Dopravné zdarma!
Obsah nákupního košíku:Celkem 0,00 Kč (0 položek)zobrazit košík »
Nacházíte se zde: Síťové prvky skladem

Kabely optické skladem (skladem v eshopu)

» Výrobci
»
»
»
»
» Filtr, třídění
  nejlevnější skladem akce
Obrázek Optická spojka SC single mode simplex
21 Kč
(18 Kč b.DPH)
spojka SC SM/MM ,průchozí ztráty
Obrázek Trubičková ochrana optického sváru 60mm
9,32 Kč
(7,70 Kč b.DPH)
Trubičková ochrana optického sváru 60mm
Obrázek Odvíječka kabelových cívek AL50
1 527 Kč
(1 262 Kč b.DPH)
Kompaktní odvíječka malých kabelových cívek AL50- výborný pomocník pro odvíjení optických či metalic
Obrázek Trubičková ochrana optického sváru 40mm
9,32 Kč
(7,70 Kč b.DPH)
Trubičková ochrana optického sváru 40mm
Obrázek Záslepka SC Duplex do optické vany
13 Kč
(11 Kč b.DPH)
Záslepka SC Duplex do optické vany
Obrázek Optická spojka ST single mode simplex
27 Kč
(22 Kč b.DPH)
spojka ST SM/MM ,průchozí ztráty
Obrázek Optická spojka ST multi mode simplex
25 Kč
(21 Kč b.DPH)
spojka ST SM/MM ,průchozí ztráty
Obrázek Záslepka SC do optické vany
9,32 Kč
(7,70 Kč b.DPH)
Záslepka SC do optické vany
Obrázek Pigtail Fiber Optic SC 9/ 125 SM,1m,0,9mm
52 Kč
(43 Kč b.DPH)
Pigtail optického vlákna SC 9/125 SM,1m,0,9mm
Obrázek Pigtail Fiber Optic LC 62,5/ 125MM1m,0,9mm
52 Kč
(43 Kč b.DPH)
Pigtail optického vlákna LC 62,5/125MM1m,0,9mm
Obrázek Pigtail Fiber Optic ST 50/ 125MM,1m,0,9mm
52 Kč
(43 Kč b.DPH)
Pigtail optického vlákna ST 50/125MM,1m,0,9mm
Obrázek Nástěnný optický box 4xST/ SC/ FC/ LC/ E2000
330 Kč
(273 Kč b.DPH)
Malý plastový rozvaděč pro odbočkování z hlavního vedení. Umístění 6-ti svarků, 1x průchozí kabel hl
Obrázek ISOPROPYLALKOHOL 100ml
85 Kč
(70 Kč b.DPH)
Příslušenství k optickým datovým kabelům
Obrázek Kazeta pro uchycení optického sváru 12 pozic
111 Kč
(92 Kč b.DPH)
Optická kazeta s hřebínky pro uložení optického svaru,12 pozicvhodná zejména pro optické vany „TRITO
Obrázek Pigtail Fiber Optic LC 9/ 125 SM,1m,0,9mm
68 Kč
(56 Kč b.DPH)
Pigtail optického vlákna PatchCord LC 9/125 SM,1m,0,9mm
Obrázek Pigtail Fiber Optic SC 50/ 125MM,1m,0,9mm
55 Kč
(45 Kč b.DPH)
Pigtail optického vlákna SC 50/125MM,1m,0,9mm
Obrázek Záslepka ST do optické vany
9,32 Kč
(7,70 Kč b.DPH)
Záslepka ST do optické vany
Obrázek Kotva pro Kabely 6-9mm samosvorná
263 Kč
(217 Kč b.DPH)
V kartě download je k nahlédnutí fotka zboží.
Obrázek Optická spojka LC/ PC single mode duplex
65 Kč
(54 Kč b.DPH)
Spojka LC single mode duplex (možno použít do optických van SC)
Obrázek Kabelová průchodka PG 13,5mm
23 Kč
(19 Kč b.DPH)
pancéřový závit, průměr 13,5 mm
Obrázek Optický FTTH box
59 Kč
(48 Kč b.DPH)
FTTH BOX lze ossadit dvěma adaptéry SC simplex nebo LC duplex nebo E2000 součástí balení jsou i pruc
« první ‹ předchozí   1 2 3 4 5 6 7 následující › poslední »
Vyhledávání

Nápověda Nápověda
(názvy, kódy, výrobce, kategorie)
Např.: 'repro*', 'q2612', '32gb', 'lcd monitor hdmi 22" ',
'klav* usb cz', 'hdd 1tb -seagate'
Katalog
Položek v katalogu: 88 tisíc
Kliknutím na rozbalíte kategorii


Kontaktujte nás
Telefon na EO+420 606 622 826
ICQ na EO202-476-316
Email na EOobchod@eo.cz

Pošlete nám zprávu

Zde můžete poslat dotaz obchodníkovi:


Facebook HW fórum »

TOPlist

Kontakt na EO.CZ