Obsah nákupního košíku:Celkem 0,00 Kč (0 položek)zobrazit košík »
Nacházíte se zde:

Síťové prvky

» Výrobci
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
» Filtr, třídění
  nejlevnější skladem akce
Obrázek Cisco SG350-28SFP-K9-EU
16 396 Kč
(13 550 Kč b.DPH)
Cisco SG350-28SFP-K9-EUSérie Cisco 350, součást řady síťových řešení řady Cisco Small Business, je p
Dopravné zdarma
Obrázek Cisco SG350-52MP-K9-EU
37 394 Kč
(30 904 Kč b.DPH)
odkaz na stránky výrobce:https://www.cisco.com/c/en/us/support/switches/sg350-52mp-52-port-gigabit-m
Dopravné zdarma
Obrázek Edimax 26 Port Fast Ethernet switch 16xPoE+, 8xFast Eth
6 955 Kč
(5 748 Kč b.DPH)
Originální P/N ES-5216P V2 Název produktu Edimax 26 Port Fast Ethernet switch 16xPoE+, 8xFast Ethern
Obrázek Grandstream GXP1760, 3,3" LCD podsv. displej, 3 SIP účt
1 755 Kč
(1 450 Kč b.DPH)
IP telefon s moderním elegantním designem: GXP1760GXP1760 je IP telefon s novým designem, který ocen
Obrázek Grandstream GXP2130, 2,8" LCD bar. displej, 3 SIP účty,
1 943 Kč
(1 606 Kč b.DPH)
Flexibilní podnikový IP telefon: GXP2130GXP2130 je standardní IP telefon který si, díky své multifun
Obrázek LOGILINK - Strain Relief Boot 8.0 mm for Cat.6 RJ45 plu
45 Kč
(37 Kč b.DPH)
Originální P/N MP0034 Název produktu LOGILINK - Strain Relief Boot 8.0 mm for Cat.6 RJ45 plugs Výrob
Obrázek LOGILINK-  T-Adaptér RJ45 plug->2 x RJ45 jack 2 x 10/ 1
64 Kč
(53 Kč b.DPH)
Originální P/N NP0044 Název produktu LOGILINK- T-Adaptér RJ45 plug->2 x RJ45 jack 2 x 10/100BaseT V
Obrázek MikroTik Pár SingleMode SFP modulů 1.25G (80km)
2 113 Kč
(1 746 Kč b.DPH)
Pár Single Mode 1.25G SFP modulů s vysokým rozsahem provozních teplot (-40C..+85C) a dosahem až 80km
Obrázek Zyxel VPN Firewall VPN 100
15 156 Kč
(12 526 Kč b.DPH)
Zyxel VPN Firewall Appliance 6 GE Copper/1 SFP, 2000 Mbit/S Firewall Throughput, 100 Ipsec VPN..
Dopravné zdarma
Obrázek 2 YR Gateway Antivirus Bitdefender Signature license fo
12 884 Kč
(10 648 Kč b.DPH)
LIC-BAV, 2 YR Gateway Anti-Virus Bitdefender Signature license for ZyWALL 1100 & USG1100  
Obrázek Cisco C1116-4PLTEEA
24 535 Kč
(20 277 Kč b.DPH)
odkaz na stránky výrobce:https://www.cisco.com/c/en/us/products/collateral/routers/1000-series-integ
Dopravné zdarma
Obrázek CYBERBAJT V-Line 17dBi, 120°, N/ F, Vertikální
1 994 Kč
(1 648 Kč b.DPH)
Sektorová anténa s vertikální polarizací, je určen pro práci v pásmu 2,4 GHz. Velmi dobře se hodí pr
Obrázek DATACOM Ochrana RJ45 s bublinkou MODRÁ (100ks)
162 Kč
(134 Kč b.DPH)
Ochrana RJ45 s bublinkou MODRÁ (100ks) (určeno pro kabel Cat.5e)
Obrázek Grandstream GXP1620 (no PoE), 2,95" LCD podsv. displej,
973 Kč
(804 Kč b.DPH)
IP telefon s všestranným využitím: GXP1620Tento model s Vámi bude držet tempo. Ocení ho především ti
Obrázek MIKROTIK CRS328-24P-4S+RM 24-port Gigabit Cloud Router
9 146 Kč
(7 559 Kč b.DPH)
PopisSystémové řešení platforem firmy MikroTik pro poskytovatele bezdrátového připojení k síti Inter
Obrázek Modulární konektor 8p8c RJ45 - DRÁT (20ks)
43 Kč
(36 Kč b.DPH)
typ konektor RJ45 8p8c počet konektorů neuvádí se materiál konektorů PE/50µ zlata - 70µ nikl použití
Obrázek Yealink SIP-T41S IP tel., PoE, 2,7" 192x64 LCD, 15
2 305 Kč
(1 905 Kč b.DPH)
Manažerský IP telefon, atraktivní design, HD kodek Opus, USB, PoE napájení a technologie EHS pro při
Obrázek Gembird SFTP licna (lanko), cat.5e, 305m, šedý
2 287 Kč
(1 890 Kč b.DPH)
Originální P/N SPC-5004E Název produktu Gembird SFTP licna (lanko), cat.5e, 305m, šedý Výrobce Gembi
Vyhledávání

Nápověda Nápověda
(názvy, kódy, výrobce, kategorie)
Např.: 'repro*', 'q2612', '32gb', 'lcd monitor hdmi 22" ',
'klav* usb cz', 'hdd 1tb -seagate'
Katalog
Položek v katalogu: 178 tisíc
Kliknutím na rozbalíte kategorii


Kontaktujte nás
Telefon na EO+420 606 622 826
ICQ na EO202-476-316
Email na EOobchod@eo.cz

Pošlete nám zprávu

Zde můžete poslat dotaz obchodníkovi:


Facebook HW fórum »
Kontakt na EO.CZ