Obsah nákupního košíku:Celkem 0,00 Kč (0 položek)zobrazit košík »
Nacházíte se zde:

_různé LYNX_CS

» Výrobci
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
» Filtr, třídění
  nejlevnější skladem akce
Obrázek Kleště STANDARD pro konektor RJ45
220 Kč
(182 Kč b.DPH)
Kleště STANDARD pro konektory RJ45 - 8p8c
Obrázek Konektor UTP RJ45 (8p8c),  Cat5E,  50µm,  licna - 100 k
283 Kč
(234 Kč b.DPH)
datový konektor pro strukturovanou kabeláž - typ vodiče licna (lanko)Cat.5e do 100MHz - do přenosové
Obrázek Duplexní patch kabel SM 9/125,  OS2,  SC-SC,  LS0H,  7m
203 Kč
(168 Kč b.DPH)
Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, SC-SC, LS0H, 7m Duplexní optický single-mode patch kabel. LS0H
Obrázek Duplexní patch kabel SM 9/125,  OS2,  ST-ST,  LS0H,  2m
189 Kč
(156 Kč b.DPH)
Duplexní kabel 9/125, ST/ST, 2m
Obrázek Duplexní patch kabel MM 50/125,  OM3,  SC-SC,  LS0H,  1
146 Kč
(121 Kč b.DPH)
Duplexní kabel 50/125, OM3, SC/SC, 1m
Obrázek Konektor STP RJ45 (8p8c),  Cat5E,  50µm,  drát - 100 ks
484 Kč
(400 Kč b.DPH)
Stíněný datový konektor pro strukturovanou kabeláž - typ vodiče drát FTP, STP, Cat5e
Obrázek Konektor STP RJ45 (8p8c),  Cat5E,  50µm,  licna - 100 k
598 Kč
(494 Kč b.DPH)
Stíněný datový konektor pro strukturovanou kabeláž - typ vodiče licna FTP, STPCat.5 do 100MHz - do p
Obrázek Duplexní patch kabel MM 62, 5/125 OM1,  LC-LC,  LS0H,
375 Kč
(310 Kč b.DPH)
Duplexní kabel 50/125, LC-LC, 10m
Obrázek Duplexní patch kabel MM 62, 5/125 OM1,  LC-SC,  LS0H,
213 Kč
(176 Kč b.DPH)
Duplexní patch kabel MM 62,5/125 OM1, LC-SC, LS0H, 3m Kabel podporuje připojení o rychlosti 100 Mb
Obrázek Záslepka do modulárního patch panelu,  černá - 10ks
145 Kč
(120 Kč b.DPH)
Záslepka do modulárních patch panelů LYNX nebo modulárních zásuvek záslepka se nacvakne do práz
Obrázek Duplexní patch kabel MM 50/125,  OM3,  LC-SC,  LS0H,  3
185 Kč
(153 Kč b.DPH)
Duplexní kabel 50/125, LC-SC, 3m, OM3 standard OM3 vhodné i pro 10Gbit ethernet až do 30
Obrázek Rozčtyřka RJ45,  1x8p8c/4x8p2c - telefonní
83 Kč
(69 Kč b.DPH)
Rozdvojka RJ45- 4x TEL slouží k přenosu až 4 telefoních linek po jednom UTP/FTP kabelu nutné
Obrázek UTP kabel LYNX,  Cat5E,  licna,  PVC,  šedá,  305m
1 935 Kč
(1 599 Kč b.DPH)
Kabel LYNX kategorie 5E - licna (lanko) vhodné pro aplikace: 10/100/1000Base-T, Voice, T1, ISDN
Obrázek Konektor RJ11 (6p4c),  3µm,  licna - 100 ks
126 Kč
(104 Kč b.DPH)
Konektor RJ11 (6p4c), 3µm, licna - 100 ks Balení: 100 ks Technické informace Ko
Obrázek LAN Cable Tester TLCD76 s LCD,  měření STP,  PSTN,  Coa
3 115 Kč
(2 574 Kč b.DPH)
Typ měřených kabelů: - UTP/STP typicky CAT5, CAT5E, CAT6 - koaxiální kabely - USB propojovac
Obrázek Duplexní patch kabel MM 50/125,  OM3,  LC-ST,  LS0H,  3
211 Kč
(174 Kč b.DPH)
Duplexní kabel 50/125, OM3, LC-ST, 3m
Obrázek UTP kabel LYNX,  Cat6,  drát,  LS0H,  šedý,  305m
2 602 Kč
(2 150 Kč b.DPH)
LYNX UTP kabel kategorie 6 - Testováno do frekvence 250 MHz - Ideální pro vysokorychlostní aplikace
Obrázek Duplexní patch kabel MM 50/125,  OM3,  LC-ST,  LS0H,  2
197 Kč
(163 Kč b.DPH)
Duplexní kabel 50/125, OM3, LC-ST, 2m
Obrázek FTP kabel LYNX Cat5E,  drát,  dvojitý venkovní PE+PVC,
2 903 Kč
(2 399 Kč b.DPH)
LYNX FTP Cat5E kabel drát - venkovní provedení s PE + PVC pláštěm dvojitým Materiál vodiče: měď
Obrázek Konektor RJ10 (4p4c),  3µm,  licna - 100 ks
110 Kč
(91 Kč b.DPH)
Konektor RJ10 (4p4c), 3µm, licna - 100 ks Balení: 100 ks Technické informace Ko
Obrázek Konektor UTP RJ45 (8p8c),  Cat5E,  50µm,  drát - 100 ks
315 Kč
(260 Kč b.DPH)
datový konektor pro strukturovanou kabeláž - typ vodiče drát (3 nožová verze)Cat.5e do 100MHz - do p
« první ‹ předchozí   1 2 3 4 5 6 7 8 následující › poslední »
Vyhledávání

Nápověda Nápověda
(názvy, kódy, výrobce, kategorie)
Např.: 'repro*', 'q2612', '32gb', 'lcd monitor hdmi 22" ',
'klav* usb cz', 'hdd 1tb -seagate'
Katalog
Položek v katalogu: 178 tisíc
Kliknutím na rozbalíte kategorii


Kontaktujte nás
Telefon na EO+420 606 622 826
ICQ na EO202-476-316
Email na EOobchod@eo.cz

Pošlete nám zprávu

Zde můžete poslat dotaz obchodníkovi:


Facebook HW fórum »
Kontakt na EO.CZ