Obsah nákupního košíku:Celkem 0,00 Kč (0 položek)zobrazit košík »
Nacházíte se zde: Síťové prvky skladem

Kabely optické skladem (skladem v eshopu)

» Výrobci
»
»
» Filtr, třídění
  nejlevnější skladem akce
Obrázek Optická spojka SC single mode simplex
21 Kč
(18 Kč b.DPH)
spojka SC SM/MM ,průchozí ztráty
Obrázek Trubičková ochrana optického sváru 60mm
9,32 Kč
(7,70 Kč b.DPH)
Trubičková ochrana optického sváru 60mm
Obrázek Záslepka SC Duplex do optické vany
13 Kč
(11 Kč b.DPH)
Záslepka SC Duplex do optické vany
Obrázek Optická spojka ST multi mode simplex
25 Kč
(21 Kč b.DPH)
spojka ST SM/MM ,průchozí ztráty
Obrázek Optická spojka ST single mode simplex
27 Kč
(22 Kč b.DPH)
spojka ST SM/MM ,průchozí ztráty
Obrázek Záslepka SC do optické vany
7,99 Kč
(6,60 Kč b.DPH)
Záslepka SC do optické vany
Obrázek Nástěnný opt. rozvaděč 24x SC vč. kazet, uzamyk.
727 Kč
(601 Kč b.DPH)
PŘEHLED Rozvaděč kovový, optický, jednokřídlý se zámkem, vybavený čelem pro 24x SC a 2x optickou kaz
Obrázek ISOPROPYLALKOHOL 100ml
85 Kč
(70 Kč b.DPH)
Příslušenství k optickým datovým kabelům
Obrázek Kazeta pro uchycení optického sváru 12 pozic
111 Kč
(92 Kč b.DPH)
Optická kazeta s hřebínky pro uložení optického svaru,12 pozicvhodná zejména pro optické vany „TRITO
Obrázek Záslepka ST do optické vany
7,99 Kč
(6,60 Kč b.DPH)
Záslepka ST do optické vany
Obrázek Optická spojka LC/ PC single mode duplex
65 Kč
(54 Kč b.DPH)
Spojka LC single mode duplex (možno použít do optických van SC)
Obrázek Optická spojka SC single mode duplex
35 Kč
(29 Kč b.DPH)
Optická spojka SC single mode duplex
Obrázek Kazeta pro uchycení optického svaru 24 pozic velká
151 Kč
(125 Kč b.DPH)
Kazeta pro uchycení optického svaru 24 pozic velká
Obrázek Optická spojka SC multi mode duplex
51 Kč
(42 Kč b.DPH)
Optická spojka SC multi mode duplex
Obrázek Optická spojka SC/ APC single mode simplex
33 Kč
(28 Kč b.DPH)
Optická spojka SC/APC single mode simplex typ broušení: APC
Obrázek Čistící ubrousky 102x102mm  bal/ 100ks
115 Kč
(95 Kč b.DPH)
Příslušenství k optickým datovým kabelůmČistící ubrousky bezprašné.
Obrázek Optická spojka LC/ APC single mode duplex
75 Kč
(62 Kč b.DPH)
LC/APC Optická spojka SM Duplex
Obrázek Laminátové protahovací péro "kobra" 12mm 200m
13 234 Kč
(10 937 Kč b.DPH)
Laminátové protahovací péro "kobra" 12mm 200m
Obrázek Čistící ubrosek IPA 152x152mm  1Ks bal 58x58mm
19 Kč
(15 Kč b.DPH)
Příslušenství k optickým datovým kabelům
Obrázek Optická spojka SC/ PC multi mode 50/ 125 duplex OM3
76 Kč
(63 Kč b.DPH)
Optická spojka SC/PC multi mode 50/125 duplex OM3
Obrázek Optická spojka SC/ PC multi mode 50/ 125 simplex OM3
35 Kč
(29 Kč b.DPH)
optický adaptér (spojka) simplex SC/PC 50/125 MM OM3
« první ‹ předchozí   1 2 následující › poslední »
Vyhledávání

Nápověda Nápověda
(názvy, kódy, výrobce, kategorie)
Např.: 'repro*', 'q2612', '32gb', 'lcd monitor hdmi 22" ',
'klav* usb cz', 'hdd 1tb -seagate'
Katalog
Položek v katalogu: 195 tisíc
Kliknutím na rozbalíte kategorii


Kontaktujte nás
Telefon na EO+420 606 622 826
ICQ na EO202-476-316
Email na EOobchod@eo.cz

Pošlete nám zprávu

Zde můžete poslat dotaz obchodníkovi:


Facebook HW fórum »
Kontakt na EO.CZ