Obsah nákupního košíku:Celkem 0,00 Kč (0 položek)zobrazit košík »
Nacházíte se zde:

Síťové prvky

» Výrobci
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
» Filtr, třídění
  nejlevnější skladem akce
Obrázek NETGEAR M4100 48xGb L2,4x SFP,GSM7248
16 210 Kč
(13 397 Kč b.DPH)
GSM7248OVERVIEWAs a cost-effective component of converged voice, video and data networking..
Dopravné zdarma
Obrázek PoE Ubiquiti POE-24 (24V, 1A, 24W) vč. napáj. kab.
328 Kč
(271 Kč b.DPH)
PŘEHLED Velmi kvalitní stabilizovaný PoE napájecí adaptér s uzemněním, indikační LED a výstupním nap
Obrázek Panelová anténa JPA-9 P/ 0.5  2,4GHz
287 Kč
(237 Kč b.DPH)
Panelová anténa JPA-9Použití: ideální panelová anténa pro náročné uživatele nejnižší cena na trhu s
Obrázek Anténa parabola MaxLink 19dBi 2,4GHz 40cm
862 Kč
(712 Kč b.DPH)
Nová profesionální parabolická anténa se ziskem 19dBi, vyniká úzkou směrovostí a potlačením zadního
Obrázek 10/ 100to100BaseFX (SC) Multimode Media Converter
2 121 Kč
(1 753 Kč b.DPH)
D-Link nabízí řadu Fast Ethernet konvertorů, s jejichž pomocí mohou být navzájem přizpůsobeny různé
Obrázek DATACOM Rámeček pro montáž zásuvky na omítku
20 Kč
(17 Kč b.DPH)
Rámeček pro montáž zásuvky na omítku, hloubka 35 mm, barva RAL 9010 Surface box 86x86 mm
Obrázek 10" rack jednodílný 4U/ 140 DATACOM Šedý Skl.dv.
1 447 Kč
(1 196 Kč b.DPH)
Upozornění: Pokud zboží převezmete od přepravce bez výhrady, není možná jakákoliv pozdější reklamace
Obrázek D-Link 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseSX, 550m, DEM-31
1 210 Kč
(1 000 Kč b.DPH)
Mini GBIC transceiver, 1000BaseSX (LC-Duplex) max. 550 m 1x 1000 Mbit vícevidový optický SX (LC-Dupl
Obrázek Patch panel 24p.Cat6 UTP s vyvázáním, černý
1 148 Kč
(949 Kč b.DPH)
Patch panel 24p. Cat.6 UTP s vyvázáním, černý, osazený (již obsahuje keystony Cat.6 nestíněné) zářez
Obrázek Anténní držák 25cm T (p.3,2 cm)
119 Kč
(98 Kč b.DPH)
Vzdálenost od zdi: 250mm Výška: 120mm (pracovní 88mm) Průměr trubky: 32mm Základna: tvar I rozměry-1
Obrázek Záslepka SC do optické vany
7,99 Kč
(6,60 Kč b.DPH)
Záslepka SC do optické vany
Obrázek 10" rack jednodílný 6U/ 280 DATACOM šedý Skl.dv.
2 004 Kč
(1 656 Kč b.DPH)
Upozornění: Pokud zboží převezmete od přepravce bez výhrady, není možná jakákoliv pozdější reklamace
Obrázek DIGITUS HD Network Camera , ONVIF
2 374 Kč
(1 962 Kč b.DPH)
DIGITUS HD Network Camera High Resolution - For a crisp view of the smallest details HD..
Obrázek CYBERBAJT Yagi 16dBi, 30°, RSMA/ M, 5m, krytovaná
823 Kč
(680 Kč b.DPH)
Yagi 16 je směrová anténa, kterou lze použít na jakoukoliv polarizaci. Je vhodná pro klientské aplik
Obrázek Allied Telesis 100FX (LC) SFP MM 2km AT-SPFX/ 2
2 044 Kč
(1 689 Kč b.DPH)
Společnost Allied Telesis, člen skupiny Allied Telesis Group, byla založena v roce 1987. Allied Tel
Obrázek HPE X120 1G SFP RJ45 T Transceiver
8 044 Kč
(6 648 Kč b.DPH)
HP X120 1G SFP RJ45 T Transceiver (JD089B)A small form factor pluggable (SFP) Gigabit 1000Base-T..
Obrázek TP-Link MC111CS FE WDM SM 20km SC 1550nmTX/ 1310nmRX Me
950 Kč
(785 Kč b.DPH)
TP-Link MC111CS WDM Fast Ethernet Media ConverterPŘEHLED Vyhovuje standardům 802.3u 10/100Base-TX, 1
Obrázek NETGEAR 8xGIGABIT Desktop switch, GS108GE
929 Kč
(768 Kč b.DPH)
OVERVIEWThe NETGEAR ProSAFE® Gigabit Unmanaged Switch series helps businesses cost-effectively expan
Obrázek ZyXEL 5x10/ 100 QoS switch (metal housing) ES-105A
278 Kč
(230 Kč b.DPH)
ES-105A 5-portový Desktop Ethernet Switch Rezervujte si VIP porty pro datově náročné on-line aplikac
Obrázek Allied Telesis 1000LX (LC) SFP 10km AT-SPLX10
2 563 Kč
(2 118 Kč b.DPH)
Společnost Allied Telesis, člen skupiny Allied Telesis Group, byla založena v roce 1987. Allied Tel
Obrázek ATEN Konvertor RS232-RS422/ 485,obousměrný,izolovan
1 698 Kč
(1 403 Kč b.DPH)
Konvertor RS232-485 obousměrný izolovanýkonvertor RS232-485 obousměrný DCE/DTE možnost výběru 4linky
Vyhledávání

Nápověda Nápověda
(názvy, kódy, výrobce, kategorie)
Např.: 'repro*', 'q2612', '32gb', 'lcd monitor hdmi 22" ',
'klav* usb cz', 'hdd 1tb -seagate'
Katalog
Položek v katalogu: 178 tisíc
Kliknutím na rozbalíte kategorii


Kontaktujte nás
Telefon na EO+420 606 622 826
ICQ na EO202-476-316
Email na EOobchod@eo.cz

Pošlete nám zprávu

Zde můžete poslat dotaz obchodníkovi:


Facebook HW fórum »
Kontakt na EO.CZ