Obsah nákupního košíku:Celkem 0,00 Kč (0 položek)zobrazit košík »
Nacházíte se zde:

Síťové prvky

» Výrobci
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
» Filtr, třídění
  nejlevnější skladem akce
Obrázek TL-WPS510U 54Mb Pocket-Sized Wireless Print Server
1 759 Kč
(1 454 Kč b.DPH)
TL-WPS510U 54Mbps Pocket-Sized Wireless Print ServerFeatures:· One USB2.0 High-speed Port · IEEE 802
Obrázek Allied Telesis 1000X (LC) SFP 2Km AT-SPEX
2 438 Kč
(2 015 Kč b.DPH)
Společnost Allied Telesis, člen skupiny Allied Telesis Group, byla založena v roce 1987. Allied Tel
Obrázek Allied Telesis AT-AR770S
52 526 Kč
(43 410 Kč b.DPH)
AT-AR770S 10/100/1000T x 4 ports, 10/100/1000T x 2 SFP combo, 2 x PICs, 1 x Async consoleThe AR770S..
Dopravné zdarma
Obrázek ZyXEL AAM1212-51
18 964 Kč
(15 673 Kč b.DPH)
12-port Annex A ADSL2+ line card (over POTS) with splitters built-in for chassis IES-1000M
Dopravné zdarma
Obrázek TP-Link TL-PS310U USB2.0 Port MFP a Storage Server
1 227 Kč
(1 014 Kč b.DPH)
TP-Link TL-PS310U Single USB2.0 Port MFP and Storage ServerPodrobnosti o produktu Print server..
Obrázek UBNT INS-8023AF-I PoE inj. 48V/ 18V 802.3af vnitřní
472 Kč
(390 Kč b.DPH)
PŘEHLED Interní PoE extraktor pro napájení většiny RouterBoardů nebo zařízení od Ubiquiti (NS, Bulle
Obrázek Allied Telesis 10/ 100 SC media konvert.AT-MC116XL
4 453 Kč
(3 680 Kč b.DPH)
Media konvertor - převod z 10/100Base-TX na 10/100Base-SX (SC konektory, MM vlákno, dosah 300m)Featu
Obrázek CYBERBAJT Yagi 12dBi, 30°, RSMA/ M, 7m, krytovaná
828 Kč
(684 Kč b.DPH)
Yagi 12 je směrová anténa, kterou lze použít na jakoukoliv polarizaci. Je vhodná pro klientské aplik
Obrázek Allied Telesis 16x10/ 100 manag.1xSFP AT-8000S/ 16
9 736 Kč
(8 046 Kč b.DPH)
16 Port Managed Fast Ethernet Switch with One 10/100/1000T / SFP Combo uplinks, Silent operation
Obrázek Anténa 2,4GHz, všesměr, pendrek, 5dBi, RSMA
96 Kč
(79 Kč b.DPH)
Všesměrová interiérová anténa 5 dBi, určená pro frekvenci 2,4GHz , zakončena RSMA/M konektorem.Techn
Obrázek Nástěnný optický box 4xSC/ LC/ E2000
330 Kč
(273 Kč b.DPH)
Malý plastový rozvaděč pro odbočkování z hlavního vedení. Umístění 6-ti svarků, 1x průchozí kabel hl
Obrázek Zásuvkový sys. 2300-180 telescop 3x220V RJ45+RJ11
1 623 Kč
(1 341 Kč b.DPH)
Výsuvná kancelářská zásuvka.Ideální všude tam, kde se připojují různí lidé se svými notebooky a jiný
Obrázek pigtail 25cm RG178U U.FL - N male
71 Kč
(59 Kč b.DPH)
Pro miniPCI a PCMCIA
Obrázek 1000BaseT to 1000BaseLX (SC) Singlemode Media Conv
8 892 Kč
(7 349 Kč b.DPH)
1000BaseT to 1000BaseLX (SC) Singlemode Media Converter UTP to Singlemode Fiber Media Converter SC..
Obrázek PoE UBNT POE-48 (48V,0.5A,24W)vč. napáj. kab.
330 Kč
(273 Kč b.DPH)
PŘEHLED Velmi kvalitní stabilizovaný PoE napájecí adaptér s uzemněním, indikační LED a výstupním nap
Obrázek Cisco 32 Button Attend.Console for SPA500, SPA500S
1 746 Kč
(1 443 Kč b.DPH)
TECHNICKÉ SPECIFIKACE Hlavní Typ zařízení • Rozšiřující tlačítkový modulBarva (Body Color) • Tmavě š
Obrázek Otevřený 19" stojan RSX 42U dvoudílný 800hl.
7 462 Kč
(6 167 Kč b.DPH)
Upozornění: Pokud zboží převezmete od přepravce bez výhrady, není možná jakákoliv pozdější reklamace
Obrázek Záslepka 1U do 19" racku černá
93 Kč
(77 Kč b.DPH)
Záslepka 1U do 19" racku černáPříbal Šroub M6 x 10 • 4xPlastová podložka • 4xPlovoucí matice M6 • 4x
Obrázek Datacom 19"rozvaděč jednodílný 6U/ hl.450mm
2 971 Kč
(2 455 Kč b.DPH)
Upozornění: Pokud zboží převezmete od přepravce bez výhrady, není možná jakákoliv pozdější reklamace
Obrázek ISOPROPYLALKOHOL 100ml
85 Kč
(70 Kč b.DPH)
Příslušenství k optickým datovým kabelům
Obrázek pigtail 25cm RG316 MMCX - N male
100 Kč
(83 Kč b.DPH)
PŘEHLED Kabelová redukce z MMCX na N femaleSPECIFIKACE • Maximální útlum: 1,5 dBi • Frekvence: 0-6 G
Vyhledávání

Nápověda Nápověda
(názvy, kódy, výrobce, kategorie)
Např.: 'repro*', 'q2612', '32gb', 'lcd monitor hdmi 22" ',
'klav* usb cz', 'hdd 1tb -seagate'
Katalog
Položek v katalogu: 178 tisíc
Kliknutím na rozbalíte kategorii


Kontaktujte nás
Telefon na EO+420 606 622 826
ICQ na EO202-476-316
Email na EOobchod@eo.cz

Pošlete nám zprávu

Zde můžete poslat dotaz obchodníkovi:


Facebook HW fórum »
Kontakt na EO.CZ