobce, kategorie)
Např.: 'repro*', 'q2612', '32gb', 'lcd monitor hdmi 22" ',
'klav* usb cz', 'hdd 1tb -seagate'
Katalog
Položek v katalogu: 195 tisíc
Kliknutím na rozbalíte kategorii


Kontaktujte nás
Telefon na EO+420 606 622 826
ICQ na EO202-476-316
Email na EOobchod@eo.cz

Pošlete nám zprávu

Zde můžete poslat dotaz obchodníkovi:


Facebook HW fórum »
Kontakt na EO.CZ