Obsah nákupního košíku:Celkem 0,00 Kč (0 položek)zobrazit košík »
Nacházíte se zde:

Síťové prvky

» Výrobci
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
» Filtr, třídění
  nejlevnější skladem akce
Obrázek Anténní držák 20cm T (p.3,2 cm)
113 Kč
(93 Kč b.DPH)
Vzdálenost od zdi: 200mm Výška: 115mm (pracovní 83mm) Průměr trubky: 32mm Základna: tvar T rozměry-1
Obrázek Nástěnný rozvaděč jednodílný 12U (š)600x(h)595
3 885 Kč
(3 211 Kč b.DPH)
Rack Triton RBA-12-AS6-CAX-A1 Nástěnný rozvaděč jednodílný 12U (š)600x(h)600Upozornění: Pokud zboží
Obrázek DATACOM Keystone cat6 black UTP
54 Kč
(45 Kč b.DPH)
Keystone cat.6 černý UTP- horní zářez s krytkou - nestíněný keystone CAT.6 - barva černá - zářezové
Obrázek 1000BaseT to 1000BaseSX (SC) Multimode Media Conv
4 158 Kč
(3 436 Kč b.DPH)
1000BaseT to 1000BaseSX (SC) Multimode Media Converter UTP to Multimode Fiber Media Converter SC..
Obrázek DATACOM Keystone cat6 white UTP
68 Kč
(56 Kč b.DPH)
Keystone cat.6 bílý UTP (DUAL-mini)- horní zářez s krytkou - nestíněný keystone CAT.6 - barva bílá -
Obrázek Držák pro uchycení kotvy sloup/ stěna
215 Kč
(178 Kč b.DPH)
V kartě download je k nahlédnutí fotka zboží.
Obrázek CYBERBAJT Panel 11dBi, 28°, RSMA, 7m kabel
584 Kč
(483 Kč b.DPH)
Panel 11 je klientská panelová anténa, kterou můžeme použít na jakoukoliv polarizaci. Nejčastější po
Obrázek DATACOM Keystone cat5E black UTP
39 Kč
(32 Kč b.DPH)
Keystone cat 5E černý UTP- horní zářez - nestíněný keystone cat.5e - barva černá - zářezové pole typ
Obrázek Allied Telesis AT-PWR4
4 248 Kč
(3 511 Kč b.DPH)
Redundantní 80W zdroj pro šasi (AT-MCR12), AT-PWR4.
Obrázek Zásuvkový system 2300 telescop 2xRJ45 Cat.6,3x220V
1 623 Kč
(1 341 Kč b.DPH)
Zásuvkový system 2300-180 telescop Cat.6Výsuvná kancelářská zásuvka. Ideální všude tam, kde se připo
Obrázek AXAGON PCI-Express Gigabit Ethernet Realtek + LP
230 Kč
(190 Kč b.DPH)
PCI-Express síťová karta AXAGO PCEE-GR rozšíří stolní počítač o vysokorychlostní Gigabit Ethernet př
Obrázek Stojanový rozvaděč 42U (š)800x(h)800
14 098 Kč
(11 651 Kč b.DPH)
Upozornění: Pokud zboží převezmete od přepravce bez výhrady, není možná jakákoliv pozdější reklamace
Obrázek 10" rack jednodílný 12U/ 280 DATACOM šedý Skl.dv.
2 206 Kč
(1 823 Kč b.DPH)
Upozornění: Pokud zboží převezmete od přepravce bez výhrady, není možná jakákoliv pozdější reklamace
Obrázek Anténa panelová MaxLink 10dBi 2,4GHz, N female
223 Kč
(184 Kč b.DPH)
Nová profesionální panelová anténa pro pásmo 2,4GHz se ziskem 10dBi. Srdce antény tvoří PCB deska o
Obrázek Anténní držák 25cm I (p.3,2 cm)
93 Kč
(77 Kč b.DPH)
Konzola 25 cm I průměr 32 mm Povrchová úprava: Galvanický zinek Váha: 0,63 Kg
Obrázek DIGITUS Plug & View Opti Vario, 2MP H.264 IP 11N Da
4 824 Kč
(3 987 Kč b.DPH)
DIGITUS Plug&View OptiVario, 2MP H.264 IP 11N Day&Night Varifocal Bullet camera 1600x1200, 15fps,..
Obrázek Napájecí adaptér Maxlink 48V 0,8A
261 Kč
(216 Kč b.DPH)
Napájecí adaptér Maxlink 48V 0,8APŘEHLED Napájecí zdroj 48V, 0,8A, 38,4W pro RouterBOARD. Součástí b
Obrázek NETGEAR Mini GBIC Module 1000BASE-SX Fiber SFP
3 879 Kč
(3 206 Kč b.DPH)
OVERVIEWGet Gigabit Ethernet “short-reach” fiber connectivity.The ProSAFE® GBIC Module is a LC duple
Obrázek TP-Link TL-ANT2408CL 2.4GHz 8dBi RP-SMA Indoor, omni di
305 Kč
(252 Kč b.DPH)
TP-Link TL-ANT2408CL 2.4GHz 8dBi Indoor Omni-directional Antenna, RP-SMA connector, L Type, w/o crad
Obrázek DATACOM Ochrana RJ45 s bublinkou ŠEDÁ (100ks)
162 Kč
(134 Kč b.DPH)
Ochrana RJ45 s bublinkou ŠEDÁ (100ks) (určeno pro kabel Cat.5e)
Obrázek Cisco RCKMNT-REC-1RU=
921 Kč
(761 Kč b.DPH)
RECESSED 1RU RACK MOUNT FOR 3550, 3560, and 3750
Vyhledávání

Nápověda Nápověda
(názvy, kódy, výrobce, kategorie)
Např.: 'repro*', 'q2612', '32gb', 'lcd monitor hdmi 22" ',
'klav* usb cz', 'hdd 1tb -seagate'
Katalog
Položek v katalogu: 178 tisíc
Kliknutím na rozbalíte kategorii


Kontaktujte nás
Telefon na EO+420 606 622 826
ICQ na EO202-476-316
Email na EOobchod@eo.cz

Pošlete nám zprávu

Zde můžete poslat dotaz obchodníkovi:


Facebook HW fórum »
Kontakt na EO.CZ