Obsah nákupního košíku:Celkem 0,00 Kč (0 položek)zobrazit košík »
Nacházíte se zde:

_různé Planet

» Výrobci
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
» Filtr, třídění
  nejlevnější skladem akce
Obrázek FTP kabel PlanetElite s nosným lankem,  Cat5E,  drát,
6 643 Kč
(5 490 Kč b.DPH)
FTP kabel PlanetElite s nosným lankem, Cat5E, drát, venkovní PE+PVC, Fca,černý, 500m Tech
Obrázek UTP kabel PlanetElite,  Cat5E,  licna,  PVC,  Dca,  šed
2 056 Kč
(1 699 Kč b.DPH)
Kabel pro realizací sítí Fast Ethernet (IEEE 802.3u), Gigabit Ethernet (IEEE 802.3ab), Ethernet (IEE
Obrázek STP kabel PlanetElite,  Cat6A,  LS0H,  modrý,  500m,  c
7 853 Kč
(6 490 Kč b.DPH)
Kabel pro realizaci 1Gbit 1000Base-T a 10Gbit Ethernet 10GBase -T sítí Parametry: 4 párový, 2
Obrázek UTP kabel PlanetElite,  Cat5E,  drát,  dvojitý venkovní
2 904 Kč
(2 400 Kč b.DPH)
UTP kabel Elite, Cat5E, venkovní PE+PE, dvojitý plášť, 305m cívka, černý
Obrázek Planet FT-801 multimode ethernet konvertor s přepínačem
1 396 Kč
(1 154 Kč b.DPH)
Konvertor s integrovaným Fast Ethernet přepínačem. Vysoce kompaktní dvouportový přepínač sítí Fast E
Obrázek Planet IGS-10020MT,  8X 1000BASE-T,  2X SFP,  DIN,  IP3
9 584 Kč
(7 921 Kč b.DPH)
Planet IGS-10020MT, 8X 1000BASE-T, 2X SFP, DIN, IP30, -40 AŽ 75°C, WEB/SNMPV3, VLAN, IGMPV3, ESD+EFT
Obrázek FTP kabel PlanetElite,  Cat5E,  drát,  venkovní PE,  če
2 844 Kč
(2 350 Kč b.DPH)
Kabel pro realizaci propojení počítačů a terminálů s komunikačními zásuvkami. Vhodný pro sítě Gigabi
Obrázek FTP kabel PlanetElite,  Cat6,  drát,  LS0H,  šedý,  305
3 328 Kč
(2 750 Kč b.DPH)
FTP kabel kategorie 6, LS0H, 305m box Kabel pro realizaci propojení počítačů a terminálů s komu
Obrázek FTP kabel PlanetElite,  Cat5E,  drát,  dvojitý venkovní
3 024 Kč
(2 499 Kč b.DPH)
Venkovní stíněný FTP Cat5E drát Elite, 305m cívka, černý - Balení 305m, venkovní, - Zesílená izola
Obrázek UTP kabel PlanetElite,  Cat6,  licna,  PVC,  šedý,  305
2 662 Kč
(2 200 Kč b.DPH)
PlanetElite UTP kabel kategorie 6 - lanko - Testováno do frekvence 250 MHz - Ideální pro vysokorych
Obrázek Planet ENW-9801 PCI Express (PCI-E x8) síťová karta,  1
4 427 Kč
(3 659 Kč b.DPH)
10-Gigabitový adaptér instalovatelný do PCI Express x8 dovolující okamžitou realizaci nasazení 10Gbp
Obrázek Planet switch SGS-6341-16S8C4XR,  Switch,  L3,  8x 1000
24 758 Kč
(20 462 Kč b.DPH)
Stohovatelný řízený switch disponující 24 SFP porty, které jsou doplněné o 4 SFP+ porty s rychlostí
Dopravné zdarma
Obrázek UTP kabel PlanetElite,  Cat6,  drát,  PVC,  Dca,  šedý,
2 723 Kč
(2 250 Kč b.DPH)
UTP kabel PlanetElite, Cat6, drát, PVC, černý, 305m Technické informace Kategorie
Obrázek Planet konvertor GT-1205A,  1x 10/100/1000Base-T,  2x S
2 588 Kč
(2 139 Kč b.DPH)
Gigabit Ethernet konvertor/přepínač 10/100/1000Base-T na 1000Base-SX/LX pro moduly SFP. Instaluje s
Obrázek Planet switch IGS-5225-4T2S,  průmyslový 4x10/100/1000T
8 401 Kč
(6 943 Kč b.DPH)
Průmyslový spravovatelný L3 přepínač 4x 100/1000Base-T, 2x SFP 100/1000Base-X (diagnostika SFP-DDM),
Obrázek Planet  WIPG-300H Připojení projektoru přes WiFi a LAN
10 836 Kč
(8 955 Kč b.DPH)
Bezdrátová prezentační brána pro bezdrátový i LAN přenos obrazu z počítače nebo PDA na projektor, VG
Obrázek Planet Singlemode konvertor 100BaseTX-100BaseFX(SC),  1
1 992 Kč
(1 647 Kč b.DPH)
VHODNÝ NA DÁLKOVÉ SPOJENÍ OPTIKOU MEZI MĚSTYFast Ethernet Konvertor 100Base-TX na 100Base-FX (SC)Vyh
Obrázek Planet GSD-804P PoE switch 8x1000B-T,  4x PoE IEEE 802.
2 167 Kč
(1 791 Kč b.DPH)
Planet GSD-804P PoE switch 8x1000B-T, 4x PoE IEEE 802.3af do 55W, 10" kov Gigabitový 8- mi port
Obrázek Planet ISW-501T,  5x 10/100,  DIN, IP30,  rozšířený tep
2 046 Kč
(1 691 Kč b.DPH)
Planet ISW-501T, 5x 10/100, DIN,IP30, rozšířený teplotní rozsah -40~75 st.C Přepínače pro průmy
Obrázek UTP kabel PlanetElite,  Cat5E,  drát,  PVC,  Dca,  šedý
1 874 Kč
(1 549 Kč b.DPH)
UTP kabel PlanetElite, Cat5E, drát, PVC, šedý, 305m Technické informace Kategorie
« první ‹ předchozí   1 2 3 4 následující › poslední »
Vyhledávání

Nápověda Nápověda
(názvy, kódy, výrobce, kategorie)
Např.: 'repro*', 'q2612', '32gb', 'lcd monitor hdmi 22" ',
'klav* usb cz', 'hdd 1tb -seagate'
Katalog
Položek v katalogu: 178 tisíc
Kliknutím na rozbalíte kategorii


Kontaktujte nás
Telefon na EO+420 606 622 826
ICQ na EO202-476-316
Email na EOobchod@eo.cz

Pošlete nám zprávu

Zde můžete poslat dotaz obchodníkovi:


Facebook HW fórum »
Kontakt na EO.CZ