Obsah nákupního košíku:Celkem 0,00 Kč (0 položek)zobrazit košík »
Nacházíte se zde:

_různé Cisco

» Výrobci
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
» Filtr, třídění
  nejlevnější skladem akce
Obrázek Cisco switch SF220-48-RF,  48x10/100,  2xGbE SFP/RJ-45,
4 331 Kč
(3 580 Kč b.DPH)
Cisco switch SF220-48-K9-EU-RF, 48x10/100+2xcombo Gigabit SFP Cisco -RF (REFRESH) je program,..
Obrázek Cisco switch SG350-10P-RF,  8x10/100/1000,  2xGbE SFP/R
5 292 Kč
(4 374 Kč b.DPH)
Cisco switch SG350XG-24F, 22x10G SFP+ + 2x10G/SFP+ sdílené, Web, SNMP, VLAN Technické specifika
Obrázek Cisco switch SF112-24-RF,  24x10/100,  2xGbE SFP/RJ-45,
2 033 Kč
(1 681 Kč b.DPH)
Cisco SF 100-24 EU switch - 24x 10/100, 2x GE/SFP combo, neřízený, kov Cisco - RF (REFRESH) je pro
Obrázek Cisco switch SG112-24-RF,  22x10/100/1000,  2xGbE SFP/R
2 607 Kč
(2 155 Kč b.DPH)
Cisco SG 100-24-EU-RF switch - 24x 10/100/1000, kov, bez managementu Cisco - RF (REFRESH) je..
Obrázek Cisco switch SG350-28-RF 24x10/100/1000,  2xSFP,  2xGbE
7 879 Kč
(6 512 Kč b.DPH)
Cisco Small Business SG350-28 - Přepínač - L3 - řízený - 24 x 10/100/1000 + 2 x gigabitů SFP + 2 x
Obrázek GE SFP VDSL2/ADSL2+ over ISDN (non-US) 4G LTE / HSPA+
11 424 Kč
(9 441 Kč b.DPH)
GE SFP VDSL2/ADSL2+ over ISDN (non-US) 4G LTE / HSPA+ #STATIC_TITLE#
Obrázek Cisco switch SG220-26P-RF,  24x10/100/1000,  2xGbE SFP/
7 798 Kč
(6 445 Kč b.DPH)
Cisco switch SG 200-26FP, 24x10/100/1000 (PoE) + 2xGE/SFP, VLAN, PoE, RMON Základní popis zaříz
Obrázek Cisco switch SF250-48-RF,  48x10/100,  2xGbE SFP/RJ-45,
4 331 Kč
(3 580 Kč b.DPH)
Cisco switch SF250-48-K9-EU-RF, 48x10/100+2xGigabitSFP/RJ-45+2xGbSFP Cisco -RF (REFRESH) je..
Obrázek Cisco VPN Router RV325,  14x GE LAN + 2xWAN +2x USB
9 123 Kč
(7 540 Kč b.DPH)
Cisco RV325 - router, switch, 14 porty, GigE Připojení malé firmy k okolnímu světu je stejně dů
Obrázek CISCO OEM 1000BASE-BX10 SFP,  single-strand SMF,  1490-
1 957 Kč
(1 617 Kč b.DPH)
CISCO OEM 1000BASE-BX10 SFP module for single-strand SMF, 1490-nm TX/1310-nm RX wavelength
Obrázek Cisco switch SG110-16HP-RF,  16x10/100/1000,  PoE,  REF
3 420 Kč
(2 827 Kč b.DPH)
Cisco SG110HP-16-EU switch - 16x 10/100/1000, kov, bez managementu, lze montovat do rozvaděče, REFRE
Obrázek Cisco switch SF350-24P-RF,  24x10/100,  2xSFP,  2xGbE S
7 795 Kč
(6 442 Kč b.DPH)
Cisco SF 350-24P switch - 24x 10/100 (PoE+) + 2x ComboGbE / SFP + 2x SFP, REFRESH Technické specif
Obrázek Cisco switch SG250-26P-RF,  24x10/100/1000,  2xGbE SFP/
8 938 Kč
(7 387 Kč b.DPH)
Cisco switch SG250-26P-K9-EU, 24 x 10/100/1000 (PoE+), 2 x Gigabit SFP/RJ-45, dekstop, lze do..
Obrázek Cisco switch SF110D-08HP-RF,  8x10/100,  PoE,  REFRESH
1 663 Kč
(1 375 Kč b.DPH)
Cisco SF 100D-08-EU switch - 8x 10/100, desktop, kov, REFRESH Základní popis zařízení - Přepína
Obrázek Cisco switch SG110-16-RF,  16x10/100/1000,  REFRESH
2 233 Kč
(1 846 Kč b.DPH)
Cisco SG110-16 16-Port Gigabit Switch REFRESH Technické specifikace: Počet portů
Obrázek Cisco switch SG110-24-RF,  22x10/100/1000,  2xGbE SFP/R
2 916 Kč
(2 410 Kč b.DPH)
Cisco SG 100-24-EU switch - 22x 10/100/1000, 2x GE/SFP combo, kov, bez managementu, lze montovat do..
Obrázek Cisco SFP+ Copper Twinax Cable 5m,  REFRESH
980 Kč
(810 Kč b.DPH)
Cisco SFP+ Copper Twinax Cable - Twinaxiální kabel - SFP+ - SFP+ - 5 m - SFF-8436/IEEE 802.3ae - pro
Obrázek Cisco switch SG110D-08HP-RF,   8x10/100/1000,  PoE,  RE
2 085 Kč
(1 724 Kč b.DPH)
Cisco SG 100D-08HP-EU switch - 8x 10/100/1000, desktop, kov, bez managementu, PoE, REFRESH Zákl
Obrázek Cisco switch SG250-26-RF,  24x10/100/1000,  2xGbE SFP/R
4 364 Kč
(3 607 Kč b.DPH)
Cisco switch SG 200-10FP, 9x10/100/1000 + 2xGE/SFP, VLAN, RMON, dekstop, lze montovat do rozvaděče,
Obrázek Zásuvný modul FRU - PWR-C2-640WAC
23 624 Kč
(19 524 Kč b.DPH)
FRU - zásuvný modul napájení PWR-C2-640WAC AC 100-240 V - 640 Watt Cisco Catalyst 2960XR-24PD-I
Dopravné zdarma
Obrázek Cisco switch SG350-28MP-RF,  24x10/100/1000,  2xSFP,  2
15 463 Kč
(12 780 Kč b.DPH)
Cisco switch SG350-28MP, 24x10/100/1000(PoE+) + 2x SFP + 2x Gigabit SFP, REFRESH Technické spe
Dopravné zdarma
« první ‹ předchozí   1 2 3 4 5 6 7 následující › poslední »
Vyhledávání

Nápověda Nápověda
(názvy, kódy, výrobce, kategorie)
Např.: 'repro*', 'q2612', '32gb', 'lcd monitor hdmi 22" ',
'klav* usb cz', 'hdd 1tb -seagate'
Katalog
Položek v katalogu: 178 tisíc
Kliknutím na rozbalíte kategorii


Kontaktujte nás
Telefon na EO+420 606 622 826
ICQ na EO202-476-316
Email na EOobchod@eo.cz

Pošlete nám zprávu

Zde můžete poslat dotaz obchodníkovi:


Facebook HW fórum »
Kontakt na EO.CZ