Obsah nákupního košíku:Celkem 0,00 Kč (0 položek)zobrazit košík »
Nacházíte se zde:

Síťové prvky

» Výrobci
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
» Filtr, třídění
  nejlevnější skladem akce
Obrázek Grandstream UCM6202, IP PBX, 500 uživ., 30 hovorů, aut.
6 556 Kč
(5 418 Kč b.DPH)
- Ústředna obslouží až 500 uživatelů, podporuje 30 souběžných hovorů a umí pracovat až s 50 SIP trun
Obrázek MIKROTIK CRS328-24P-4S+RM 24-port Gigabit Cloud Router
9 146 Kč
(7 559 Kč b.DPH)
PopisSystémové řešení platforem firmy MikroTik pro poskytovatele bezdrátového připojení k síti Inter
Obrázek MIKROTIK K50 Bezpečnostní kit proti vniknutí do wsAP/ w
36 Kč
(30 Kč b.DPH)
PopisBezpečnostní kit proti vniknutí do Mikrotik jednotek wsAP/wAP.
Obrázek MS210-24 Enterprise License and Support,1 Year
3 470 Kč
(2 868 Kč b.DPH)
Enterprise License for Meraki MS210-24 Cloud Managed Gigabit Switch - 1 Year (License Only, No..
Obrázek WELL Mairdi MRD-809DG, náhlavka dvouušní, gold
941 Kč
(778 Kč b.DPH)
Zcela nová dvouušní náhlavní souprava MRD-809 poskytuje profesionální a bezprecedentní vzhled s perf
Obrázek Z3 Enterprise License and Support, 10 Year
18 375 Kč
(15 186 Kč b.DPH)
Dopravné zdarma
Obrázek ZyXEL VMG3625-T20A Dual Band Wireless AC/ N VDSL2 Combo
2 165 Kč
(1 789 Kč b.DPH)
VDSL2 profile 17a over POTS Gateway, GbE WAN, 4GbE LAN, 1 USB 2.0, WiFi 11n 2.4GHz 300Mbps, 5GHz..
Obrázek Zyxel VPN Firewall VPN 100
15 109 Kč
(12 487 Kč b.DPH)
Zyxel VPN Firewall Appliance 6 GE Copper/1 SFP, 2000 Mbit/S Firewall Throughput, 100 Ipsec VPN..
Dopravné zdarma
Obrázek 19" rack RDA 45U/ 600x1200 perf.dv.
28 897 Kč
(23 882 Kč b.DPH)
RDA-45-L62-CAX-A1-GDA
Dopravné zdarma
Obrázek Cisco C1111-8PLTEEA
24 159 Kč
(19 966 Kč b.DPH)
odkaz na stránky výrobce:https://www.cisco.com/c/en/us/products/collateral/routers/1000-series-integ
Dopravné zdarma
Obrázek Cisco Meraki MS120-48-HW Cloud Managed Switch
53 901 Kč
(44 546 Kč b.DPH)
odkaz na stránky výrobce:https://meraki.cisco.com/lib/pdf/meraki_datasheet_ms120.pdfhttps://meraki.c
Dopravné zdarma
Obrázek Cisco Meraki MS120-8LP-HW Cloud Managed Switch
16 638 Kč
(13 750 Kč b.DPH)
odkaz na stránky výrobce:https://meraki.cisco.com/lib/pdf/meraki_datasheet_ms120_compact.pdf
Dopravné zdarma
Obrázek Cisco SF250-24P-K9-EU
8 894 Kč
(7 350 Kč b.DPH)
PopisŘada Cisco 250 je novou generací cenově dostupných, inteligentních switchů, které kombinují vý
Obrázek GEMBIRD Sada nářadí, 44ks
255 Kč
(211 Kč b.DPH)
Obsah balení: -PHILLIPS: PH000 (2x), PH00 (2x), PH0, PH1 -POZI: PZ0 (2x), PZ1 (2x) -SLOTTED: 1, 1.5,
Obrázek Grandstream DP760, repeater k DECT stanici DP750, 2 sou
2 426 Kč
(2 005 Kč b.DPH)
Grandstream DP760 je širokopásmový DECT repeater, který Vám pomůže zlepšit podmínky pokrytí DECT sig
Obrázek Grandstream UCM6204, IP PBX, 500 uživat., 45 hovorů, au
9 022 Kč
(7 456 Kč b.DPH)
- Ústředna obslouží až 500 uživatelů, podporuje 45 souběžných hovorů a umí pracovat až s 50 SIP trun
Obrázek MS120-48 Enterprise License and Support, 3 Year
6 738 Kč
(5 569 Kč b.DPH)
Enterprise License for Meraki MS120-48 Cloud Managed Gigabit Switch - 3 Years (License Only, No..
Obrázek SFP+ 10G SM 1310nm 20km HP
1 942 Kč
(1 605 Kč b.DPH)
SFP+ 10G SM 1310nm 20km HPOEM SFP+ modul, 10G, SM, 1310nm, 20km, DMI, HP kompatibilní
Vyhledávání

Nápověda Nápověda
(názvy, kódy, výrobce, kategorie)
Např.: 'repro*', 'q2612', '32gb', 'lcd monitor hdmi 22" ',
'klav* usb cz', 'hdd 1tb -seagate'
Katalog
Položek v katalogu: 178 tisíc
Kliknutím na rozbalíte kategorii


Kontaktujte nás
Telefon na EO+420 606 622 826
ICQ na EO202-476-316
Email na EOobchod@eo.cz

Pošlete nám zprávu

Zde můžete poslat dotaz obchodníkovi:


Facebook HW fórum »
Kontakt na EO.CZ