Obsah nákupního košíku:Celkem 0,00 Kč (0 položek)zobrazit košík »
Nacházíte se zde:

Síťové prvky A-LINK

» Výrobci
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
» Filtr, třídění
  nejlevnější skladem akce
Obrázek QSFP+ 40G SM 1270~1330nm 10KM Cisco
20 701 Kč
(17 108 Kč b.DPH)
Univerzální QSFP+ modul pro sloty podporující rychlost 40Gbps. Kvalitní FP laser pracující na vlnové
Dopravné zdarma
Obrázek SFP 1G WDMB 1550/ 1310 40km DDM Cisco
1 204 Kč
(995 Kč b.DPH)
Univerzální SFP modul pro sloty podporující rychlost 1Gbps. Kvalitní FP laser pracující na vlnové dé
Obrázek SFP+  10G MM 850nm 300m Cisco
953 Kč
(788 Kč b.DPH)
Univerzální SFP+ modul pro sloty podporující rychlost 10Gbps. Kvalitní FP laser pracující na vlnové
Obrázek SFP+  10G WDMA 1270/ 1330 40km Cisco
5 286 Kč
(4 369 Kč b.DPH)
Univerzální SFP+ modul pro sloty podporující rychlost 10Gbps. Kvalitní FP laser pracující na vlnové
Obrázek SFP+ 10G SM 1550nm 80km HP
17 176 Kč
(14 195 Kč b.DPH)
Univerzální SFP+ modul pro sloty podporující rychlost 10Gbps. Kvalitní FP laser pracující na vlnové
Dopravné zdarma
Obrázek SFP+ Copper 10GBase-T 30M
11 451 Kč
(9 464 Kč b.DPH)
Univerzální SFP+ modul pro sloty podporující rychlost 10Gbps.Typ konektoru: 1x RJ45 Rychlost: 10 Gbp
Obrázek SFPplus 10G Cable 1M HP
1 809 Kč
(1 495 Kč b.DPH)
SFP plus propojovací kabel s rychlostí 10Gbps. Slouží ke krátkému spojení serverů, diskových polí a
Obrázek SFPplus 10G Cable 2M HP
2 028 Kč
(1 676 Kč b.DPH)
SFP plus propojovací kabel s rychlostí 10Gbps. Slouží ke krátkému spojení serverů, diskových polí a
Obrázek SFPplus 10G Cable 3M HP
2 248 Kč
(1 858 Kč b.DPH)
SFP plus propojovací kabel s rychlostí 10Gbps. Slouží ke krátkému spojení serverů, diskových polí a
Obrázek SFPplus 10G Cable 4M HP
2 468 Kč
(2 040 Kč b.DPH)
SFP plus propojovací kabel s rychlostí 10Gbps. Slouží ke krátkému spojení serverů, diskových polí a
Obrázek SFPplus 10G Cable 5M HP
2 690 Kč
(2 223 Kč b.DPH)
SFP plus propojovací kabel s rychlostí 10Gbps. Slouží ke krátkému spojení serverů, diskových polí a
Obrázek SFP+  10G WDMA 1270/ 1330 20km Cisco
3 084 Kč
(2 549 Kč b.DPH)
Univerzální SFP+ modul pro sloty podporující rychlost 10Gbps. Kvalitní FP laser pracující na vlnové
Obrázek SFP+  10G WDMB 1330/ 1270 20km Cisco
3 084 Kč
(2 549 Kč b.DPH)
Univerzální SFP+ modul pro sloty podporující rychlost 10Gbps. Kvalitní FP laser pracující na vlnové
Obrázek SFP+  10G WDMB 1330/ 1270 40km Cisco
5 286 Kč
(4 369 Kč b.DPH)
Univerzální SFP+ modul pro sloty podporující rychlost 10Gbps. Kvalitní FP laser pracující na vlnové
Obrázek SFP+ 10G SM 1310nm 20km Cisco
1 631 Kč
(1 348 Kč b.DPH)
Univerzální SFP+ modul pro sloty podporující rychlost 10Gbps. Kvalitní FP laser pracující na vlnové
« první ‹ předchozí   1 2 3 následující › poslední »
Vyhledávání

Nápověda Nápověda
(názvy, kódy, výrobce, kategorie)
Např.: 'repro*', 'q2612', '32gb', 'lcd monitor hdmi 22" ',
'klav* usb cz', 'hdd 1tb -seagate'
Katalog
Položek v katalogu: 178 tisíc
Kliknutím na rozbalíte kategorii


Kontaktujte nás
Telefon na EO+420 606 622 826
ICQ na EO202-476-316
Email na EOobchod@eo.cz

Pošlete nám zprávu

Zde můžete poslat dotaz obchodníkovi:


Facebook HW fórum »
Kontakt na EO.CZ