Obsah nákupního košíku:Celkem 0,00 Kč (0 položek)zobrazit košík »
Nacházíte se zde:

_různé Planet

» Výrobci
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
» Filtr, třídění
  nejlevnější skladem akce
Obrázek Planet GS-4210-8P2S PoE+ switch 8x 10/100/1000Base-T,
6 055 Kč
(5 005 Kč b.DPH)
Gigabitový spravovatelný IPv4/IPv6 přepínač s PoE (power over ethernet) porty pro centralizované nap
Obrázek Planet VC-234,  Eth. VDSL2 konvertor,  100Mbit,  master
2 939 Kč
(2 429 Kč b.DPH)
Ethernet po telefonním vedení (technologie VDSL2). 4x LAN RJ-45, 2x RJ-11 konektor pro VDSL2 a POTS.
Obrázek Planet IPOE-E174 PoE extender + switch,  IEEE802.3at,
4 418 Kč
(3 652 Kč b.DPH)
Průmyslový Power over Ethernet extender IEEE 802.3at se 4-portovým gigabitovým přepínačem a injektor
Obrázek Planet MGSD-10080F Metro switch 8x SFP(DDM) 100/1000Bas
9 329 Kč
(7 710 Kč b.DPH)
Spravovatelný více-portový SFP optický přepínač určený pro aplikace v oblasti rozsáhlých sítí, telek
Obrázek Planet ISW-501T,  5x 10/100,  DIN, IP30,  rozšířený tep
1 943 Kč
(1 606 Kč b.DPH)
Planet ISW-501T, 5x 10/100, DIN,IP30, rozšířený teplotní rozsah -40~75 st.C Přepínače pro průmy
Obrázek Planet  WIPG-300H Připojení projektoru přes WiFi a LAN
11 051 Kč
(9 133 Kč b.DPH)
Bezdrátová prezentační brána pro bezdrátový i LAN přenos obrazu z počítače nebo PDA na projektor, VG
Obrázek Planet switch ISW-621,  průmysl.verze 4x10/100+2x100Bas
3 448 Kč
(2 850 Kč b.DPH)
ISW-621, 4x 10/100Base-TX+ 2x 100FX 2km, MM, DIN, IP30 6-ti portový přepínač a konvertor pro průmy
Obrázek Planet FT-801 multimode ethernet konvertor s přepínačem
1 421 Kč
(1 175 Kč b.DPH)
Konvertor s integrovaným Fast Ethernet přepínačem. Vysoce kompaktní dvouportový přepínač sítí Fast E
Obrázek Planet GS-4210-8P2T2S PoE+ switch 8x 10/100/1000Base-T,
9 074 Kč
(7 500 Kč b.DPH)
Gigabitový spravovatelný IPv4/IPv6 přepínač s PoE (power over ethernet) porty pro centralizované nap
Obrázek Planet switch GS-4210-24T2S,  L2/L4,  24x 1000Base-T,
4 918 Kč
(4 065 Kč b.DPH)
Gigabitový spravovatelný přepínač pro instalaci do náročnějších lokálních sítí, disponuje širokou šk
Obrázek Planet switch ISW-801T,  8x 10/100,  DIN, IP30,  rozšíř
2 281 Kč
(1 886 Kč b.DPH)
ISW-801T, 8x 10/100, DIN,IP30, rozšířený teplotní rozsah -40~75 st.C Přepínače pro průmyslový E
Obrázek Planet switch GSW-1601,  16x10/100/1000BASE-T
2 434 Kč
(2 012 Kč b.DPH)
Vlastnosti: 16 portů 1000Base-T, IEEE 802.3ab, Switching, Full Duplex (1000/2000 Mbps), Auto-Ne
Obrázek Planet GS-4210-24P4C PoE+ switch 28x 10/100/1000Base-T,
15 199 Kč
(12 562 Kč b.DPH)
Gigabitový spravovatelný přepínač s PoE (power over ethernet) porty pro centralizované napájení zaří
Dopravné zdarma
Obrázek Planet IGS-624HPT,  PoE switch 4x 1000Base-T,  2x SFP 1
10 396 Kč
(8 592 Kč b.DPH)
Planet IGS-624HPT, PoE switch 4x 1000Base-T, 2x SFP 100/1000Base-X, 802.3at 120W, DIN,IP30, -40 až +
Obrázek Planet FSD-804P,  switch 8x10/100,  4x 802.3af PoE inje
2 395 Kč
(1 979 Kč b.DPH)
Planet FSD-804P, switch 8x10/100, 4x 802.3af PoE injektor, 55W Nespravovaný přepínač se zabudov
Obrázek Planet switch IGS-501T,  průmysl.verze 5x10/100/1000,
2 966 Kč
(2 451 Kč b.DPH)
Přepínače pro průmyslový Ethernet jsou určeny do náročných provozních podmínek s velkým rozsahem pra
Obrázek Planet GSW-1600HP PoE switch 16x1000Base-T,  16x PoE IE
8 009 Kč
(6 619 Kč b.DPH)
Planet GSW-1600HP PoE switch 16x1000Base-T, 16x PoE IEEE 802.3at, 220W, IEEE-802.3az Gigabitový
Obrázek Planet FNSW-2400PS PoE switch 24x 10/100Base-TX,  802.3
7 351 Kč
(6 076 Kč b.DPH)
Spravovaný přepínač se zabudovaným Power over Ethernet injektorem. Je vybaven základním WEB a SNMP m
Obrázek Planet switch GS-2240-48T4X,  48X 1000BASE-T, 4X 10GBPS
19 098 Kč
(15 784 Kč b.DPH)
Spravovatelný 10Gigabitový Smart přepínač s porty 10Gb/s 4x SFP+ a 1Gb/s 48x 1000Base-T. Správa We
Dopravné zdarma
Obrázek Planet WGSW-28040 switch 28x 1000Base-T,  4x SFP,  QoS,
8 446 Kč
(6 980 Kč b.DPH)
Planet WGSW-28040 je plně gigabitový spravovatelný přepínač pracující na 2.vrstvě modelu OSI. Je vyb
Obrázek Planet IGS-10020MT,  8X 1000BASE-T,  2X SFP,  DIN,  IP3
9 376 Kč
(7 749 Kč b.DPH)
Planet IGS-10020MT, 8X 1000BASE-T, 2X SFP, DIN, IP30, -40 AŽ 75°C, WEB/SNMPV3, VLAN, IGMPV3, ESD+EFT
« první ‹ předchozí   1 2 3 následující › poslední »
Vyhledávání

Nápověda Nápověda
(názvy, kódy, výrobce, kategorie)
Např.: 'repro*', 'q2612', '32gb', 'lcd monitor hdmi 22" ',
'klav* usb cz', 'hdd 1tb -seagate'
Katalog
Položek v katalogu: 178 tisíc
Kliknutím na rozbalíte kategorii


Kontaktujte nás
Telefon na EO+420 606 622 826
ICQ na EO202-476-316
Email na EOobchod@eo.cz

Pošlete nám zprávu

Zde můžete poslat dotaz obchodníkovi:


Facebook HW fórum »
Kontakt na EO.CZ