Obsah nákupního košíku:Celkem 0,00 Kč (0 položek)zobrazit košík »
Nacházíte se zde:

_různé Ubiquiti

» Výrobci
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
» Filtr, třídění
  nejlevnější skladem akce
Obrázek UBNT airMAX NanoStation M5 [5GHz,  anténa 16dBi,  Clien
2 733 Kč
(2 259 Kč b.DPH)
airMAX NanoStation M5 Řada produktů Nanostation způsobila malou revoluci v poskytování be
Obrázek UBNT EdgeMAX EdgeRouter Infinity [1.8GHz 16-core CPU,
46 171 Kč
(38 158 Kč b.DPH)
EdgeRouter EdgeRouter Infinity se řadí svým výkonem a rozhraními do core řešení pro posky
Dopravné zdarma
Obrázek UBNT airMAX NanoBeam 2AC 2x13dBi [AP/Client,  2.4GHz,
2 568 Kč
(2 123 Kč b.DPH)
airMAX NanoBeam 2AC 2x13dBi NBE-2AC-13 je vylepšená klientská 13dBi stanice 2.4GHz ACčkov
Obrázek UBNT kryt pro UAP-nanoHD,  dřevěný motiv,  3 kusy
1 562 Kč
(1 291 Kč b.DPH)
UBNT kryt pro UAP-nanoHD, dřevěný motiv, 3 kusy nHD-cover-Wood-3 je sada 3 krytů k UAP-nanoHD s
Obrázek UBNT U-OMT-Dish,  27dBi 5GHz parabolická anténa pro Pri
2 272 Kč
(1 878 Kč b.DPH)
airFiber Dish AF-5G23-S45 U-OMT-Dish je 2x2 MIMO směrová parabolická anténa pro 5GHz pásm
Obrázek UBNT kryt pro UAP-nanoHD,  mramorový motiv,  3 kusy
1 562 Kč
(1 291 Kč b.DPH)
UBNT kryt pro UAP-nanoHD, mramorový motiv, 3 kusy nHD-cover-Marble-3 je sada 3 krytů k UAP-nano
Obrázek UBNT kryt pro UAP-nanoHD,  černý motiv,  3 kusy
1 562 Kč
(1 291 Kč b.DPH)
UBNT kryt pro UAP-nanoHD, černý motiv, 3 kusy nHD-cover-Black-3 je sada 3 krytů k UAP-nanoHD s
Obrázek UBNT kryt pro UAP-nanoHD,  maskovaný motiv,  3 kusy
1 562 Kč
(1 291 Kč b.DPH)
UBNT kryt pro UAP-nanoHD, maskovaný motiv, 3 kusy nHD-cover-Camo-3 je sada 3 krytů k UAP-nanoHD
Obrázek UBNT U Installer [WISP installer’s toolbox]
3 075 Kč
(2 542 Kč b.DPH)
UBNT U Installer U-Installer usnadňuje instalaci airMAX a airMAX AC (včetně gen2) zařízen
Obrázek UBNT Bullet AC IP67,  Dual Band
4 162 Kč
(3 440 Kč b.DPH)
Nový dualbandový bullet v hliníkovém pouzdře jako nástupce řady airMAX je univerzální jednopolarizač
Obrázek UBNT UF-GP-B+ - U Fiber GPON OLT,  Class B+ SFP Module
2 182 Kč
(1 804 Kč b.DPH)
UBNT UF-GP-B+ UFiber GPON SFP modul s označením UF-GP-B+ je určen do GPON slotů v OLT jed
Obrázek UBNT kryt pro UAP-nanoHD,  motiv tkaniny,  3 kusy
1 562 Kč
(1 291 Kč b.DPH)
UBNT kryt pro UAP-nanoHD, motiv tkaniny, 3 kusy nHD-cover-Fabric-3 je sada 3 krytů k UAP-nanoHD
Obrázek UBNT airMAX NanoStation locoM2 [2.4GHz,  anténa 8dBi,
1 520 Kč
(1 257 Kč b.DPH)
airMAX NanoStation locoM2 Řada produktů Nanostation způsobila malou revoluci v poskytován
Obrázek UBNT UF-NANO - U Fiber,  Nano,  GPON CPE
2 069 Kč
(1 710 Kč b.DPH)
UBNT UF-NANO UF-NANO je kompaktní a zároveň robustně stavěný GPON koncový prvek s LED dis
Obrázek UBNT kryt pro UAP-nanoHD,  betonový motiv,  3 kusy
1 562 Kč
(1 291 Kč b.DPH)
UBNT kryt pro UAP-nanoHD, betonový motiv, 3 kusy nHD-cover-Concrete-3 je sada 3 krytů k UAP-nan
Obrázek UBNT U Fiber UF-SM-10G-20,  20-PACK [20ks SFP+ 10G modu
24 665 Kč
(20 384 Kč b.DPH)
U Fiber UF-SM-10G-20, 20-PACK UF-SM-10G je singlemode 10G SFP+ modul pro přenos dat pomoc
Dopravné zdarma
Obrázek UBNT UniFi AP AC In Wall - Montážní krabice pro UAP-IW,
268 Kč
(222 Kč b.DPH)
Montážní krabice pro UAP-IW, kovová Tato montážní krabička z kovového materiálu je vhodná
Obrázek UBNT PrismStation anténa 30°,  PrismAP-5-30,   [5GHz an
2 366 Kč
(1 955 Kč b.DPH)
UBNT PrismStation anténa 30° Sektorová anténa pro pásmo 5GHz se ziskem 2x19dBi (2x2MIMO).
Obrázek UBNT UF-GP-C+ - U Fiber GPON OLT,  Class C+ SFP Module
2 406 Kč
(1 989 Kč b.DPH)
UBNT UF-GP-C+ UFiber GPON SFP modul s označením UF-GP-B+ je určen do GPON slotů v OLT jed
Obrázek UBNT Fiber Cable 300 [90m SingleMode optický kabel 6xLC
4 175 Kč
(3 451 Kč b.DPH)
Fiber Cable 90m FC-SM-300 je 90ti metrový venkovní single mode optický kabel s 6ti předvy
Obrázek UBNT UWB-XG - UniFi BaseStation XG,  802.11ac Wave2
46 249 Kč
(38 223 Kč b.DPH)
UniFi WiFi BaseStation XG je zařízení, které se díky svému výkonu a designu skvěle hodí pro instalac
Dopravné zdarma
« první ‹ předchozí   1 2 3 následující › poslední »
Vyhledávání

Nápověda Nápověda
(názvy, kódy, výrobce, kategorie)
Např.: 'repro*', 'q2612', '32gb', 'lcd monitor hdmi 22" ',
'klav* usb cz', 'hdd 1tb -seagate'
Katalog
Položek v katalogu: 178 tisíc
Kliknutím na rozbalíte kategorii


Kontaktujte nás
Telefon na EO+420 606 622 826
ICQ na EO202-476-316
Email na EOobchod@eo.cz

Pošlete nám zprávu

Zde můžete poslat dotaz obchodníkovi:


Facebook HW fórum »
Kontakt na EO.CZ