Obsah nákupního košíku:Celkem 0,00 Kč (0 položek)zobrazit košík »
Nacházíte se zde:

_různé Cisco

» Výrobci
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
» Filtr, třídění
  nejlevnější skladem akce
Obrázek Cisco switch SG112-24-RF,  22x10/100/1000,  2xGbE SFP/R
2 651 Kč
(2 191 Kč b.DPH)
Cisco SG112-24 Compact 24-Port Gigabit Switch REFRESH Jedná se o produkt z programu REFRESH (-R
Obrázek Cisco switch SF112-24-RF,  24x10/100,  2xGbE SFP/RJ-45,
2 069 Kč
(1 710 Kč b.DPH)
Cisco SF112-24 24-Port 10/100 Switch REFRESH Jedná se o produkt z programu REFRESH (-RF). V rám
Obrázek Cisco VPN Router RV325,  14x GE LAN + 2xWAN +2x USB
13 243 Kč
(10 945 Kč b.DPH)
Cisco RV325 - router, switch, 14 porty, GigE Připojení malé firmy k okolnímu světu je stejně dů
Obrázek Cisco switch SF250-48-RF,  48x10/100,  2xGbE SFP/RJ-45,
4 405 Kč
(3 641 Kč b.DPH)
Cisco SF250-48 48-Port 10/100 Smart Switch REFRESH Jedná se o produkt z programu REFRESH (-RF).
Obrázek Cisco switch SG110D-08HP-RF,   8x10/100/1000,  PoE,  RE
2 122 Kč
(1 754 Kč b.DPH)
Cisco SG 100D-08HP-EU switch - 8x 10/100/1000, desktop, kov, bez managementu, PoE, REFRESH Zákl
Obrázek Cisco SFP+ Copper Twinax Cable 5m,  REFRESH
996 Kč
(824 Kč b.DPH)
Cisco SFP+ Copper Twinax Cable - Twinaxiální kabel - SFP+ - SFP+ - 5 m - SFF-8436/IEEE 802.3ae - pro
Obrázek Cisco switch SG250-26-RF,  24x10/100/1000,  2xGbE SFP/R
4 439 Kč
(3 669 Kč b.DPH)
Cisco switch SG 200-10FP, 9x10/100/1000 + 2xGE/SFP, VLAN, RMON, dekstop, lze montovat do rozvaděče,
Obrázek Cisco VPN Router RV320,  4x GE LAN + 2xWAN,  REFRESH
3 632 Kč
(3 002 Kč b.DPH)
Cisco RV320 - router, switch, 4 porty, GigE, REFRESH Připojení malé firmy k okolnímu světu je s
Obrázek Zásuvný modul FRU - PWR-C2-640WAC
24 025 Kč
(19 855 Kč b.DPH)
FRU - zásuvný modul napájení PWR-C2-640WAC AC 100-240 V - 640 Watt Cisco Catalyst 2960XR-24PD-I
Dopravné zdarma
Obrázek Cisco SPA502G-RF,  VoIP telefon,  1line,  2x10/100,  di
1 577 Kč
(1 303 Kč b.DPH)
REFRESH Cisco Small Business SPA 502G Telefon VoIP, SIP, Víceřádkový displej, PoE, 1 linka Spol
Obrázek Cisco GLC-SX-MMD-RF,  SFP Transceiver,  GbE SX,  MMF,
5 731 Kč
(4 737 Kč b.DPH)
Cisco GLC-SX-MMD REFRESH, 1000Base-SX Mini-GBIC SFP transceiver, 1km, LC Technické specifikace:
Obrázek Cisco SPA122,  2-Port Phone Adapter,  2xFXS,  1xLAN,  1
2 023 Kč
(1 672 Kč b.DPH)
Cisco Small Business SPA 122 VoIP telefonní adaptér - 10/100Mb LAN, router Společnost Cisco je
Obrázek Cisco SPA301-G2-RF,  VoIP telefon,  1line,  1x10/100,
911 Kč
(753 Kč b.DPH)
Cisco Small Business SPA 301-G2 Telefon VoIP, SIP, Víceřádkový displej, 1 linky REFRESH Společn
Obrázek Cisco GLC-LH-SMD-RF,  SFP Transceiver,  GbE LX/LH,  MMF
12 908 Kč
(10 668 Kč b.DPH)
GLC-LH-SMD - REFRESH CISCO SFP 1000BASE-LX/LH MMF/SMF Gigabit, LC, 1310nm - REFRESH ..
Obrázek Cisco switch SF550X-48MP-RF,  48x10/100,  2x10GbE SFP+/
28 253 Kč
(23 350 Kč b.DPH)
Cisco SF550X-48MP 48-Port 10/100 PoE Stackable Managed Switch REFRESH Jedná se o produkt z program
Dopravné zdarma
Obrázek Cisco switch SF350-08-RF,  8x10/100,  REFRESH
2 268 Kč
(1 874 Kč b.DPH)
Cisco SF350-08 8-Port 10/100 Managed Switch REFRESH Jedná se o produkt z programu REFRESH (-RF)
Obrázek Cisco MGBSX1-RF,  SFP transceiver,  GbE SX,  MMF,  500m
1 575 Kč
(1 302 Kč b.DPH)
Cisco Small Business MGBSX1 - Transreciever SFP modul (mini-GBIC) - 1000Base SX - LC, REFRESH ..
Obrázek Cisco switch SG250-10P-RF,  8x10/100/1000,  2xGbE SFP/R
4 868 Kč
(4 024 Kč b.DPH)
Cisco SG250-10P 10-Port Gigabit PoE Smart Switch REFRESH Technické specifikace: P
Obrázek SFP+ transceiver 10GBASE-SR/SW,  multirate,  MM,  OM3-3
618 Kč
(511 Kč b.DPH)
SFP+ transceiver 10GBASE-SR/SW, multirate, MM, OM3-300/OM2-82/OM1-33m, 850nm VCSEL, LC dup., DMI ,..
Obrázek Cisco videokonference DX80
62 158 Kč
(51 371 Kč b.DPH)
Cisco DX80 - souprava pro video konference Discover a delightful new approach to working that..
Dopravné zdarma
Obrázek Cisco GLC-BX-D=,  SFP Transceiver,  GbE BX,  SMF,  10km
25 976 Kč
(21 468 Kč b.DPH)
Cisco GLC-BX-D= SFP transceiver GLC-BX-D= single-mode transceiver, dosah až 10km Technické sp
Dopravné zdarma
« první ‹ předchozí   1 2 3 4 5 následující › poslední »
Vyhledávání

Nápověda Nápověda
(názvy, kódy, výrobce, kategorie)
Např.: 'repro*', 'q2612', '32gb', 'lcd monitor hdmi 22" ',
'klav* usb cz', 'hdd 1tb -seagate'
Katalog
Položek v katalogu: 178 tisíc
Kliknutím na rozbalíte kategorii


Kontaktujte nás
Telefon na EO+420 606 622 826
ICQ na EO202-476-316
Email na EOobchod@eo.cz

Pošlete nám zprávu

Zde můžete poslat dotaz obchodníkovi:


Facebook HW fórum »
Kontakt na EO.CZ