Obsah nákupního košíku:Celkem 0,00 Kč (0 položek)zobrazit košík »
Nacházíte se zde:

Komponenty Matrox

» Výrobci
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
» Filtr, třídění
  nejlevnější skladem akce
Obrázek MATROX M9140 512MB , 4xDVI, PCI-Express x16, low profil
15 722 Kč
(12 993 Kč b.DPH)
Originální P/N M9140-E512LAF Název produktu MATROX M9140 512MB , 4xDVI, PCI-Express x16, low profile
Dopravné zdarma
Obrázek MATROX M9120 PLUS DualHead 512MB DDR2 , 2xDVI, PCI-Expr
7 750 Kč
(6 405 Kč b.DPH)
Originální P/N M9120-E512LAU1F Název produktu MATROX M9120 PLUS DualHead 512MB DDR2 , 2xDVI, PCI-Exp
Obrázek MATROX DualHead2Go Digital ME, 2xDVI-D, miniDP/ Thunder
4 122 Kč
(3 407 Kč b.DPH)
Originální P/N D2G-DP2D-MIF Název produktu MATROX DualHead2Go Digital ME, mini DP, Thunderbolt Výrob
Obrázek MATROX Extio 2 Fiber-Optic Adapter Card, PCI-E
11 404 Kč
(9 425 Kč b.DPH)
Originální P/N XTO2A-FESLPAF Název produktu MATROX Extio 2 Fiber-Optic Adapter Card, PCI-E Výrobce M
Obrázek Kabel Mini DP-to-DP
955 Kč
(789 Kč b.DPH)
Originální P/N CAB-MDP-DPF Název produktu Kabel Mini DP-to-DP Výrobce Matrox Třída produktu Kabely -
Obrázek MATROX M9188 2GB, 8 x Mini DisplayPort (8xDP/  8xDVI),
52 107 Kč
(43 064 Kč b.DPH)
Originální P/N M9188-E2048F Název produktu MATROX M9188 2GB, 8 x Mini DisplayPort (8xDP/ 8xDVI), PCI
Dopravné zdarma
Obrázek MATROX M9148 1GB, 4xMiniDP (4xDP/ 4xDVI), PCI-Express x
16 414 Kč
(13 565 Kč b.DPH)
Originální P/N M9148-E1024LAF Název produktu MATROX M9148 1GB, 4xDVI, PCI-Express x16, low profile,
Dopravné zdarma
Obrázek Kabel LFH-60-to-Dual DVI-I
1 146 Kč
(947 Kč b.DPH)
Originální P/N CAB-L60-2XDF Název produktu Kabel LFH-60-to-Dual DVI-I Výrobce Matrox Třída produktu
Obrázek MATROX Avio SFP Single-Mode Upgrade Kit
29 292 Kč
(24 208 Kč b.DPH)
Originální P/N AV-SFP10G-2SMF Název produktu MATROX Avio SFP Single-Mode Upgrade Kit Výrobce Matrox
Dopravné zdarma
Obrázek Kabel LFH-60-to-4xVGA
2 848 Kč
(2 354 Kč b.DPH)
Originální P/N CAB-L60-4XAF Název produktu Kabel LFH-60-to-4xVGA Výrobce Matrox Třída produktu Kabel
Obrázek MATROX C420 2GB, Mini Display Port adapter cable, PCI-E
15 944 Kč
(13 177 Kč b.DPH)
Originální P/N C420-E2GBLAF Název produktu MATROX C420 2GB, Mini Display Port adapter cable, PCI-E x
Dopravné zdarma
Obrázek MATROX Maevex 5150 Decoder, Video Over IP Decoder, HDMI
14 340 Kč
(11 851 Kč b.DPH)
Originální P/N MVX-D5150F Název produktu MATROX Maevex 5150 Decoder, Video Over IP Decoder, HDMI/DVI
Obrázek MATROX Avio F120 Transmitter Unit With Multimode Transc
50 054 Kč
(41 367 Kč b.DPH)
Originální P/N AV-F120TXF Název produktu MATROX Avio F120 Transmitter Unit With Multimode Transceive
Dopravné zdarma
Obrázek MATROX Millennium G550 32MB DDR, DualHead, DVI/ Dual RG
3 789 Kč
(3 131 Kč b.DPH)
Originální P/N G55MDDAP32DSF Název produktu MATROX Millennium G550 32MB DDR, DualHead, DVI/Dual RGB,
Obrázek MATROX Avio F125 Transmitter Unit With Multimode Transc
57 469 Kč
(47 495 Kč b.DPH)
Originální P/N AV-F125TXF Název produktu MATROX Avio F125 Transmitter Unit With Multimode Transceive
Dopravné zdarma
Obrázek MATROX Extio 2 F2408F remote graphics unit,1GB, 4xDP, r
72 229 Kč
(59 693 Kč b.DPH)
Originální P/N XTO2-F2408F Název produktu MATROX Extio 2 F2408F remote graphics unit,1024MB, 4xDP, r
Dopravné zdarma
Obrázek Kabel LFH-60-to-2xVGA
955 Kč
(789 Kč b.DPH)
Originální P/N CAB-L60-2XAF Název produktu Kabel LFH-60-to-2xVGA Výrobce Matrox Třída produktu Kabel
Obrázek Cable KX-20 to 4 x DVI-I
2 481 Kč
(2 050 Kč b.DPH)
Originální P/N CAB-KX20-4XDF Název produktu Cable KX-20 to 4 x DVI-I Výrobce Matrox Třída produktu K
Obrázek TV-Out kabel pro G550 (15pin D-Sub > S-Video/ kompozitn
382 Kč
(316 Kč b.DPH)
Originální P/N CAB-HD15-TVF Název produktu TV-Out kabel pro G550 (15pin D-Sub > S-Video/kompozitní v
Obrázek Matrox Board to board frame lock cable
497 Kč
(411 Kč b.DPH)
Originální P/N CAB-FL-F Název produktu Matrox Board to board frame lock cable Výrobce Matrox Třída p
Obrázek MATROX Extio 2 Fiber-Optic Single Mode Upgrade Kit
17 105 Kč
(14 136 Kč b.DPH)
Originální P/N XTO2-2SMTXF Název produktu MATROX Extio 2 Fiber-Optic Single Mode Upgrade Kit Výrobce
Dopravné zdarma
« první ‹ předchozí   1 2 3 následující › poslední »
Vyhledávání

Nápověda Nápověda
(názvy, kódy, výrobce, kategorie)
Např.: 'repro*', 'q2612', '32gb', 'lcd monitor hdmi 22" ',
'klav* usb cz', 'hdd 1tb -seagate'
Katalog
Položek v katalogu: 178 tisíc
Kliknutím na rozbalíte kategorii


Kontaktujte nás
Telefon na EO+420 606 622 826
ICQ na EO202-476-316
Email na EOobchod@eo.cz

Pošlete nám zprávu

Zde můžete poslat dotaz obchodníkovi:


Facebook HW fórum »
Kontakt na EO.CZ