Obsah nákupního košíku:Celkem 0,00 Kč (0 položek)zobrazit košík »
Nacházíte se zde:

Síťové prvky

» Výrobci
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
» Filtr, třídění
  nejlevnější skladem akce
Obrázek Cisco STK-RACK-DINRAIL=
2 333 Kč
(1 928 Kč b.DPH)
Obrázek E-iCards 2-year CF 2.0 License for VPN50
7 432 Kč
(6 142 Kč b.DPH)
Zyxel License LIC-CCF, 2 YR Content Filtering 2.0 Zyxel License License for VPN50
Obrázek Grandstream HA100, automated failover pro řešení s PBX
5 536 Kč
(4 575 Kč b.DPH)
Grandstream HA100 je failover controlerem pro telefonní ústředny UCM6510. Využijete jej všude tam, k
Obrázek MikroTik CRS112-8P-4S-IN  Cloud Router Switch
4 138 Kč
(3 420 Kč b.DPH)
PopisSystémové řešení platforem firmy MikroTik pro poskytovatele bezdrátového připojení k síti Inter
Obrázek MS210-24 Enterprise License and Support, 7 Year
14 417 Kč
(11 915 Kč b.DPH)
Enterprise License for Meraki MS210-24 Cloud Managed Gigabit Switch - 7 Years (License Only, No..
Obrázek MX250 Enterprise License and Support, 1 Year
101 525 Kč
(83 905 Kč b.DPH)
Cisco Meraki MX250 Enterprise License and Support, 1 Year
Dopravné zdarma
Obrázek NETGEAR 24-Port Gigabit PoE+ (380W)  SmartManaged Pro S
11 500 Kč
(9 504 Kč b.DPH)
GS728TPPv2 24-Port Gigabit PoE+ Smart Managed Pro Switch with 4 SFP Ports (GS728TPPv2)Odkaz na web..
Obrázek Sada nářadí pro stavbu sítě 11 kusů
1 722 Kč
(1 423 Kč b.DPH)
SADA NÁŘADÍ PRO STAVBU SÍTĚ 11 KUSŮ Sada v praktickém pouzdru obsahuje: • 1 ks – pájecí pero • 1 ks
Obrázek SFP+  10G WDMB 1330/ 1270 40km Cisco
5 819 Kč
(4 809 Kč b.DPH)
SFP+ 10G WDMB 1330/1270 40km Cisco
Obrázek SOLARIX patch kabel CAT5E UTP PVC 0,5m červené
23 Kč
(19 Kč b.DPH)
Patch kabel CAT5E UTP PVC 0,5m červený non-snag-proof C5E-155RD-0,5MB
Obrázek Stojan.rack RTA 45U 800x1000 př.dveře síto,zad.dvoukř.s
18 574 Kč
(15 350 Kč b.DPH)
RTA-45-L81-CAX-A1-GDA
Dopravné zdarma
Obrázek TP-Link T1600G-18TS 16xGigabit RJ45, 2xSFP
3 380 Kč
(2 793 Kč b.DPH)
JetStream16-Port Gigabit Smart Switch with 2 SFP SlotsGigabit Ethernet connections on all ports..
Obrázek UBNT UF-SM-1G-S - U Fiber, SM Modul, 1G, 2-Pack
744 Kč
(615 Kč b.DPH)
Popis produktuUF-SM-1G-S je sada singlemode 1G SFP WDM modulů pro přenos dat pomocí jednoho vlákna s
Obrázek Z3 Enterprise License and Support, 7 Year
12 793 Kč
(10 573 Kč b.DPH)
This Meraki Z3 Enterprise Edition, 7 Year Licence includes stateful firewall, site to site VPN,..
Obrázek Zdroj 5VDC pro Adder KVM
1 146 Kč
(947 Kč b.DPH)
Napájecí zdroj pro kompatibilní KVM ADDER.
Obrázek Anténa panelová MaxLink 10dBi 2,4GHz, 1m,RSMAmale
235 Kč
(194 Kč b.DPH)
Nová profesionální panelová anténa pro pásmo 2,4GHz se ziskem 10dBi. Srdce antény tvoří PCB deska o
Obrázek Cisco C1116-4PLTEEAWE
28 614 Kč
(23 648 Kč b.DPH)
odkaz na stránky výrobce:https://www.cisco.com/c/en/us/products/collateral/routers/1000-series-integ
Dopravné zdarma
Obrázek Cisco Meraki MS225 and MS250 Mid-Mount Kit
1 440 Kč
(1 190 Kč b.DPH)
Obrázek Gembird LAN port combiner/ splitter, FTP
148 Kč
(122 Kč b.DPH)
-8P8C LAN FTP port combiner/splitter adapter: RJ-45M to double RJ-45F connectors -Allows to split..
Obrázek Grandstream GXW4108, VoIP, SIP, 8x FXO, 1x LAN, 1x WAN,
7 173 Kč
(5 928 Kč b.DPH)
IP brána pro analogové linky Grandstream GXW4108 je navržena a otestována pro plnou interoperabilitu
Vyhledávání

Nápověda Nápověda
(názvy, kódy, výrobce, kategorie)
Např.: 'repro*', 'q2612', '32gb', 'lcd monitor hdmi 22" ',
'klav* usb cz', 'hdd 1tb -seagate'
Katalog
Položek v katalogu: 178 tisíc
Kliknutím na rozbalíte kategorii


Kontaktujte nás
Telefon na EO+420 606 622 826
ICQ na EO202-476-316
Email na EOobchod@eo.cz

Pošlete nám zprávu

Zde můžete poslat dotaz obchodníkovi:


Facebook HW fórum »
Kontakt na EO.CZ