Dopravné zdarma!
Obsah nákupního košíku:Celkem 0,00 Kč (0 položek)zobrazit košík »
Nacházíte se zde: Síťové prvky skladem

Optické moduly skladem (skladem v eshopu)

» Výrobci
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
» Filtr, třídění
  nejlevnější skladem akce
Obrázek Cisco GLC-SX-MM  (SFP 1000Base-SX)
7 371 Kč
(6 092 Kč b.DPH)
Společnost Cisco Systems je vedoucí světová společnost v oblasti přenosu dat, hlasu a obrazu a v obl
Obrázek Cisco CAB-SFP-50CM=
5 081 Kč
(4 199 Kč b.DPH)
Společnost Cisco Systems je vedoucí světová společnost v oblasti přenosu dat, hlasu a obrazu a v obl
Obrázek Allied Telesis 1000SX GBIC 550m AT-G8SX
2 363 Kč
(1 953 Kč b.DPH)
AT-G8SX-01 1000SX GBIC, 550mThe AT-G8SX offers a short-haul option to extend your network to 550m..
Obrázek HPE X121 1G SFP LC SX Transceiver
3 082 Kč
(2 547 Kč b.DPH)
HP X121 1G SFP LC SX Transceiver (J4858C)A small form-factor pluggable (SFP) Gigabit SX transceiver..
Obrázek HPE X121 1G SFP LC LX Transceiver
7 138 Kč
(5 899 Kč b.DPH)
HP X121 1G SFP LC LX Transceiver (J4859C)A small form-factor pluggable (SFP) Gigabit LX transceiver..
Obrázek 3Com CX4 XFP Transceiver + Express Service
1 515 Kč
(1 252 Kč b.DPH)
Společnost 3COM přináší inovační produkty pro přístup k informacím a řešení síťového přístupu pro ve
Obrázek Signamax 100-32MM, 1G SFP opt.modul MM LC,Cisco k.
517 Kč
(427 Kč b.DPH)
Signamax 100-32MM je optický SFP modul s rychlostí 1Gbps, určený pro MM vlákno a max. vzdálenost 550
Obrázek Allied Telesis 1000LX (LC) SFP 10km AT-SPLX10
2 892 Kč
(2 390 Kč b.DPH)
Společnost Allied Telesis, člen skupiny Allied Telesis Group, byla založena v roce 1987. Allied Tel
Obrázek Allied Telesis 100FX (LC) SFP MM 2km AT-SPFX/ 2
2 063 Kč
(1 705 Kč b.DPH)
Společnost Allied Telesis, člen skupiny Allied Telesis Group, byla založena v roce 1987. Allied Tel
Obrázek D-Link 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseSX, 550m
1 462 Kč
(1 208 Kč b.DPH)
Mini GBIC transceiver, 1000BaseSX (LC-Duplex) max. 550 m 1x 1000 Mbit vícevidový optický SX (LC-Dupl
Obrázek HP X131 10G X2 SC LRM Transceiver
46 245 Kč
(38 219 Kč b.DPH)
HP X131 10G X2 SC LRM Transceiver (J9144A)An X2 form-factor transceiver that supports the..
Dopravné zdarma
Obrázek Allied Telesis 1000X (LC) SFP 2Km AT-SPEX
9 456 Kč
(7 815 Kč b.DPH)
Společnost Allied Telesis, člen skupiny Allied Telesis Group, byla založena v roce 1987. Allied Tel
Obrázek ZyXEL 1000Base-SX SFP MM Transceiver SFP-SX-D
1 469 Kč
(1 214 Kč b.DPH)
- Gigabitová rychlost a flexibilita - Možnost výměny za provozu - Kompaktní velikost a vysoká hustot
Obrázek Signamax 100-32SM-LR20, 1G SFP modul SM LC,20km,C.
584 Kč
(483 Kč b.DPH)
Signamax 100-32SM-LR20 je optický SFP modul s rychlostí 1Gbps, určený pro SM vlákno a max. vzdálenos
Obrázek HPE X130 10G SFP+ LC SR Transceiver
27 060 Kč
(22 364 Kč b.DPH)
HP X130 10G SFP+ LC SR Transceiver (JD092B)Compatible products: • HP 9500 Switch Series • HP 5120 EI
Dopravné zdarma
Obrázek D-Link 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 10km
1 843 Kč
(1 523 Kč b.DPH)
Mini GBIC transceiver, 1000BaseLX (LC-Duplex) max. 550 m 1x 1000 Mbit jednovidový optický LX (LC-Dup
Obrázek HPE X120 1G SFP LC SX Transceiver
10 061 Kč
(8 315 Kč b.DPH)
HP X120 1G SFP LC SX Transceiver (JD118B)A small form-factor pluggable (SFP) Gigabit SX transceiver..
Obrázek Cisco 100 Base-FX Mini-GBIC SFP Tran. MFEFX1
1 975 Kč
(1 632 Kč b.DPH)
Tyto produkty lze využít jen v produktech Cisco SB a SB Pro!SPECIFIKACE Médium • Multi módové vlákno
Obrázek Cisco SFP-10G-LR=  (10GBASE-LR SFP Module)
62 947 Kč
(52 022 Kč b.DPH)
The Cisco 10GBASE-LR Module supports a link length of 10 kilometers on standard single-mode fiber..
Dopravné zdarma
Obrázek Cisco Gigabit Ethernet 1000Base-T SFP modul MGBT1
2 760 Kč
(2 281 Kč b.DPH)
Tyto produkty lze využít jen v produktech Cisco SB a SB Pro!SPECIFIKACE Médium • Kabel kategorie 5e
Obrázek Cisco SFP-10G-LRM=  (10GBASE-LRM SFP Module)
15 680 Kč
(12 959 Kč b.DPH)
The Cisco 10GBASE-LRM Module supports link lengths of 220m on standard Fiber Distributed Data..
Dopravné zdarma
« první ‹ předchozí   1 2 3 následující › poslední »
Vyhledávání

Nápověda Nápověda
(názvy, kódy, výrobce, kategorie)
Např.: 'repro*', 'q2612', '32gb', 'lcd monitor hdmi 22" ',
'klav* usb cz', 'hdd 1tb -seagate'
Katalog
Položek v katalogu: 88 tisíc
Kliknutím na rozbalíte kategorii


Kontaktujte nás
Telefon na EO+420 606 622 826
ICQ na EO202-476-316
Email na EOobchod@eo.cz

Pošlete nám zprávu

Zde můžete poslat dotaz obchodníkovi:


Facebook HW fórum »

TOPlist

Kontakt na EO.CZ