Obsah nákupního košíku:Celkem 0,00 Kč (0 položek)zobrazit košík »
Nacházíte se zde:

_různé LYNX_CS

» Výrobci
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
» Filtr, třídění
  nejlevnější skladem akce
Obrázek Kleště STANDARD pro konektory RJ45 - 8p8c
220 Kč
(182 Kč b.DPH)
Kleště STANDARD pro konektory RJ45 - 8p8c
Obrázek Síťový kabel,  FTP,  drát,  4pár,  Cat 5e,  PE venkovní
3 723 Kč
(3 077 Kč b.DPH)
Síťový kabel XtendLan FTP Cat5e 500m Síťový kabel, FTP, drát, 4pár, Cat 5e, PE venkovní dvouplášť,
Obrázek Konektor UTP RJ45-8p8c,  50µm Au,  licna,  neskládaný,
315 Kč
(260 Kč b.DPH)
datový konektor pro strukturovanou kabeláž - typ vodiče licna (lanko)Cat.5e do 100MHz - do přenosové
Obrázek Duplexní kabel 9/125,  SC-SC,  7m
286 Kč
(236 Kč b.DPH)
Duplexní kabel 9/125, SC-SC, 7m
Obrázek Duplexní patch kabel MM 62, 5/125 OM1,  LC-LC,  LS0H,
376 Kč
(311 Kč b.DPH)
Duplexní kabel 50/125, LC-LC, 10m
Obrázek Duplexní kabel 9/125,  ST/ST,  2m
227 Kč
(188 Kč b.DPH)
Duplexní kabel 9/125, ST/ST, 2m
Obrázek Duplexní patch kabel MM 62, 5/125 OM1,  LC-SC,  LS0H,
214 Kč
(177 Kč b.DPH)
Duplexní kabel 62,5/125, LC-SC, 3m
Obrázek Rozdvojka RJ45 - 1xM8p8c/4xF8p2c (4xTEL. po jednom UTP
109 Kč
(90 Kč b.DPH)
Rozdvojka RJ45- 4x TEL slouží k přenosu až 4 telefoních linek po jednom UTP/FTP kabelu nutné
Obrázek Konektor STP RJ45-8p8c, 50µm Au, licna,  Cat5e, 100ks
572 Kč
(473 Kč b.DPH)
Stíněný datový konektor pro strukturovanou kabeláž - typ vodiče licna FTP, STPCat.5 do 100MHz - do p
Obrázek Konektor UTP RJ45-8p8c, Cat5e,  50µm Au,  drát,  100ks
381 Kč
(315 Kč b.DPH)
datový konektor pro strukturovanou kabeláž - typ vodiče drát (3 nožová verze)Cat.5e do 100MHz - do p
Obrázek Konektor RJ11-6p4c-plochý kabel,  licna,  100ks
97 Kč
(80 Kč b.DPH)
standardní telefonní konektor6 pinů / 4 zapojené piny
Obrázek Konektor STP RJ45-8p8c, 50µm Au,  drát,  Cat5e, 100ks
424 Kč
(350 Kč b.DPH)
Stíněný datový konektor pro strukturovanou kabeláž - typ vodiče drát FTP, STP, Cat5e
Obrázek Záslepka do zásuvky/modulárního LYNX patch panelu,  čer
91 Kč
(75 Kč b.DPH)
Záslepka do modulárních patch panelů LYNX nebo modulárních zásuvek záslepka se nacvakne do práz
Obrázek Patch kabel Cat6A,  S-FTP - 10m,  šedý
185 Kč
(153 Kč b.DPH)
Patch kabel Cat6A, S-FTP - 10m , šedý, lanko, stíněný. Vnější průměr 6mm
Obrázek Patch panel 19"/0, 5U,  24 portů,  Cat6,  stíněný,  čer
1 119 Kč
(925 Kč b.DPH)
Propojovací panel 19"/0,5U (výška 2,25 cm); 24 portů RJ-45, CAT6, stíněný, narážecí kontakty normal.
Obrázek Konektor RJ45-8p8c,  50µm Au,  licna,  skládaný,  CAT6,
726 Kč
(600 Kč b.DPH)
datový konektor pro strukturovanou kabeláž - typ vodiče licna (lanko)Cat.6 do 250MHz - do přenosové
Obrázek Kleště PROFI s ráčnou pro konektory RJ10,  RJ11,  RJ12,
928 Kč
(767 Kč b.DPH)
Kleště HT2008AR s račnou jsou určeny pro profesionály - vysoká trvanlivost a odolnostSlouží ke krimp
Obrázek Konektor RJ10-4p4c-plochý kabel,  licna,  100ks
110 Kč
(91 Kč b.DPH)
telefonní konektorpoužívá se při propojování přístroje se sluchátkem
Obrázek Duplexní patch kabel MM 50/125,  OM3,  SC-SC,  LS0H,  1
146 Kč
(121 Kč b.DPH)
Duplexní kabel 50/125, OM3, SC/SC, 1m
Obrázek FTP kabel LYNX Cat5E,  drát,  dvojitý venkovní PE+PVC,
2 903 Kč
(2 399 Kč b.DPH)
LYNX FTP Cat5E kabel drát - venkovní provedení s PE + PVC pláštěm dvojitým Materiál vodiče: měď
Obrázek FTP kabel LYNX,  Cat5E,  drát,  LS0H,  DCa,  šedý,  305
2 419 Kč
(1 999 Kč b.DPH)
Kabel pro realizaci propojení počítačů a terminálů s komunikačními zásuvkami. Vhodný pro sítě Gigabi
« první ‹ předchozí   1 2 3 4 5 6 7 8 následující › poslední »
Vyhledávání

Nápověda Nápověda
(názvy, kódy, výrobce, kategorie)
Např.: 'repro*', 'q2612', '32gb', 'lcd monitor hdmi 22" ',
'klav* usb cz', 'hdd 1tb -seagate'
Katalog
Položek v katalogu: 178 tisíc
Kliknutím na rozbalíte kategorii


Kontaktujte nás
Telefon na EO+420 606 622 826
ICQ na EO202-476-316
Email na EOobchod@eo.cz

Pošlete nám zprávu

Zde můžete poslat dotaz obchodníkovi:


Facebook HW fórum »
Kontakt na EO.CZ