Obsah nákupního košíku:Celkem 0,00 Kč (0 položek)zobrazit košík »
Nacházíte se zde:

_různé EFB_Electronics

» Výrobci
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
» Filtr, třídění
  nejlevnější skladem akce
Obrázek EFB Fiber patch cable LC-LC 50/ 125 OM4 LSZH Duplex Mul
296 Kč
(245 Kč b.DPH)
Originální P/N O0319.2 Název produktu EFB Fiber patch cable LC-LC 50/125 OM4 LSZH Duplex Multimode 2
Obrázek EFB Fiber patch cable LC-LC 50/ 125 OM3 LSZH Duplex Mul
305 Kč
(252 Kč b.DPH)
Originální P/N O0312.3 Název produktu EFB Fiber patch cable LC-LC 50/125 OM3 LSZH Duplex Multimode 3
Obrázek EFB Infralan® Cat.7 Installation cable 100% CU, S/ FTP,
2 627 Kč
(2 171 Kč b.DPH)
Originální P/N 99980.100-CPR Název produktu EFB Infralan® Cat.7 Installation cable 100% CU, S/FTP, 1
Obrázek EFB Patch cable S/ FTP Cat6A RJ45 TPE SUPERFLEX LSZH 5m
260 Kč
(215 Kč b.DPH)
Originální P/N K5525FGR.5 Název produktu EFB Patch cable S/FTP Cat6A RJ45 TPE SUPERFLEX LSZH 5m, Cat
Obrázek EFB Fiber patch cable LC-LC 9/ 125 OS2 LSZH duplex sing
293 Kč
(242 Kč b.DPH)
Originální P/N O0350.2 Název produktu EFB Fiber patch cable LC-LC 9/125 OS2 LSZH duplex singlemode 2
Obrázek EFB Fiber patch cable LC-SC 50/ 125 OM4 LSZH Duplex Mul
305 Kč
(252 Kč b.DPH)
Originální P/N O0323.2 Název produktu EFB Fiber patch cable LC-SC 50/125 OM4 LSZH Duplex Multimode 2
Obrázek EFB Fiber optic patch cable SC/ APC-SC/ APC 9/ 125 OS2
478 Kč
(395 Kč b.DPH)
Originální P/N O2561.10 Název produktu EFB Fiber optic patch cable SC/APC-SC/APC 9/125 OS2 LSZH dupl
Obrázek EFB Patch cable S/ FTP Cat6A RJ45 TPE SUPERFLEX LSZH 0.
71 Kč
(59 Kč b.DPH)
Originální P/N K5525FGR.0,5 Název produktu EFB Patch cable S/FTP Cat6A RJ45 TPE SUPERFLEX LSZH 0.5m,
Obrázek EFB Patch cable S/ FTP Cat6A RJ45 TPE SUPERFLEX LSZH 15
58 Kč
(48 Kč b.DPH)
Originální P/N K5525FGR.0,15 Název produktu EFB Patch cable S/FTP Cat6A RJ45 TPE SUPERFLEX LSZH 15cm
Obrázek EFB Patch cable S/ FTP Cat6A RJ45 TPE SUPERFLEX LSZH 15
58 Kč
(48 Kč b.DPH)
Originální P/N K5525FRT.0,15 Název produktu EFB Patch cable S/FTP Cat6A RJ45 TPE SUPERFLEX LSZH 15cm
Obrázek EFB Patch cable S/ FTP Cat6A RJ45 TPE SUPERFLEX LSZH 2m
128 Kč
(106 Kč b.DPH)
Originální P/N K5525FGR.2 Název produktu EFB Patch cable S/FTP Cat6A RJ45 TPE SUPERFLEX LSZH 2m, Cat
Obrázek EFB Patch cable S/ FTP Cat6A RJ45 TPE SUPERFLEX LSZH 3m
167 Kč
(138 Kč b.DPH)
Originální P/N K5525FGR.3 Název produktu EFB Patch cable S/FTP Cat6A RJ45 TPE SUPERFLEX LSZH 3m, Cat
Obrázek EFB Patch cable S/ FTP, Cat.6, LSZH, 0.5m, copper, blac
36 Kč
(30 Kč b.DPH)
Originální P/N K5515.0,5 Název produktu EFB Patch cable S/FTP, Cat.6, LSZH, 0.5m, copper, black Výro
Obrázek EFB Patch cable S/ FTP, Cat.6, LSZH, 0.5m, copper, whit
36 Kč
(30 Kč b.DPH)
Originální P/N K5518.0,5 Název produktu EFB Patch cable S/FTP, Cat.6, LSZH, 0.5m, copper, white Výro
Obrázek EFB Patch cable S/ FTP, Cat.6, LSZH, 1m, copper, blue
48 Kč
(40 Kč b.DPH)
Originální P/N K5513.1 Název produktu EFB Patch cable S/FTP, Cat.6, LSZH, 1m, copper, blue Výrobce E
Obrázek EFB Patch cable S/ FTP, Cat.6, LSZH, 1m, copper, red
48 Kč
(40 Kč b.DPH)
Originální P/N K5512.1 Název produktu EFB Patch cable S/FTP, Cat.6, LSZH, 1m, copper, red Výrobce EF
Obrázek EFB Adapter ST/ SC Duplex Multimode, metal housing/ cer
102 Kč
(84 Kč b.DPH)
Originální P/N 53307.34 Název produktu EFB Adapter ST/SC Duplex Multimode, Beige Výrobce EFB Elektro
Obrázek EFB Patch cable S/ FTP Cat6A RJ45 TPE SUPERFLEX LSZH 25
61 Kč
(51 Kč b.DPH)
Originální P/N K5525FGR.0,25 Název produktu EFB Patch cable S/FTP Cat6A RJ45 TPE SUPERFLEX LSZH 25cm
Obrázek EFB Patch cable S/ FTP, Cat.6, LSZH, 0.5m, copper, gray
36 Kč
(30 Kč b.DPH)
Originální P/N K5510.0,5 Název produktu EFB Patch cable S/FTP, Cat.6, LSZH, 0.5m, copper, gray Výrob
Obrázek EFB Patch cable S/ FTP, Cat.6, LSZH, 0.5m, copper, yell
36 Kč
(30 Kč b.DPH)
Originální P/N K5511.0,5 Název produktu EFB Patch cable S/FTP, Cat.6, LSZH, 0.5m, copper, yellow Výr
Obrázek EFB Patch cable S/ FTP, Cat.6, LSZH, 1m, copper, white
48 Kč
(40 Kč b.DPH)
Originální P/N K5518.1 Název produktu EFB Patch cable S/FTP, Cat.6, LSZH, 1m, copper, white Výrobce
« první ‹ předchozí   1 2 3 následující › poslední »
Vyhledávání

Nápověda Nápověda
(názvy, kódy, výrobce, kategorie)
Např.: 'repro*', 'q2612', '32gb', 'lcd monitor hdmi 22" ',
'klav* usb cz', 'hdd 1tb -seagate'
Katalog
Položek v katalogu: 178 tisíc
Kliknutím na rozbalíte kategorii


Kontaktujte nás
Telefon na EO+420 606 622 826
ICQ na EO202-476-316
Email na EOobchod@eo.cz

Pošlete nám zprávu

Zde můžete poslat dotaz obchodníkovi:


Facebook HW fórum »
Kontakt na EO.CZ