EO.CZ - prodej PC a komponent - katalog produktů ZYXEL

Acess Pointy / Bridge

WAX650S,EU AND UK,SINGLE PACK EXCLUDE POWER ADAPTOR,UNIFIED AP,ROHS17 377 Kč
ZYXEL 100 Euro worth SMS credit
100 Euro worth SMS credit
3 412 Kč
ZYXEL 250 Euro worth SMS credit
250 Euro worth SMS credit
8 528 Kč
ZYXEL 50 Euro worth SMS credit
50 Euro worth SMS credit
1 802 Kč
ZYXEL 500 Euro worth SMS credit
500 Euro worth SMS credit
16 977 Kč
ZYXEL 750 Euro worth SMS credit
750 Euro worth SMS credit
25 464 Kč
ZYXEL 802.11a/ b/ g/ n/ ac WiFi AP NWA1123-AC v3
750 Euro worth SMS credit
3 006 Kč
ZYXEL 802.11a/ b/ g/ n/ ac WiFi AP NWA1123-AC v3, 3xpack
750 Euro worth SMS credit
8 968 Kč
ZYXEL AP 802.11 ac WAC6303D-S
WAC6303D-S 802.11ac Wave2 3x3 Smart Antenna Access Point with BLE Beacon (no PSU)
10 407 Kč
ZYXEL AP 802.11 ac WAC6552D-S
Zyxel WAC6552D-S 802.11ac 2x2 External AP with integrated Smart Antenna (no PSU) Extend WiFi to crowded outdoor environments Designed for crowded public outdoor venues, the Zyxel WAC6550 Series access...
15 873 Kč
ZYXEL AP 802.11 ac WAC6553D-E
Outdoor Standalone or Controller 802.11ac Wireless Access Point, Dual radio, 3x3 external antenna (no antennas, N-type connector), 1GbE LAN + 1GbE Uplink ports, PoE, no PSU
25 778 Kč
ZYXEL AP dualBand dualRadio WAC6103D-I
Standalone or Controller 802.11ac, 3x3 Dual band & Dual radio (1750Mbps) Wireless Access Point, Dual optimized antenna for flexible usage as Ceiling/Wall mount, 1GbE LAN + 1GbE Uplink ports, PoE, no...
7 866 Kč
ZYXEL AP WAC500, 5 pack, bez Poe adaptéru
Standalone or Controller 802.11ac, 3x3 Dual band & Dual radio (1750Mbps) Wireless Access Point, Dual optimized antenna for flexible usage as Ceiling/Wall mount, 1GbE LAN + 1GbE Uplink ports, PoE,...
26 879 Kč
ZYXEL AP WAC500H, singl pack exclude Power Adaptor
Standalone or Controller 802.11ac, 3x3 Dual band & Dual radio (1750Mbps) Wireless Access Point, Dual optimized antenna for flexible usage as Ceiling/Wall mount, 1GbE LAN + 1GbE Uplink ports, PoE,......
5 146 Kč
ZYXEL AP WAX510D, 5 Pack 802.11ax 2x2
Standalone or Controller 802.11ac, 3x3 Dual band & Dual radio (1750Mbps) Wireless Access Point, Dual optimized antenna for flexible usage as Ceiling/Wall mount, 1GbE LAN + 1GbE Uplink ports, PoE,.........
45 353 Kč
ZYXEL AP WAX510D, Single Pack 802.11ax 2x2
Standalone or Controller 802.11ac, 3x3 Dual band & Dual radio (1750Mbps) Wireless Access Point, Dual optimized antenna for flexible usage as Ceiling/Wall mount, 1GbE LAN + 1GbE Uplink ports, PoE,............
9 116 Kč
ZYXEL AP WAX610D, 5 Pack 802.11ax 2x2
Standalone or Controller 802.11ac, 3x3 Dual band & Dual radio (1750Mbps) Wireless Access Point, Dual optimized antenna for flexible usage as Ceiling/Wall mount, 1GbE LAN + 1GbE Uplink ports, PoE,...............
63 385 Kč
ZYXEL AP WAX610D, Single Pack 802.11ax 2x2
Standalone or Controller 802.11ac, 3x3 Dual band & Dual radio (1750Mbps) Wireless Access Point, Dual optimized antenna for flexible usage as Ceiling/Wall mount, 1GbE LAN + 1GbE Uplink ports, PoE,..................
11 194 Kč
ZYXEL AP WAX630S, Single Pack 802.11ax, bez PoE adaptéru
Standalone or Controller 802.11ac, 3x3 Dual band & Dual radio (1750Mbps) Wireless Access Point, Dual optimized antenna for flexible usage as Ceiling/Wall mount, 1GbE LAN + 1GbE Uplink ports, PoE,.....................
14 891 Kč
ZYXEL E-icard 32 AP License Upgrade NXC2500
ZyXEL E-icard 32 AP License Upgrade NXC2500 E-icard 32 AP License Upgrade NXC2500
41 903 Kč
ZYXEL E-icard 8 AP License Upgrade for NXC2500
E-icard 8 Access Point License Upgrade for NXC2500
10 224 Kč
ZYXEL E-icard to enable ZyMesh function on NXC2500
ZyXEL E-icard to enable ZyMesh function on NXC2500
10 224 Kč
ZYXEL N4100 Client update 100-200
N4100 e-licence update z 100 na 200 klientů
6 973 Kč
ZYXEL NWA110AX, Single Pack 802.11ax AP
N4100 e-licence update z 100 na 200 klientů
5 769 Kč
ZYXEL NWA110AX, Triple pack 802.11ax AP
N4100 e-licence update z 100 na 200 klientů
17 220 Kč
Zyxel NWA1123 AC Pro Standalone / NebulaFlex 3x3 SU-MIMO Dual optimised Wireless Access Point
NWA1123ACPRO-EU0101F Standalone Dual Band/Dual Radio 802.11ac 3x3 (1300Mbps) Wireless Business Access Point, 4 modes (AP, Repeater, Bridge, Client), Dual optimized antenna for flexible usage as Ceiling/Wall mount, WPA2, PoE, WMM, 16...
4 949 Kč
Zyxel NWA1123 AC Pro Standalone / NebulaFlex 3x3 SU-MIMO Dual optimised Wireless AP 3 pack
NWA1123ACPRO-EU0102FTriple pack NWA1123-AC Pro, no PSUStandalone Dual Band/Dual Radio 802.11ac 3x3 (1300Mbps) Wireless Business Access Point, 4 modes (AP, Repeater, Bridge, Client), Dual optimized antenna for flexible usage as Ceiling/Wall mount,...
14 773 Kč
Zyxel NWA1302-AC WiFi Standalone/ NebulaFlex Wall Plate AP
Zyxel NWA1302-AC SU-MIMO Standalone / NebulaFlex Wall Plate Wireless Access Point with Adaptive Radio
4 461 Kč
ZYXEL NWA210AX, Single Pack 802.11ax AP
Zyxel NWA1302-AC SU-MIMO Standalone / NebulaFlex Wall Plate Wireless Access Point with Adaptive Radio
7 081 Kč
ZYXEL NWA210AX, Triple Pack 802.11ax AP
Zyxel NWA1302-AC SU-MIMO Standalone / NebulaFlex Wall Plate Wireless Access Point with Adaptive Radio
21 130 Kč
ZYXEL NWA50AX,Standalone/ NebulaFlex WIFI AP, singl pack
Zyxel NWA1302-AC SU-MIMO Standalone / NebulaFlex Wall Plate Wireless Access Point with Adaptive Radio
2 291 Kč
ZYXEL NWA55AXE,Standalone/ NebulaFlex Outdoor WIFI AP
Zyxel NWA1302-AC SU-MIMO Standalone / NebulaFlex Wall Plate Wireless Access Point with Adaptive Radio
3 826 Kč
ZYXEL NWA90AX,Standalone/ NebulaFlex WIFI AP singl pack
Zyxel NWA1302-AC SU-MIMO Standalone / NebulaFlex Wall Plate Wireless Access Point with Adaptive Radio
3 061 Kč
ZYXEL Printer at HotSpot UAG4100,1xLAN SP350E
ZyXEL SP350E Tiskárna přihlašovacích údajů UAG4100 Ethernet tiskárna přihlašovacích údajů je kompatibilní s bezdrátovou bránou ZyXEL UAG4100. V síťové tiskárně je možné použít standardní tepelné papírové role. SPECIFIKACE • Buttons: 3...
10 464 Kč
ZYXEL UAG4100 e-license from 200 to 300 clients
UAG4100 100 User e-license PŘEHLED Tato licence rozšiřuje funkce Wi-Fi hotspot brány pro dalších 100 souběžných uživatelů. Ve výchozím stavu je 200 uživatelů a s touto licencí je celkem tedy...
8 173 Kč
ZYXEL WAC500, Single Pack excl Power Adaptor, 1 year NCC Pro pack license bundled
UAG4100 100 User e-license PŘEHLED Tato licence rozšiřuje funkce Wi-Fi hotspot brány pro dalších 100 souběžných uživatelů. Ve výchozím stavu je 200 uživatelů a s touto licencí je celkem tedy......
5 404 Kč
ZYXEL WAC5302D-Sv2,Single Pack exclude Power Adaptor, 1 year NCC Pro pack license bundled
UAG4100 100 User e-license PŘEHLED Tato licence rozšiřuje funkce Wi-Fi hotspot brány pro dalších 100 souběžných uživatelů. Ve výchozím stavu je 200 uživatelů a s touto licencí je celkem tedy.........
7 144 Kč
ZYXEL WiFi 300Mbps AP 5in1 5dBi ant. WAP3205 v3
PŘEHLED Moderní přístupový bod ZyXEL WAP3205 v3 dokáže díky podpoře standardu 802.11n přenášet data rychlostí až 300 Mbps a zlepšit pokrytí vašeho domova signálem. To je ideální především pro streamování...
795 Kč

Routery s WiFi

ZYXEL 4x GbE LAN, AC1200 WiFi,CAT6,Indoor router
LTE3301-PLUS LTE Indoor Router, CAT6, 4x GbE LAN, AC1200 WiFi Standard, LTE B1/3/7/8/20/38/40, EU/UK/US plug
4 689 Kč
ZYXEL 4xG LAN 1xG WAN WiFi AC750 Router NBG6515
ZyXEL 4xG LAN 1xG WAN WiFi AC750 Router NBG6515 Popis produktu - Nejnovější technologie standardu 802.11ac pro moderní bezdrátová mobilní zařízení - Rychlost bezdrátového přenosu až 750...
1 149 Kč
ZYXEL 4xLAN N300 router/ bridge det.ant. LTE3301 v3
Bezdrátový LTE router, vhodný pro použití na místech, kde nemůžete mít klasické internetové připojení. Skvěle se tak hodí například na chatu nebo odlehlou chalupu, kde se nenachází WiFi ani kabelový poskytovatel...
4 274 Kč
ZYXEL LTE portable AC DB router LTE2566-M634
Bezdrátový LTE router, vhodný pro použití na místech, kde nemůžete mít klasické internetové připojení. Skvěle se tak hodí například na chatu nebo odlehlou chalupu, kde se nenachází WiFi ani kabelový...
2 972 Kč
ZYXEL LTE portable AC dual band router WAH7706 v2
Overview WAH7706-EU01V2F LTE Portable Router, LTE CAT6 (300Mbps), Multi-mode & Multi-band, 802.11ac dual band WiFi, 32 simultaneuos clients, removable Li-Ion battery Internet connection is essential to most people nowadays. With...
2 546 Kč
ZyXEL LTE Portable Router Cat4 150/ 50,N300 WiFi
Overview WAH7706-EU01V2F LTE Portable Router, LTE CAT6 (300Mbps), Multi-mode & Multi-band, 802.11ac dual band WiFi, 32 simultaneuos clients, removable Li-Ion battery Internet connection is essential to most people nowadays. With......
1 503 Kč
ZYXEL LTE3202-M437,4G LTE indoor router
Overview WAH7706-EU01V2F LTE Portable Router, LTE CAT6 (300Mbps), Multi-mode & Multi-band, 802.11ac dual band WiFi, 32 simultaneuos clients, removable Li-Ion battery Internet connection is essential to most people nowadays. With.........
2 672 Kč
ZYXEL LTE3301-PLUS, LTE Indoor Router , NebulaFlex
Overview WAH7706-EU01V2F LTE Portable Router, LTE CAT6 (300Mbps), Multi-mode & Multi-band, 802.11ac dual band WiFi, 32 simultaneuos clients, removable Li-Ion battery Internet connection is essential to most people nowadays. With............
5 187 Kč
ZYXEL LTE3316-M604-EU01V2F,4G LTE Wifi router
Overview WAH7706-EU01V2F LTE Portable Router, LTE CAT6 (300Mbps), Multi-mode & Multi-band, 802.11ac dual band WiFi, 32 simultaneuos clients, removable Li-Ion battery Internet connection is essential to most people nowadays. With...............
4 260 Kč
ZYXEL LTE3680P-BH+ SFP GPON OLT TRANSCEIVER
Overview WAH7706-EU01V2F LTE Portable Router, LTE CAT6 (300Mbps), Multi-mode & Multi-band, 802.11ac dual band WiFi, 32 simultaneuos clients, removable Li-Ion battery Internet connection is essential to most people nowadays. With..................
1 833 Kč
ZYXEL LTE5388-M804,4G LTE-A 802.11ac WiFi Router
Overview WAH7706-EU01V2F LTE Portable Router, LTE CAT6 (300Mbps), Multi-mode & Multi-band, 802.11ac dual band WiFi, 32 simultaneuos clients, removable Li-Ion battery Internet connection is essential to most people nowadays. With.....................
6 001 Kč
ZYXEL LTE7240-M403, LTE7240 outdoor IP56, Cat4, EU
LTE7240 outdoor IP56, Cat4, EU region
5 231 Kč
ZYXEL LTE7490-M904
LTE7240 outdoor IP56, Cat4, EU region
12 445 Kč
ZYXEL Multy M1 WiFi System (1-Pack) AX1800 Dual-Band WiFi
LTE7240 outdoor IP56, Cat4, EU region
2 538 Kč
ZYXEL Multy M1 WiFi System (Pack of 2), AX1800
LTE7240 outdoor IP56, Cat4, EU region
4 941 Kč
ZYXEL Multy Plus WiFi System,AC3000 TriBand, 2pack
ZyXEL Multy Plus WiFi System,AC3000 TriBand, 2pack Popis Zařízení Multy svým kompaktním provedením nabízí různé možnosti instalace ve vašem prostředí. Provoz zařízení Multy můžete snadno konfigurovat a spravovat z uživatelsky...
11 640 Kč
ZYXEL Multy Plus WiFi System,AC3000 TriBand,Single
Zyxel Multy Plus WiFi System (Single) AC3000 Tri-Band WiFi
6 568 Kč
Zyxel Multy U WiFi System (Pack of 2) AC2100 Tri-Band WiFi
Zyxel Multy U WiFi System (Pack of 2) AC2100 Tri-Band WiFi Sada Multy U obsahuje 3 zařízení, které dohromady vytvářejí výkonnou Wifi síť pokrývající až 550 metrů čtverečních se zatížením až...
4 237 Kč
Zyxel Multy X WiFi System (Pack of 2) AC3000 Tri-Band WiFi
Multy X WiFi System (Pack of 2) AC3000 Tri-Band WiFi, MU-MIMO Mesh Wireless concept with 1733Mbps (5GHz) backhaul and 1300Mbps transmit (2.4GHz+5GHz), 1x Giga WAN, 3x Giga LAN, 1x USB2.0, Bluetooth...
8 971 Kč
Zyxel Multy X WiFi System (Pack of 3) AC3000 Tri-Band WiFi
Zyxel Multy X WiFi System (Pack of 3) AC3000 Tri-Band WiFi ZYXEL Multy X Tri-Band AC3000, bezdrátový systém pro pokrytí celé domácnosti, sestává se z 3 kusů jednotek, pokrytí až 462...
12 974 Kč
ZyXEL Multy X WiFi System (Single) AC3000 Tri-Band WiFi
Třípásmový router ZYXEL Multy X, 1 ks, pokrytí až 464 m2, komunikační standardy: 802.11 b/g/n 2.4 GHz a 802.11 b/n/ac 5 GHz (Wave 2), přenosová rychlost: až 1733 Mbps v případě...
5 341 Kč
ZYXEL NBG6604,EU,AC1200 Dual-Band Wireless Router
System Specifications Wireless Standard IEEE 802.11 b/g/n 2.4 GHz IEEE 802.11 a/n/ac 5 GHz Wireless Speed Transmit: 300 Mbps* for 2.4 GHz 867 Mbps* for 5 GHz Receive: 300 Mbps* for...
882 Kč
ZYXEL NBG6615 AC1200 MU-MIMO DB Wi-Fi GB Router
Zyxel NBG6615 AC1200 MU-MIMO Dual-Band Wireless Gigabit Router Popis Upgrade your home network with the Zyxel NBG6615 AC1200 MU-MIMO Dual-Band Wireless Router. The NBG6615 boots lightning fast, allowing you...
882 Kč
ZYXEL NBG6818,AC2600 Multi-Gigabit WiFi Router
Zyxel NBG6615 AC1200 MU-MIMO Dual-Band Wireless Gigabit Router Popis Upgrade your home network with the Zyxel NBG6615 AC1200 MU-MIMO Dual-Band Wireless Router. The NBG6615 boots lightning fast, allowing you...
3 179 Kč
ZYXEL NBG7815,Multi-Gigabit WiFi 6 Router
Zyxel NBG6615 AC1200 MU-MIMO Dual-Band Wireless Gigabit Router Popis Upgrade your home network with the Zyxel NBG6615 AC1200 MU-MIMO Dual-Band Wireless Router. The NBG6615 boots lightning fast, allowing you...
6 407 Kč
ZYXEL NR2101 5G MiFi Portable Router 4G,5G
Zyxel NBG6615 AC1200 MU-MIMO Dual-Band Wireless Gigabit Router Popis Upgrade your home network with the Zyxel NBG6615 AC1200 MU-MIMO Dual-Band Wireless Router. The NBG6615 boots lightning fast, allowing you...
13 216 Kč
ZYXEL NR2101 Battery (spare part)
Zyxel NBG6615 AC1200 MU-MIMO Dual-Band Wireless Gigabit Router Popis Upgrade your home network with the Zyxel NBG6615 AC1200 MU-MIMO Dual-Band Wireless Router. The NBG6615 boots lightning fast, allowing you...
2 136 Kč
ZYXEL NR5101, 5G Indoor IAD, NebulaFlex
Zyxel NBG6615 AC1200 MU-MIMO Dual-Band Wireless Gigabit Router Popis Upgrade your home network with the Zyxel NBG6615 AC1200 MU-MIMO Dual-Band Wireless Router. The NBG6615 boots lightning fast, allowing you...
16 152 Kč
ZYXEL NR5101,5G Indoor Router
Zyxel NBG6615 AC1200 MU-MIMO Dual-Band Wireless Gigabit Router Popis Upgrade your home network with the Zyxel NBG6615 AC1200 MU-MIMO Dual-Band Wireless Router. The NBG6615 boots lightning fast, allowing you...
14 683 Kč
ZYXEL NR7101 5G OUTDOOR IP68, 4G & 5G
Zyxel NBG6615 AC1200 MU-MIMO Dual-Band Wireless Gigabit Router Popis Upgrade your home network with the Zyxel NBG6615 AC1200 MU-MIMO Dual-Band Wireless Router. The NBG6615 boots lightning fast, allowing you...
17 326 Kč
ZYXEL NR7101, 5G Outdoor IP68, NebulaFlex
Zyxel NBG6615 AC1200 MU-MIMO Dual-Band Wireless Gigabit Router Popis Upgrade your home network with the Zyxel NBG6615 AC1200 MU-MIMO Dual-Band Wireless Router. The NBG6615 boots lightning fast, allowing you...
19 088 Kč
ZYXEL Router WLAN N300, 4x100Mbps, NBG-418N v2
ZyXEL Router WLAN N300, 4x100Mbps, NBG-418N v2 Antény jsou fixní, tj. neodnímatelné, 5dBi PŘEHLED Shoda se standardem 802.11n s rychlostí přenosu dat až 300 Mb/s*. Dvě všesměrové...
411 Kč
ZYXEL WLAN AC750 range extender WRE6505
Snadno rozšířené domácí bezdrátové pokrytí s Dual-band technologií ZyXEL WRE6505 Wireless AC750 rozsah Extender poskytuje bezdrátové pokrytí v celém domě. Stačí připojit jednotku do elektrické zásuvky, a LED kontrolka indikuje...
1 200 Kč
ZYXEL WLAN N300 range ext./ repeater WRE2206
ZYXEL WRE2206 Wireless N300 (802.11n 300Mbps) Range Extender/Repeater , Direcplug design, 1x 10/100Mbps LAN port, WPS button, WEP/WPA/WPA2 Plug-and-Play Extension for Better Wireless Coverage ZyXEL WRE2206 Wireless N300 Range Extender is...
746 Kč
ZYXEL WRE6605,AC1200 Dual-Band Wireless Extender
ZYXEL WRE2206 Wireless N300 (802.11n 300Mbps) Range Extender/Repeater , Direcplug design, 1x 10/100Mbps LAN port, WPS button, WEP/WPA/WPA2 Plug-and-Play Extension for Better Wireless Coverage ZyXEL WRE2206 Wireless N300 Range Extender...
1 335 Kč

Powerline

ZYXEL PLA6457,2400 Mbps Pass-thru powerline
ZYXEL WRE2206 Wireless N300 (802.11n 300Mbps) Range Extender/Repeater , Direcplug design, 1x 10/100Mbps LAN port, WPS button, WEP/WPA/WPA2 Plug-and-Play Extension for Better Wireless Coverage ZyXEL WRE2206 Wireless N300 Range Extender......
2 574 Kč

POE injektory a adaptéry

Zyxel PoE12-30W Multi Gig 1/ 2,5Gb Single Port 802.3at PoE+ Injector
ZYXEL WRE2206 Wireless N300 (802.11n 300Mbps) Range Extender/Repeater , Direcplug design, 1x 10/100Mbps LAN port, WPS button, WEP/WPA/WPA2 Plug-and-Play Extension for Better Wireless Coverage ZyXEL WRE2206 Wireless N300 Range Extender.........
1 405 Kč
Zyxel PoE12-60W Multi Gig 1/ 2,5/ 5Gb Single Port 802.3bt PoE++ Injector
ZYXEL WRE2206 Wireless N300 (802.11n 300Mbps) Range Extender/Repeater , Direcplug design, 1x 10/100Mbps LAN port, WPS button, WEP/WPA/WPA2 Plug-and-Play Extension for Better Wireless Coverage ZyXEL WRE2206 Wireless N300 Range Extender............
2 218 Kč

Datová úložiště NAS#NAS

ZyXEL 2xSATA 1xGb LAN RAID 1/ 0 NAS326
Popis produktu ZyXEL NAS326 Personal Cloud Storage je datové úložiště, na které můžete bezpečně uložit svá data pomocí osobního Cloudu odkudkoliv, kde máte přístup k internetu. Maximální rychlost 105 MB/s při...
4 353 Kč
ZyXEL 4xSATA 2xGb LAN RAID 1/ 0/ 5/ 6/ 10 NAS542
PŘEHLED 4-bay Dual Core Personal Cloud Storage, Dual Core CPU 1.2GHz, 1GB DDR3 memory, 4 SATA II 2.5"/3.5" HDD, RAID 0/1/5/6/10, JBOD, hot swap HDD, 2x 1Gbps LAN, 3x USB...
7 762 Kč

Optické moduly

ZyXEL 1000Base-LX SFP SM Transceiver SFP-LX-10-D
Rodina transceiverů Small Form-factor Pluggable (SFP) od firmy ZyXEL přináší vysoký výkon a flexibilitu. Nabízí plně duplexní ethernetové porty s gigabitovou rychlostí a výměnou za provozu. Vlnová délka ( 1310nm...
3 717 Kč
ZyXEL 1000Base-SX SFP MM Transceiver SFP-SX-D
- Gigabitová rychlost a flexibilita - Možnost výměny za provozu - Kompaktní velikost a vysoká hustota portů - Splňuje průmyslové standardy - Standard 802.3z , SFP MSA (Multi-Source Agreement) - Jedno...
2 034 Kč
ZYXEL 10G (SFP+) direct attach cable 3m DAC10G-3M
- Gigabitová rychlost a flexibilita - Možnost výměny za provozu - Kompaktní velikost a vysoká hustota portů - Splňuje průmyslové standardy - Standard 802.3z , SFP MSA (Multi-Source Agreement) -...
4 352 Kč
ZyXEL 10G SFP+ modul Long range 10km SFP10G-LR
SFP10G-LR-ZZ0101F Main features • Hot-Pluggable with maximum flexibility • Low power dissipation • Industry standard compliance • SFP Multi-Source Agreement (MSA) compliance • Compact size, high port density
10 845 Kč
ZyXEL 10G SFP+ modul Short range 300m SFP10G-SR
SFP10G-SR-ZZ0101F 10G SFP+ modul, Wavelength 850nm, Short range (300m), Double LC connector Main features • Hot-Pluggable with maximum flexibility • Low power dissipation • Industry standard compliance • SFP Multi-Source Agreement (MSA) compliance • Compact...
5 384 Kč
ZyXEL 10G XFP modul, Long range (10km) XFP-LR
XFP-LR je 10Gigabitový XFP modul s dosahem až 10 km. Technická specifikace Konektor: LC Vlnová délka: 1310 nm Max. přenosová vzdálenost: 10 km Přenosová rychlost: 9,95 ~ 10,5 Gb / s....
26 970 Kč
Zyxel DAC10G-1M, 10G direct attach cable. 1 Meter v2
XFP-LR je 10Gigabitový XFP modul s dosahem až 10 km. Technická specifikace Konektor: LC Vlnová délka: 1310 nm Max. přenosová vzdálenost: 10 km Přenosová rychlost: 9,95 ~ 10,5 Gb /...
2 808 Kč
ZYXEL SFP LC Bidirectional, 20km,10pcs
XFP-LR je 10Gigabitový XFP modul s dosahem až 10 km. Technická specifikace Konektor: LC Vlnová délka: 1310 nm Max. přenosová vzdálenost: 10 km Přenosová rychlost: 9,95 ~ 10,5 Gb /......
20 992 Kč
ZYXEL SFP LC Bidirectional, 20km,10pcs
XFP-LR je 10Gigabitový XFP modul s dosahem až 10 km. Technická specifikace Konektor: LC Vlnová délka: 1310 nm Max. přenosová vzdálenost: 10 km Přenosová rychlost: 9,95 ~ 10,5 Gb /.........
24 143 Kč
ZYXEL SFP SC Bidirectional, 20km,10pcs
XFP-LR je 10Gigabitový XFP modul s dosahem až 10 km. Technická specifikace Konektor: LC Vlnová délka: 1310 nm Max. přenosová vzdálenost: 10 km Přenosová rychlost: 9,95 ~ 10,5 Gb /............
30 180 Kč
ZYXEL SFP SC Bidirectional, 20km,10pcs
XFP-LR je 10Gigabitový XFP modul s dosahem až 10 km. Technická specifikace Konektor: LC Vlnová délka: 1310 nm Max. přenosová vzdálenost: 10 km Přenosová rychlost: 9,95 ~ 10,5 Gb /...............
24 755 Kč
Zyxel SFP-1000T SFP to Gigabit Module
Zyxel SFP-1000T SFP to Gigabit Module This module can be used everywhere where you have SFP or SFP+ port and Ethernet is missing. Till now there must be used SFP module...
2 320 Kč
ZyXEL SFP-LHX1310-40-D
SFP LHX1310-40 (Single-Mode) transceiver, (LC), 40km supports DDMI
8 879 Kč
ZYXEL SFP-LX-10-E,1000BaseLX SFP Module,10km,10pcs
SFP LHX1310-40 (Single-Mode) transceiver, (LC), 40km supports DDMI
22 225 Kč
ZYXEL SFP-SX-E 1000BaseSX SFP Module,550m,10pcs
SFP LHX1310-40 (Single-Mode) transceiver, (LC), 40km supports DDMI
16 048 Kč
ZyXEL SFP-ZX-80-D
SFP-ZX-80-D (Single-Mode) transceiver, (LC), 80km Produktové č.: 91-010-206001B Podrobné informace: Gigabitová rychlost a flexibilita Rodina transceiverů Small Form-factor Pluggable (SFP) od firmy ZyXEL přináší vysoký výkon a flexibilitu. Nabízí plně duplexní...
8 469 Kč
ZYXEL SFP10G-LR, SFP+,Transceiver,10km,10pcs
SFP-ZX-80-D (Single-Mode) transceiver, (LC), 80km Produktové č.: 91-010-206001B Podrobné informace: Gigabitová rychlost a flexibilita Rodina transceiverů Small Form-factor Pluggable (SFP) od firmy ZyXEL přináší vysoký výkon a flexibilitu. Nabízí plně...
60 896 Kč
ZYXEL SFP10G-SR, SFP+ Transceiver,300m,10pcs
SFP-ZX-80-D (Single-Mode) transceiver, (LC), 80km Produktové č.: 91-010-206001B Podrobné informace: Gigabitová rychlost a flexibilita Rodina transceiverů Small Form-factor Pluggable (SFP) od firmy ZyXEL přináší vysoký výkon a flexibilitu. Nabízí plně......
30 444 Kč
ZYXEL Telco50-RJ11 3M (GP)
SFP-ZX-80-D (Single-Mode) transceiver, (LC), 80km Produktové č.: 91-010-206001B Podrobné informace: Gigabitová rychlost a flexibilita Rodina transceiverů Small Form-factor Pluggable (SFP) od firmy ZyXEL přináší vysoký výkon a flexibilitu. Nabízí plně.........
1 318 Kč

Security a VPN

1 month,SD-WAN/ CF/ App Patrol/ Geo Enforcer VPN100
SFP-ZX-80-D (Single-Mode) transceiver, (LC), 80km Produktové č.: 91-010-206001B Podrobné informace: Gigabitová rychlost a flexibilita Rodina transceiverů Small Form-factor Pluggable (SFP) od firmy ZyXEL přináší vysoký výkon a flexibilitu. Nabízí plně............
838 Kč
1 month,SD-WAN/ CF/ App Patrol/ Geo Enforcer VPN1000
SFP-ZX-80-D (Single-Mode) transceiver, (LC), 80km Produktové č.: 91-010-206001B Podrobné informace: Gigabitová rychlost a flexibilita Rodina transceiverů Small Form-factor Pluggable (SFP) od firmy ZyXEL přináší vysoký výkon a flexibilitu. Nabízí plně...............
2 026 Kč
1 month,SD-WAN/ CF/ App Patrol/ Geo Enforcer VPN300
SFP-ZX-80-D (Single-Mode) transceiver, (LC), 80km Produktové č.: 91-010-206001B Podrobné informace: Gigabitová rychlost a flexibilita Rodina transceiverů Small Form-factor Pluggable (SFP) od firmy ZyXEL přináší vysoký výkon a flexibilitu. Nabízí plně..................
1 176 Kč
1 month,SD-WAN/ CF/ App Patrol/ Geo Enforcer VPN50
SFP-ZX-80-D (Single-Mode) transceiver, (LC), 80km Produktové č.: 91-010-206001B Podrobné informace: Gigabitová rychlost a flexibilita Rodina transceiverů Small Form-factor Pluggable (SFP) od firmy ZyXEL přináší vysoký výkon a flexibilitu. Nabízí plně.....................
497 Kč
1 year,SD-WAN/ CF/ App Patrol/ Geo Enforcer for VPN50
SFP-ZX-80-D (Single-Mode) transceiver, (LC), 80km Produktové č.: 91-010-206001B Podrobné informace: Gigabitová rychlost a flexibilita Rodina transceiverů Small Form-factor Pluggable (SFP) od firmy ZyXEL přináší vysoký výkon a flexibilitu. Nabízí plně........................
5 572 Kč
1 year,SD-WAN/ CF/ App Patrol/ Geo Enforcer VPN100
SFP-ZX-80-D (Single-Mode) transceiver, (LC), 80km Produktové č.: 91-010-206001B Podrobné informace: Gigabitová rychlost a flexibilita Rodina transceiverů Small Form-factor Pluggable (SFP) od firmy ZyXEL přináší vysoký výkon a flexibilitu. Nabízí plně...........................
9 260 Kč
1 year,SD-WAN/ CF/ App Patrol/ Geo Enforcer VPN1000
SFP-ZX-80-D (Single-Mode) transceiver, (LC), 80km Produktové č.: 91-010-206001B Podrobné informace: Gigabitová rychlost a flexibilita Rodina transceiverů Small Form-factor Pluggable (SFP) od firmy ZyXEL přináší vysoký výkon a flexibilitu. Nabízí plně..............................
19 437 Kč
1 year,SD-WAN/ CF/ App Patrol/ Geo Enforcer VPN300
SFP-ZX-80-D (Single-Mode) transceiver, (LC), 80km Produktové č.: 91-010-206001B Podrobné informace: Gigabitová rychlost a flexibilita Rodina transceiverů Small Form-factor Pluggable (SFP) od firmy ZyXEL přináší vysoký výkon a flexibilitu. Nabízí plně.................................
12 949 Kč
1 YR Content Filtering License for VPN100
SFP-ZX-80-D (Single-Mode) transceiver, (LC), 80km Produktové č.: 91-010-206001B Podrobné informace: Gigabitová rychlost a flexibilita Rodina transceiverů Small Form-factor Pluggable (SFP) od firmy ZyXEL přináší vysoký výkon a flexibilitu. Nabízí plně....................................
7 251 Kč
1 YR Content Filtering License for VPN1000
SFP-ZX-80-D (Single-Mode) transceiver, (LC), 80km Produktové č.: 91-010-206001B Podrobné informace: Gigabitová rychlost a flexibilita Rodina transceiverů Small Form-factor Pluggable (SFP) od firmy ZyXEL přináší vysoký výkon a flexibilitu. Nabízí plně.......................................
19 588 Kč
1 YR Content Filtering License for VPN50
SFP-ZX-80-D (Single-Mode) transceiver, (LC), 80km Produktové č.: 91-010-206001B Podrobné informace: Gigabitová rychlost a flexibilita Rodina transceiverů Small Form-factor Pluggable (SFP) od firmy ZyXEL přináší vysoký výkon a flexibilitu. Nabízí plně..........................................
4 941 Kč
1 YR Gateway Antivirus Bitdefender Signature license for USG1900
LIC-BAV, 1 YR Gateway Anti-Virus Bitdefender Signature license for USG1900  
33 148 Kč
1 YR Gateway Antivirus Bitdefender Signature license for USG210
LIC-BAV, 1 YR Gateway Anti-Virus Bitdefender Signature license for USG210  
7 836 Kč
1 YR Gateway Antivirus Bitdefender Signature license for USG40 & USG40W
LIC-BAV, 1 YR Gateway Anti-Virus Bitdefender Signature license for USG40 & USG40W  
4 052 Kč
1 YR Gateway Antivirus Bitdefender Signature license for USG60 & USG60W
LIC-BAV, 1 YR Gateway Anti-Virus Bitdefender Signature license for USG60 & USG60W  
5 360 Kč
1 YR Gateway Antivirus Bitdefender Signature license for ZyWALL 110 & USG110
LIC-BAV, 1 YR Gateway Anti-Virus Bitdefender Signature license for ZyWALL 110 & USG110  
7 556 Kč
1 YR Gateway Antivirus Bitdefender Signature license for ZyWALL 1100 & USG1100
LIC-BAV, 1 YR Gateway Anti-Virus Bitdefender Signature license for ZyWALL 1100 & USG1100  
10 812 Kč
1 YR Gateway Antivirus Bitdefender Signature license for ZyWALL 310 & USG310
LIC-BAV, 1 YR Gateway Anti-Virus Bitdefender Signature license for ZyWALL 310 & USG310  
8 014 Kč
Cloud network agent CNA100
CNA100-EU0101FCloud Network Agent, Dedicated HW device for central monitoring and management of ZyXEL network devices (up to 250) via Cloud, no licence included
11 997 Kč
E-iCard 1-year 100 devices for CNA100
LIC-CNC-ZZ0002F
21 877 Kč
E-iCard 1-year 250 devices for CNA100
LIC-CNC-ZZ0001F
53 231 Kč
E-iCard 1-year 50 devices for CNA100
LIC-CNC-ZZ0003F
12 477 Kč
E-iCard 1-year CF USG1900
E-iCard 1-year Cyren Content filtering for ZYWALL USG1900
32 843 Kč
E-iCard 1-year CF USG210
E-iCard 1-year Cyren Content filtering for ZYWALL USG210
8 320 Kč
E-iCard 1-year CF USG2200-VPN
LIC-CCF-ZZ0041FE-iCard 1-year CF USG2200-VPNE-iCard 1-year Content Filtering 2.0 license for USG2200-VPN
39 050 Kč
E-iCard 1-year CF USG40/ 40W
E-iCard 1-year Cyren Content filtering for USG40/40W
4 131 Kč
E-iCard 1-year CF USG60/ 60W
E-iCard 1-year Cyren Content filtering for USG60/60W
5 674 Kč
E-iCard 1-year CF ZyWALL/ USG 110
E-iCard 1-year Cyren Content filtering for ZYWALL 110 & USG110
7 403 Kč
E-iCard 1-year CF ZyWALL/ USG 1100
E-iCard 1-year Cyren Content filtering for ZYWALL 1100 & USG1100
19 284 Kč
E-iCard 1-year CF ZyWALL/ USG 310
E-iCard 1-year Cyren Content filtering for ZYWALL 310 & USG310LIC-CCF-ZZ0029F
9 235 Kč
E-iCard 1-year HSM - H
LIC-HSM, Hotspot Management 1 year Subscription License for USG110~1900, ZyWALL 110~1100, USG2200-VPN, and VPN100/300
5 098 Kč
E-iCard 10 SSL VPN
LIC-SSL-ZZ0016FE-iCard SSL VPN License add 10 tunnels for USG and VPN firewalls
2 503 Kč
E-iCard 100 Nodes HSM
Concurrent device upgrade License 100 Nodes for USG110~1900, ZyWALL 110~1100, USG2200-VPN, and VPN100/300
10 558 Kč
E-iCard 2 TO 10 AP ZyWALL/ USG
E-iCard Access Point License add 8 Access Points (2 default), NWA3000-N/5000-N series) for all ZyWALL/USG )
10 558 Kč
E-iCard 2 TO 4 AP ZyWALL/ USG
LIC-EAP,E-iCard 2 AP license for Unified Security Gateway and VPN Firewall (all UAG/USG/ZyWALL products with AP Controller functions)
2 901 Kč
E-iCard 2 TO 6 AP ZyWALL/ USG
LIC-EAP,E-iCard 4 AP license for Unified Security Gateway and VPN Firewall (all UAG/USG/ZyWALL products with AP Controller functions)
5 572 Kč
E-iCard 5 SSL VPN
LIC-SSL-ZZ0015FE-iCard SSL VPN License add 5 tunnels for USG and VPN firewalls
1 252 Kč
E-iCard 50 SSL VPN
LIC-SSL-ZZ0017FE-iCard SSL VPN License add 50 tunnels for USG and VPN firewalls
12 202 Kč
E-iCard SSL VPN MAC OS 1
SecuExtender,E-iCard SSL VPN MAC OS X Client 1 License
472 Kč
E-iCard SSL VPN MAC OS 10
SecuExtender,E-iCard SSL VPN MAC OS X Client 10 Licenses
4 680 Kč
E-iCard SSL VPN MAC OS 5
SecuExtender,E-iCard SSL VPN MAC OS X Client 5 Licenses
2 354 Kč
E-iCards 1-year CF 2.0 License for VPN100
Zyxel License LIC-CCF, 1 YR Content Filtering 2.0 Zyxel License License for VPN100
7 556 Kč
E-iCards 1-year CF 2.0 License for VPN300
Zyxel License LIC-CCF, 1 YR Content Filtering 2.0 Zyxel License License for VPN300
9 388 Kč
E-iCards 1-year CF 2.0 License for VPN50
Zyxel License LIC-CCF, 1 YR Content Filtering 2.0 Zyxel License License for VPN50
5 150 Kč
iCard 1-year Cont.f. USG 50
iCard 1-year Content filtering for ZYWALL USG 50
3 159 Kč
LIC-SDWAN Pack, 1 month, SD-WAN/ Content Filter/ App Patrol/ Geo Enforcer Service License for VPN100
LIC-SDWAN Pack, 1 month, SD-WAN/Content Filter/App Patrol/Geo Enforcer Service License for VPN100
882 Kč
LIC-SDWAN Pack, 1 month, SD-WAN/ Content Filter/ App Patrol/ Geo Enforcer Service License for VPN300
LIC-SDWAN Pack, 1 month, SD-WAN/Content Filter/App Patrol/Geo Enforcer Service License for VPN300
1 229 Kč
LIC-SDWAN Pack, 1 month, SD-WAN/ Content Filter/ App Patrol/ Geo Enforcer Service License for VPN50
LIC-SDWAN Pack, 1 month, SD-WAN/Content Filter/App Patrol/Geo Enforcer Service License for VPN50
520 Kč
LIC-SDWAN Pack, 1 year, SD-WAN/ Content Filter/ App Patrol/ Geo Enforcer Service License for VPN100
LIC-SDWAN Pack, 1 year, SD-WAN/Content Filter/App Patrol/Geo Enforcer Service License for VPN100
9 642 Kč
LIC-SDWAN Pack, 1 year, SD-WAN/ Content Filter/ App Patrol/ Geo Enforcer Service License for VPN300
LIC-SDWAN Pack, 1 year, SD-WAN/Content Filter/App Patrol/Geo Enforcer Service License for VPN300
13 458 Kč
LIC-SDWAN Pack, 1 year, SD-WAN/ Content Filter/ App Patrol/ Geo Enforcer Service License for VPN50
LIC-SDWAN Pack, 1 year, SD-WAN/Content Filter/App Patrol/Geo Enforcer Service License for VPN50
5 801 Kč
LIC-SECRP, 1 YR SecuReporter for USG1100/ 1900, ZyWALL 1100, USG2200 Series
LIC-SECRP, 1 YR SecuReporter for USG1100/1900, ZyWALL 1100, USG2200 Series
4 941 Kč
LIC-SECRP, 1 YR SecuReporter for USG20/ 20W-VPN,USG40/ 40W, USG60/ 60W, USG110/ 210, ZyWALL 110
LIC-SECRP, 1 YR SecuReporter for USG20/20W-VPN,USG40/40W, USG60/60W, USG110/210, ZyWALL 110
3 816 Kč
LIC-SECRP, 2 YR SecuReporter for USG1100/ 1900, ZyWALL 1100, USG2200 Series
LIC-SECRP, 2 YR SecuReporter for USG1100/1900, ZyWALL 1100, USG2200 Series
8 548 Kč
LIC-SECRP, 2 YR SecuReporter for USG20/ 20W-VPN,USG40/ 40W, USG60/ 60W, USG110/ 210, ZyWALL 110
LIC-SECRP, 2 YR SecuReporter for USG20/20W-VPN,USG40/40W, USG60/60W, USG110/210, ZyWALL 110
6 614 Kč
Zyxel Gold Security Pack 1 year for ATP500
Zyxel ATP LIC-Gold, Gold Security Pack 1 year for ATP500
12 160 Kč
ZYXEL Gold Security Pack 1 year for ATP700
Zyxel ATP LIC-Gold, Gold Security Pack 1 year for ATP500
20 836 Kč
Zyxel Gold Security Pack 1 year for ATP800
Zyxel ATP LIC-Gold, Gold Security Pack 1 year for ATP800
34 827 Kč
Zyxel Gold Security Pack 2 year for ATP500
Zyxel ATP LIC-Gold, Gold Security Pack 2 year for ATP500
19 054 Kč
ZYXEL Gold Security Pack 2 year for ATP700
Zyxel ATP LIC-Gold, Gold Security Pack 2 year for ATP500
33 810 Kč
Zyxel Gold Security Pack 2 year for ATP800
Zyxel ATP LIC-Gold, Gold Security Pack 2 year for ATP800
64 234 Kč
Zyxel 1 month UTM bundle for USG FLEX 100
Zyxel ATP LIC-Gold, Gold Security Pack 2 year for ATP800
484 Kč
Zyxel 1 month UTM bundle for USG FLEX 200
Zyxel ATP LIC-Gold, Gold Security Pack 2 year for ATP800
694 Kč
Zyxel 1 month UTM bundle for USG FLEX 500
Zyxel ATP LIC-Gold, Gold Security Pack 2 year for ATP800
889 Kč
Zyxel 1 month UTM bundle for USG FLEX 700
Zyxel ATP LIC-Gold, Gold Security Pack 2 year for ATP800
1 922 Kč
Zyxel 1 YR Anti-Malware License for USG FLEX 100
Zyxel ATP LIC-Gold, Gold Security Pack 2 year for ATP800
3 973 Kč
Zyxel 1 YR Anti-Malware License for USG FLEX 200
Zyxel ATP LIC-Gold, Gold Security Pack 2 year for ATP800
5 360 Kč
Zyxel 1 YR Anti-Malware License for USG FLEX 500
Zyxel ATP LIC-Gold, Gold Security Pack 2 year for ATP800
7 556 Kč
Zyxel 1 YR Anti-Malware License for USG FLEX 700
Zyxel ATP LIC-Gold, Gold Security Pack 2 year for ATP800
10 812 Kč
ZYXEL 1 YR CF/ AV/ SecuReporter USG210
Zyxel ATP LIC-Gold, Gold Security Pack 2 year for ATP800
10 049 Kč
ZYXEL 1 YR CF/ AV/ SecuReporter USG40 & USG40W
Zyxel ATP LIC-Gold, Gold Security Pack 2 year for ATP800
4 862 Kč
ZYXEL 1 YR CF/ AV/ SecuReporter USG60 & USG60W
Zyxel ATP LIC-Gold, Gold Security Pack 2 year for ATP800
6 717 Kč
ZYXEL 1 YR CF/ AV/ SecuReporter ZyWall110 & USG110
Zyxel ATP LIC-Gold, Gold Security Pack 2 year for ATP800
8 930 Kč
ZYXEL 1 YR CF/ AV/ SecuReporter ZyWall310 & USG310
Zyxel ATP LIC-Gold, Gold Security Pack 2 year for ATP800
13 153 Kč
ZYXEL 1 YR CF/ SecuReporter/ SPS USG20(W)-VPN
Zyxel ATP LIC-Gold, Gold Security Pack 2 year for ATP800
1 569 Kč
Zyxel 1 YR Content Filter/ Anti Spam USG FLEX 100
Zyxel ATP LIC-Gold, Gold Security Pack 2 year for ATP800
3 269 Kč
Zyxel 1 YR Content Filter/ Anti Spam USG FLEX 200
Zyxel ATP LIC-Gold, Gold Security Pack 2 year for ATP800
6 869 Kč
Zyxel 1 YR Content Filter/ Anti Spam USG FLEX 500
Zyxel ATP LIC-Gold, Gold Security Pack 2 year for ATP800
7 556 Kč
Zyxel 1 YR UTM bundle for USG FLEX 100
Zyxel ATP LIC-Gold, Gold Security Pack 2 year for ATP800
5 411 Kč
Zyxel 1 YR UTM bundle for USG FLEX 200
Zyxel ATP LIC-Gold, Gold Security Pack 2 year for ATP800
8 090 Kč
Zyxel 1 YR UTM bundle for USG FLEX 500
Zyxel ATP LIC-Gold, Gold Security Pack 2 year for ATP800
10 303 Kč
Zyxel 1 YR UTM bundle for USG FLEX 700
Zyxel ATP LIC-Gold, Gold Security Pack 2 year for ATP800
18 139 Kč
Zyxel 1 YR Web Filtering(CF)/ Email Security(Anti-Spam) License for USG FLEX 700
Zyxel ATP LIC-Gold, Gold Security Pack 2 year for ATP800
10 812 Kč
Zyxel 2 YR Anti-Malware License for USG FLEX 100
Zyxel ATP LIC-Gold, Gold Security Pack 2 year for ATP800
7 403 Kč
Zyxel 2 YR Anti-Malware License for USG FLEX 200
Zyxel ATP LIC-Gold, Gold Security Pack 2 year for ATP800
9 999 Kč
Zyxel 2 YR Anti-Malware License for USG FLEX 500
Zyxel ATP LIC-Gold, Gold Security Pack 2 year for ATP800
14 247 Kč
Zyxel 2 YR Anti-Malware License for USG FLEX 700
Zyxel ATP LIC-Gold, Gold Security Pack 2 year for ATP800
20 377 Kč
ZYXEL 2 YR CF/ SecuReporter/ SPS USG20(W)-VPN
Zyxel ATP LIC-Gold, Gold Security Pack 2 year for ATP800
2 954 Kč
Zyxel 2 YR Content Filter/ Anti Spam USG FLEX 100
Zyxel ATP LIC-Gold, Gold Security Pack 2 year for ATP800
6 055 Kč
Zyxel 2 YR Content Filter/ Anti Spam USG FLEX 200
Zyxel ATP LIC-Gold, Gold Security Pack 2 year for ATP800
12 847 Kč
Zyxel 2 YR Content Filter/ Anti Spam USG FLEX 500
Zyxel ATP LIC-Gold, Gold Security Pack 2 year for ATP800
14 222 Kč
Zyxel 2 YR Hospitality/ Hotspot servis for USG 200
Zyxel ATP LIC-Gold, Gold Security Pack 2 year for ATP800
7 785 Kč
Zyxel 2 YR UTM bundle for USG FLEX 100
Zyxel ATP LIC-Gold, Gold Security Pack 2 year for ATP800
10 024 Kč
Zyxel 2 YR UTM bundle for USG FLEX 200
Zyxel ATP LIC-Gold, Gold Security Pack 2 year for ATP800
15 315 Kč
Zyxel 2 YR UTM bundle for USG FLEX 500
Zyxel ATP LIC-Gold, Gold Security Pack 2 year for ATP800
19 563 Kč
Zyxel 2 YR UTM bundle for USG FLEX 700
Zyxel ATP LIC-Gold, Gold Security Pack 2 year for ATP800
33 860 Kč
Zyxel 2 YR Web Filtering(CF)/ Email Security(Anti-Spam) License for USG FLEX 700
Zyxel ATP LIC-Gold, Gold Security Pack 2 year for ATP800
20 377 Kč
Zyxel Advance Routing License for XGS4600-32
Zyxel Advance Routing License for XGS4600-32
10 043 Kč
Zyxel Advance Routing License for XGS4600-32F
Zyxel Advance Routing License for XGS4600-32F
11 951 Kč
Zyxel Advance Routing License for XGS4600-52F
Zyxel Advance Routing License for XGS4600-52F
19 256 Kč
ZyXEL ATP100
Zyxel ATP100 10/100/1000, 1*WAN, 4*LAN/DMZ ports, 1*SFP, 1*USB with 1 Yr Bundle
17 276 Kč
ZYXEL ATP100W
Zyxel ATP100 10/100/1000, 1*WAN, 4*LAN/DMZ ports, 1*SFP, 1*USB with 1 Yr Bundle
20 736 Kč
ZyXEL ATP200
Zyxel ATP 10/100/1000, 2*WAN, 4*LAN/DMZ ports, 1*SFP, 2*USB with 1 Yr Bundle
27 198 Kč
ZyXEL ATP500
Zyxel ATP 7 Gigabit user-definable ports, 1*SFP, 2* USB with 1 Yr Bundle
34 728 Kč
ZYXEL ATP700
Zyxel ATP 7 Gigabit user-definable ports, 1*SFP, 2* USB with 1 Yr Bundle
51 111 Kč
ZyXEL ATP800
Zyxel ATP800 12 Gigabit user-definable ports, 2*SFP, 2* USB with 1 Yr Bundle
102 753 Kč
ZYXEL Cloud Email Security, Standard 3 months license-10, 10 users
Zyxel ATP800 12 Gigabit user-definable ports, 2*SFP, 2* USB with 1 Yr Bundle
2 105 Kč
ZYXEL Cloud Email Security, Standard 3 months license-25, 25 users
Zyxel ATP800 12 Gigabit user-definable ports, 2*SFP, 2* USB with 1 Yr Bundle
4 862 Kč
ZYXEL Cloud Email Security, Standard 3 months license-5, 5 users
Zyxel ATP800 12 Gigabit user-definable ports, 2*SFP, 2* USB with 1 Yr Bundle
1 086 Kč
ZYXEL Cloud Email Security, Standard 3 months license-50, 50 users
Zyxel ATP800 12 Gigabit user-definable ports, 2*SFP, 2* USB with 1 Yr Bundle
9 235 Kč
ZYXEL E-iCards 1-year UPG ZyWALL 1100
UPGRADE PROMO BUNDLE, E-iCard 1-year UTM License Bundle for ZyWALL 1100 included IDP, Antivirus, Antispam, Content Filtering
12 519 Kč
ZYXEL Gold Security Pack 1 year for ATP100/ ATP100W
Zyxel ATP LIC-Gold, Gold Security Pack 1 year for ATP100
7 403 Kč
Zyxel Gold Security Pack 1 year for ATP200
Zyxel ATP LIC-Gold, Gold Security Pack 1 year for ATP200
9 489 Kč
ZYXEL Gold Security Pack 2 year for ATP100/ ATP100W
Zyxel ATP LIC-Gold, Gold Security Pack 2 year for ATP100
11 117 Kč
Zyxel Gold Security Pack 2 year for ATP200
Zyxel ATP LIC-Gold, Gold Security Pack 2 year for ATP200
16 638 Kč
ZYXEL Gold Security Pack 4 year for ATP100(W)
Zyxel ATP LIC-Gold, Gold Security Pack 2 year for ATP200
21 141 Kč
ZYXEL Gold Security Pack 4 year for ATP200
Zyxel ATP LIC-Gold, Gold Security Pack 2 year for ATP200
30 705 Kč
ZYXEL Gold Security Pack 4 year for ATP500
Zyxel ATP LIC-Gold, Gold Security Pack 2 year for ATP200
35 997 Kč
ZYXEL Gold Security Pack 4 year for ATP700
Zyxel ATP LIC-Gold, Gold Security Pack 2 year for ATP200
62 708 Kč
ZYXEL Gold Security Pack 4 year for ATP800
Zyxel ATP LIC-Gold, Gold Security Pack 2 year for ATP200
119 540 Kč
Zyxel Hotspot mngmt One-Time License for USG FLEX 200/ 500
Zyxel ATP LIC-Gold, Gold Security Pack 2 year for ATP200
14 400 Kč
ZYXEL IPSec VPN Client Subscription for Windows/ macOS, 1-user, 1YR
Zyxel ATP LIC-Gold, Gold Security Pack 2 year for ATP200
936 Kč
ZYXEL IPSec VPN Client Subscription for Windows/ macOS, 1-user, 3YR
Zyxel ATP LIC-Gold, Gold Security Pack 2 year for ATP200
2 563 Kč
ZYXEL IPSec VPN Client Subscription for Windows/ macOS, 10-user, 1YR
Zyxel ATP LIC-Gold, Gold Security Pack 2 year for ATP200
8 879 Kč
ZYXEL IPSec VPN Client Subscription for Windows/ macOS, 10-user, 3YR
Zyxel ATP LIC-Gold, Gold Security Pack 2 year for ATP200
24 803 Kč
ZYXEL IPSec VPN Client Subscription for Windows/ macOS, 5-user, 1YR
Zyxel ATP LIC-Gold, Gold Security Pack 2 year for ATP200
4 522 Kč
ZYXEL IPSec VPN Client Subscription for Windows/ macOS, 5-user, 3YR
Zyxel ATP LIC-Gold, Gold Security Pack 2 year for ATP200
12 187 Kč
ZYXEL IPSec VPN Client Subscription for Windows/ macOS, 50-user, 1YR
Zyxel ATP LIC-Gold, Gold Security Pack 2 year for ATP200
44 418 Kč
ZYXEL IPSec VPN Client Subscription for Windows/ macOS, 50-user, 3YR
Zyxel ATP LIC-Gold, Gold Security Pack 2 year for ATP200
123 457 Kč
Zyxel IPSec VPN WINDOWS Client 1 License
Zyxel IPSec VPN WINDOWS Client 1 License
1 947 Kč
Zyxel IPSec VPN WINDOWS Client 10 License
SecuExtender, IPSec VPN WINDOWS Client 10 Licenses
14 501 Kč
Zyxel IPSec VPN WINDOWS Client 5 License
SecuExtender, IPSec VPN WINDOWS Client 5 Licenses
7 861 Kč
Zyxel IPSec VPN WINDOWS Client 50 License
SecuExtender, IPSec VPN WINDOWS Client 50 Licenses
55 535 Kč
ZyXEL LIC-EAP,64 AP license for USG1100/ 1900/ 2200-VPN, ZyWALL 1100/ 1900, and VPN100/ 300
Zyxel License for ZyWALL Firewall Appliance LIC-EAP,64 AP license for USG1100/1900/2200-VPN, ZyWALL 1100/1900, and VPN100/300
76 192 Kč
Zyxel LIC-SX, upgrade license 300 Nodes(USG310/ 1100/ 1900,ZyWALL 310/ 1100,USG2200-VPN,VPN300)
LIC-SX, Concurrent device upgrade License 300 Nodes for USG310/1100/1900, ZyWALL 310/1100, USG2200-VPN, and VPN300
19 437 Kč
ZyXEL License upgrade for SBG3500 AnnexB
License upgrade for Wireless Controller management for SBG3500 AnnexB from 2 default APs to 8 APs (NWA3000-N/5120/5000 series)
6 600 Kč
ZYXEL Nebula MSP Pack License (Single User) 1 MONTH
License upgrade for Wireless Controller management for SBG3500 AnnexB from 2 default APs to 8 APs (NWA3000-N/5120/5000 series)
1 373 Kč
ZYXEL Nebula MSP Pack License (Single User) 1 YEAR
License upgrade for Wireless Controller management for SBG3500 AnnexB from 2 default APs to 8 APs (NWA3000-N/5120/5000 series)
13 363 Kč
ZYXEL Nebula MSP Pack License (Single User) 2 YEAR
License upgrade for Wireless Controller management for SBG3500 AnnexB from 2 default APs to 8 APs (NWA3000-N/5120/5000 series)
25 389 Kč
ZYXEL Nebula Plus Pack License (Per Device) 1 MONTH
License upgrade for Wireless Controller management for SBG3500 AnnexB from 2 default APs to 8 APs (NWA3000-N/5120/5000 series)
34 Kč
ZYXEL Nebula Plus Pack License (Per Device) 1 YEAR
License upgrade for Wireless Controller management for SBG3500 AnnexB from 2 default APs to 8 APs (NWA3000-N/5120/5000 series)
331 Kč
ZYXEL Nebula Plus Pack License (Per Device) 2 YEAR
License upgrade for Wireless Controller management for SBG3500 AnnexB from 2 default APs to 8 APs (NWA3000-N/5120/5000 series)
627 Kč
ZYXEL Nebula Pro Pack License (Per Device) 4 YEAR
License upgrade for Wireless Controller management for SBG3500 AnnexB from 2 default APs to 8 APs (NWA3000-N/5120/5000 series)
2 896 Kč
ZYXEL Nebula Pro Pack License (Per Device) 7 YEAR
License upgrade for Wireless Controller management for SBG3500 AnnexB from 2 default APs to 8 APs (NWA3000-N/5120/5000 series)
4 654 Kč
ZYXEL Nebula Professional Pack License (Per Device) 1 MONTH
License upgrade for Wireless Controller management for SBG3500 AnnexB from 2 default APs to 8 APs (NWA3000-N/5120/5000 series)
83 Kč
ZYXEL Nebula Professional Pack License (Per Device) 1 YEAR
License upgrade for Wireless Controller management for SBG3500 AnnexB from 2 default APs to 8 APs (NWA3000-N/5120/5000 series)
824 Kč
ZYXEL Nebula Professional Pack License (Per Device) 2 YEAR
License upgrade for Wireless Controller management for SBG3500 AnnexB from 2 default APs to 8 APs (NWA3000-N/5120/5000 series)
1 569 Kč
ZYXEL NSG50 2-in-1 Nebula Security Pack,1 year
License upgrade for Wireless Controller management for SBG3500 AnnexB from 2 default APs to 8 APs (NWA3000-N/5120/5000 series)
1 908 Kč
ZYXEL USG Flex 100 - device only
License upgrade for Wireless Controller management for SBG3500 AnnexB from 2 default APs to 8 APs (NWA3000-N/5120/5000 series)
12 086 Kč
ZYXEL USG Flex 100 - with 1 year UTM bundle
License upgrade for Wireless Controller management for SBG3500 AnnexB from 2 default APs to 8 APs (NWA3000-N/5120/5000 series)
14 376 Kč
ZYXEL USG Flex 100W
License upgrade for Wireless Controller management for SBG3500 AnnexB from 2 default APs to 8 APs (NWA3000-N/5120/5000 series)
13 460 Kč
ZYXEL USG Flex 100W - with 1 year UTM bundle
License upgrade for Wireless Controller management for SBG3500 AnnexB from 2 default APs to 8 APs (NWA3000-N/5120/5000 series)
16 514 Kč
ZYXEL USG Flex 200 - device only
License upgrade for Wireless Controller management for SBG3500 AnnexB from 2 default APs to 8 APs (NWA3000-N/5120/5000 series)
17 276 Kč
ZYXEL USG Flex 200 - with 1 year UTM bundle
License upgrade for Wireless Controller management for SBG3500 AnnexB from 2 default APs to 8 APs (NWA3000-N/5120/5000 series)
21 754 Kč
ZYXEL USG Flex 500 - device only
License upgrade for Wireless Controller management for SBG3500 AnnexB from 2 default APs to 8 APs (NWA3000-N/5120/5000 series)
26 078 Kč
ZYXEL USG Flex 500 - with 1 year UTM bundle
License upgrade for Wireless Controller management for SBG3500 AnnexB from 2 default APs to 8 APs (NWA3000-N/5120/5000 series)
33 558 Kč
ZYXEL USG FLEX 500/ VPN100, 1 Month Secure Tunnel & Managed AP Service License
License upgrade for Wireless Controller management for SBG3500 AnnexB from 2 default APs to 8 APs (NWA3000-N/5120/5000 series)
340 Kč
ZYXEL USG FLEX 500/ VPN100, 1 YR Secure Tunnel & Managed AP Service License
License upgrade for Wireless Controller management for SBG3500 AnnexB from 2 default APs to 8 APs (NWA3000-N/5120/5000 series)
3 869 Kč
ZYXEL USG FLEX 500/ VPN100, 2 YR Secure Tunnel & Managed AP Service License
License upgrade for Wireless Controller management for SBG3500 AnnexB from 2 default APs to 8 APs (NWA3000-N/5120/5000 series)
7 403 Kč
ZYXEL USG Flex 700 - with 1 year UTM bundle
License upgrade for Wireless Controller management for SBG3500 AnnexB from 2 default APs to 8 APs (NWA3000-N/5120/5000 series)
43 733 Kč
ZYXEL USG Flex 700 -device only
License upgrade for Wireless Controller management for SBG3500 AnnexB from 2 default APs to 8 APs (NWA3000-N/5120/5000 series)
41 189 Kč
ZyXEL USG1000
License upgrade for Wireless Controller management for SBG3500 AnnexB from 2 default APs to 8 APs (NWA3000-N/5120/5000 series)
60 854 Kč
ZyXEL USG20-VPN
ZyXEL USG20-VPN VPN Firewall, 10x VPN (IPSec/L2TP), up to 15 SSL (5 included), 1x WAN, 1x SFP, 4x LAN/DMZ, 1x USB port, Fanless, WAN and SFP can work at same time...
6 472 Kč
ZyXEL USG20W-VPN
ZyXEL USG20W-VPN ZyWALL USG20W-VPN přináší spolehlivé řešení pro vzdálené připojení malých podniků a kanceláří. VPN firewall ZyXEL podporuje pokročilejší algoritmus Secure Hash Algorithm 2 (SHA-2) pro nejbezpečnější VPN připojení ve své...
10 108 Kč
ZYXEL USG210 (Device only)
ZyXEL USG20W-VPN ZyWALL USG20W-VPN přináší spolehlivé řešení pro vzdálené připojení malých podniků a kanceláří. VPN firewall ZyXEL podporuje pokročilejší algoritmus Secure Hash Algorithm 2 (SHA-2) pro nejbezpečnější VPN připojení ve...
11 680 Kč
Zyxel USG2200 (No UTM)
ZyXEL USG20W-VPN ZyWALL USG20W-VPN přináší spolehlivé řešení pro vzdálené připojení malých podniků a kanceláří. VPN firewall ZyXEL podporuje pokročilejší algoritmus Secure Hash Algorithm 2 (SHA-2) pro nejbezpečnější VPN připojení ve......
211 831 Kč
ZyXEL USG60 UTM BUNDLE
ZyXEL USG60 UTM BUNDLE OVERVIEW Security UTM solution: Firewall, VPN: 20x IPSec/ 20x SSL (5 default), 6x 1Gbps (4x LAN/DMZ, 2x WAN), 2x USB, Fanless, Wireless Controller for up to...
16 493 Kč
ZYXEL VPN Firewall VPN100
Zyxel VPN Firewall Appliance 6 GE Copper/1 SFP, 2000 Mbit/S Firewall Throughput, 100 Ipsec VPN Tunnels Hardware Specifications Interfaces 4 x LAN/DMZ, 2 x WAN, 1 x SFP USB3.0 ports 2 Console port Yes...
16 514 Kč
ZYXEL VPN Firewall VPN1000
Zyxel VPN Firewall Appliance 6 GE Copper/1 SFP, 2000 Mbit/S Firewall Throughput, 100 Ipsec VPN Tunnels Hardware Specifications Interfaces 4 x LAN/DMZ, 2 x WAN, 1 x SFP USB3.0 ports 2 Console...
46 532 Kč
ZYXEL VPN Firewall VPN300
Zyxel VPN Firewall Appliance 7 GE Copper/1 SFP, 3000 Mbit/S Firewall Throughput, 300 Ipsec VPN Tunnels Hardware Specifications Interfaces 7(Configurable), 1x SFP USB3.0 ports 2 Console port Yes (DB9) Rack-mountable Yes Ticket printer support*1 Yes (SP350E)...
28 368 Kč
ZYXEL VPN Firewall VPN50
Zyxel VPN Firewall Appliance 5 GE Copper/1 SFP, 800 Mbit/S Firewall Throughput, 50 Ipsec VPN Tunnels Hardware Specifications Interfaces 4 x LAN/DMZ, 1 x WAN, 1 x SFP USB3.0 ports 1 Console port Yes...
12 341 Kč
Zyxel ZCNE Online Certification
Zyxel VPN Firewall Appliance 5 GE Copper/1 SFP, 800 Mbit/S Firewall Throughput, 50 Ipsec VPN Tunnels Hardware Specifications Interfaces 4 x LAN/DMZ, 1 x WAN, 1 x SFP USB3.0 ports 1 Console...
7 206 Kč

Doplňky

ZyXEL BPS-120
Záložní zdroj pro switche L2+, L3 and L3+, podporuje 6 switchů Produktové č.: 91-010-057001B Podrobné informace: - Poskytuje záložní napájení pro síťová zařízení - Obsahuje 6 napájecích portů pro připojení až...
8 657 Kč
ZyXEL Education Voucher
Univerzální kupon pro dvoudenní kurz technické certifikace ZyXEL ZyXEL Education Center – nový vzdělávací koncept ZyXEL registrace na ZyXEL oficiálních webových stránkách http://www.zyxel.cz/web/skoleni.php
6 227 Kč

WiFi

ZYXEL WiFi AC1200 Nano USB Adapter NWD6602
Univerzální kupon pro dvoudenní kurz technické certifikace ZyXEL ZyXEL Education Center – nový vzdělávací koncept ZyXEL registrace na ZyXEL oficiálních webových stránkách http://www.zyxel.cz/web/skoleni.php
710 Kč
ZYXEL WiFi AC1200 USB Adapter NWD6605
NWD6605 Dual-Band Wireless AC1200 USB Adapter OVERVIEW The ZyXEL NWD6605 Dual-Band Wireless AC1200 USB Adapter delivers data at up to 300 Mbps for 2.4 GHz or 867 Mbps for 5...
889 Kč

Switche

ZYXEL 10xGb/ 2xSFP 8xPOE switch GS1100-10HP v2
NWD6605 Dual-Band Wireless AC1200 USB Adapter OVERVIEW The ZyXEL NWD6605 Dual-Band Wireless AC1200 USB Adapter delivers data at up to 300 Mbps for 2.4 GHz or 867 Mbps for 5......
3 673 Kč
ZyXEL 12x10G metal 8x10G SFP8x10G combo XS3800-28
Zyxel XS3800-28, 28-port 10GbE L2+ Switch, MultiGig, 12x 10G Copper, 8x 10G dual pers., 8x 10G SFP+. Dual PSU
138 975 Kč
ZYXEL 16xGb fanless switch GS1100-16 v3
Zyxel XS3800-28, 28-port 10GbE L2+ Switch, MultiGig, 12x 10G Copper, 8x 10G dual pers., 8x 10G SFP+. Dual PSU
1 875 Kč
ZYXEL 24xGb 2xSFP fanless rack web sw.GS1900-24 v2
Zyxel XS3800-28, 28-port 10GbE L2+ Switch, MultiGig, 12x 10G Copper, 8x 10G dual pers., 8x 10G SFP+. Dual PSU
3 994 Kč
ZyXEL 24xGb 4x10Gb SFP+ L2+ PoE XGS2210-28HP
XGS2210-28HP 24-port GbE L2 PoE Switch with 10GbE Uplink Fully managed Layer 2 switching solution GbE RJ-45 and 10 GbE SFP+ connectivity Complies with IEEE 802.3af PoE...
28 240 Kč
ZyXEL 24xGb 4x10Gb SFP+ L2+ switch XGS2210-28
XGS2210-28 24-port GbE L2 Switch with 10GbE Uplink Fully managed Layer 2 switching solution GbE RJ-45 and 10 GbE SFP+ connectivity Complies with IEEE 802.3af PoE and...
22 689 Kč
ZyXEL 24xGb 4xRJ/ SFP POE 802.3at sw.GS1920-24HPV2
Popis Produkty řady GS1920v2 s novým stylovým vzhledem navazují na úspěch bestsellerů z řady GS1920 a díky technologii Zyxel NebulaFlexTM umožňují správu prostřednictvím cloudu. Řada GS1920v2 na trh přichází se...
11 259 Kč
Zyxel 24xGb 4xRJ45/ SFP 4xSFP+ L3 XGS4600-32
XGS4600-32-ZZ0102F32-port Managed Layer3+ Gigabit switch, 24x Gigabit metal + 4x Gigabit dual personality (RJ45/SFP) + 4x 10Gbit SFP+ ports, physical stacking of up to 4 units via 10G, IP routing, redundant...
87 142 Kč
ZyXEL 24xGb 4xRJ45/ SFP L2-4 IPv6 sw. GS1920-24V2
Popis Produkty řady GS1920v2 s novým stylovým vzhledem navazují na úspěch bestsellerů z řady GS1920 a díky technologii Zyxel NebulaFlexTM umožňují správu prostřednictvím cloudu. Řada GS1920v2 na trh přichází se...
5 072 Kč
ZYXEL 24xGb fanless rack switch GS1100-24E v3
Popis Produkty řady GS1920v2 s novým stylovým vzhledem navazují na úspěch bestsellerů z řady GS1920 a díky technologii Zyxel NebulaFlexTM umožňují správu prostřednictvím cloudu. Řada GS1920v2 na trh přichází se......
2 481 Kč
ZYXEL 24xGb IPv6 fanless smart swtch GS1900-24E v3
Popis Produkty řady GS1920v2 s novým stylovým vzhledem navazují na úspěch bestsellerů z řady GS1920 a díky technologii Zyxel NebulaFlexTM umožňují správu prostřednictvím cloudu. Řada GS1920v2 na trh přichází se.........
3 279 Kč
Zyxel 24xGb SFP 4xRJ45/ SFP 4xSFP+ XGS4600-32F
XGS4600-32F-ZZ0102F32-port Managed Layer3+ Gigabit switch, 24x Gigabit SFP + 4x Gigabit dual personality (RJ45/SFP) + 4x 10Gbit SFP+ ports, physical stacking of up to 4 units via 10G, IP routing, redundant...
88 757 Kč
ZYXEL 44xGb 4xRJ/ SFP 2xSFP L2-4 IPv6 GS1920-48V2
Popis Produkty řady GS1920v2 s novým stylovým vzhledem navazují na úspěch bestsellerů z řady GS1920 a díky technologii Zyxel NebulaFlexTM umožňují správu prostřednictvím cloudu. Řada GS1920v2 na trh přichází se...
8 530 Kč
ZyXEL 44xGb 4xRJ/ SFP 2xSFP POE GS1920-48HPV2
Popis Produkty řady GS1920v2 s novým stylovým vzhledem navazují na úspěch bestsellerů z řady GS1920 a díky technologii Zyxel NebulaFlexTM umožňují správu prostřednictvím cloudu. Řada GS1920v2 na trh přichází se...
15 641 Kč
ZYXEL 48xGb 4x10Gb SFP+ L2+ PoE XGS2210-52HP
XGS2210-52HP 48-port GbE L2 PoE Switch with 10GbE Uplink Fully managed Layer 2 switching solution GbE RJ-45 and 10 GbE SFP+ connectivity Complies with IEEE 802.3af PoE...
42 118 Kč
ZyXEL 48xGb 4x10Gb SFP+ L2+ switch XGS2210-52
XGS2210-52 48-port GbE L2 Switch with 10GbE Uplink Fully managed Layer 2 switching solution GbE RJ-45 and 10 GbE SFP+ connectivity Complies with IEEE 802.3af PoE and...
30 932 Kč
ZYXEL 48xGb SFP 4xRJ45/ SFP 4xSFP+ XGS4600-52F
XGS2210-52 48-port GbE L2 Switch with 10GbE Uplink Fully managed Layer 2 switching solution GbE RJ-45 and 10 GbE SFP+ connectivity Complies with IEEE 802.3af PoE and...
123 944 Kč
ZyXEL 48xGb+2xSFP IPv6 WebSmart GS1900-48
ZyXEL 48xGb+2xSFP IPv6 WebSmart GS1900-48 50-port Gigabit Web Smart switch: 48x Gigabit metal + 2x SFP, IPv6, 802.3az (Green), Easy set up wizard, 19" rackmount SPECIFICATIONS PORT DENSITY 10/100/1000BASE-T, fixed...
6 636 Kč
Zyxel 4xGb+1xSFP POE IP30 DIN 120W RGS100-5P
RGS100-5P-ZZ0101F5-port Gigabit switch: 4x GbE + 1x SFP, PoE (802.3at, 30W), Power budget 120W, DIN rail/Wall mount, IP30, operation temperature: from -40 to +75°C, dual power 12-58V DC
10 004 Kč
Zyxel 56-port Managed Layer3+ Gigabit switch
56-port Managed Layer3+ Gigabit switch, 48x Gigabit SFP + 4x Gigabit dual personality (RJ45/SFP) + 4x 10Gbit SFP+ ports, physical stacking of up to 4 units via 10G, IP routing, redundant...
69 249 Kč
ZyXEL 5x10/ 100 QoS switch (metal housing) ES-105A
ES-105A 5-portový Desktop Ethernet Switch Rezervujte si VIP porty pro datově náročné on-line aplikace ZyXEL Desktop Ethernet Switch ES-105A je navržený především pro domácí sítě a malé firmy. Nabízí Vám speciální...
310 Kč
ZyXEL 5xGb 4xPOE fanless desktop switch GS1200-5HP V2
GS1200-5HPV2-EU0101F5-port Desktop Gigabit Web Smart switch: 5x Gigabit metal, 4x PoE (802.3at, 30W), PoE Power budget 60W, IPv6, 802.3az (Green), Easy set up wizard, fanless OVERVIEW Smart features ...
1 890 Kč
ZyXEL 5xGb switch (metal housing) GS-105Bv3
GS-105B v3: 5-Port Desktop Gigabit Ethernet Switch PŘEHLED The ZyXEL GS-105B v3 5-Port Desktop Gigabit Ethernet Switch connects network devices and the home network at blazing Gigabit speed. The...
567 Kč
ZyXEL 5xGb switch, plast, green GS-105Sv2
ZyXEL GS-105Sv2 Stolní gigabitový switch s 5 porty a unikátní podporou streamování PŘEHLED ZyXEL GS-105S je stolní gigabitový ethernetový switch pro přenos multimédií s 5 porty, který dokáže k domácím...
449 Kč
ZyXEL 8x10/ 100 QoS switch (metal housing)ES-108Av3
ZyXEL ES-108A v3 8-Port Desktop Fast Ethernet Switch OVERVIEW The ZyXEL ES-108A 32, a eight port desktop switch with plug-and-play design, can easily connect devices including PCs, network storage devices...
449 Kč
ZyXEL 8xGb 2xRJ/ SFP 2xSFP POE GS1920-8HPV2
GS1920-8HPv2, 10 Port, Inteligentní řízený přepínač v novém atraktivním provedení! Produkty řady GS1920v2 s novým stylovým vzhledem navazují na úspěch bestsellerů z řady GS1920 a díky technologii Zyxel NebulaFlexTM umožňují...
6 161 Kč
ZyXEL 8xGb 4xPOE fanless desktop sw. GS1200-8HPV2
GS1200-8HPV2-EU0101F8-port Desktop Gigabit Web Smart switch: 8x Gigabit metal, 4x PoE (802.3at, 30W), PoE Power budget 60W, IPv6, 802.3az (Green), Easy set up wizard, fanless OVERVIEW Smart features ...
2 441 Kč
ZyXEL 8xGb IPv6 fanless smart POE GS1900-8HP
ZyXEL GS1900-8HP 8-port Desktop Gigabit Web Smart switch: 8x Gigabit metal, IPv6, 802.3az (Green), PoE 802.3at(High Power, 30W) - Power budget 70W, Easy set up wizard, fanless PŘEHLED ZyXEL GS1900...
3 149 Kč
ZyXEL 8xGb IPv6 fanless switch GS1900-8
ZyXEL GS1900-8 8-port Desktop Gigabit Web Smart switch: 8x Gigabit metal, IPv6, 802.3az (Green), Easy set up wizard, fanless PŘEHLED ZyXEL GS1900 řady 8/16/24-port GbE Smarta řiditelný přepínač s rychlostí...
1 706 Kč
ZyXEL 8xGb switch (metal housing) GS-108Bv3
8-Port Desktop Gigabit Ethernet Switch Popis Compact, sturdy desktop switch with alternative wall-mount installation Connect up to 8 network devices at Gigabit wire speed QoS ports for optimized, smooth...
750 Kč
ZyXEL 8xGb switch, plast, green GS-108Sv2
8-port 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet switch, 4 QoS ports (2port "High", 2ports "Middle"), 802.3az (Green),desktop · Plug-and-play, stylish design that fits home environments · Enjoy smooth multimedia streaming and gaming through QoS ports with...
632 Kč
ZYXEL 8xGb+2xSFP fanless POE switch GS1900-10HP v2
8-port 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet switch, 4 QoS ports (2port "High", 2ports "Middle"), 802.3az (Green),desktop · Plug-and-play, stylish design that fits home environments · Enjoy smooth multimedia streaming and gaming through QoS ports...
3 542 Kč
Zyxel 8xGb+4xSFP POE IP30 DIN 240W RGS200-12P
Ideální switch do náročného prostředí Nový odolný switch Zyxel RGS200-12P s bezventilátorovým tělem a krytím IP30 nabízí vynikající termoregulaci a spolehlivý provoz i v tom nejprašnějším prostředí. Rozsah povolených provozních teplot...
27 662 Kč
Zyxel GS1005-HP, 5 Port Gigabit PoE+ unmanaged desktop Switch, 4 x PoE, 60 Watt
Zyxel GS1005-HP, 5 Port Gigabit PoE+ unmanaged desktop Switch, 4 x PoE, 60 Watt The Zyxel GS1005HP is equipped with 5 gigabit Ethernet ports, 4 of which are PoE ports that...
1 235 Kč
Zyxel GS1008-HP, 8 Port Gigabit PoE+ unmanaged desktop Switch, 8 x PoE, 60 Watt
Zyxel GS1008-HP, 8 Port Gigabit PoE+ unmanaged desktop Switch, 8 x PoE, 60 Watt The Zyxel GS1008HP is equipped with 8 gigabit Ethernet ports, all of which are PoE ports that...
1 890 Kč
ZyXEL GS1200-5, 5 Port Gigabit webmanaged Switch
Zyxel GS1200-5, 5 Port Gigabit webmanaged Switch
684 Kč
ZyXEL GS1200-8, 8 Port Gigabit webmanaged Switch
Zyxel GS1200-8, 8 Port Gigabit webmanaged Switch
946 Kč
ZYXEL GS1300-10HP 10 Port unmanged CCTV PoE witch, 130W
GS1300-10HP, 10 Port unmanged CCTV PoE witch, long range, 130W Zyxel introduces the GS1300 Series switches specialized in surveillance deployments. With a brand-new titanium grey exterior purpose-built for surveillance, the Series...
5 012 Kč
ZYXEL GS1350-12HP 12 Port manged CCTV PoE witch, 130W
GS1350-12HP, 12 Port managed CCTV PoE switch, long range, 130W Zyxel introduces the GS1350 Series smart managed switches boasting specialized hardware and software features dedicated to surveillance deployments and applications. With...
6 531 Kč
ZYXEL GS1350-18HP 18 Port manged CCTV PoE witch, 250W
GS1350-18HP, 18 Port managed CCTV PoE switch, long range, 250W Zyxel introduces the GS1350 Series smart managed switches boasting specialized hardware and software features dedicated to surveillance deployments and applications. With...
9 223 Kč
ZYXEL GS1350-26HP 26 Port manged CCTV PoE witch, 375W
GS1350-26HP, 26 Port managed CCTV PoE switch, long range, 375W Zyxel introduces the GS1350 Series smart managed switches boasting specialized hardware and software features dedicated to surveillance deployments and applications. With...
11 259 Kč
ZYXEL GS1350-6HP 6 Port manged CCTV PoE witch, 60W, 802.3BT
GS1350-6HP, 6 Port managed CCTV PoE switch, long range, 60W, 802.3BT Zyxel introduces the GS1350 Series smart managed switches boasting specialized hardware and software features dedicated to surveillance deployments and applications....
4 235 Kč
ZYXEL GS1900-24EP,24-port GbE L2,12x PoE, 130 Watt
GS1350-6HP, 6 Port managed CCTV PoE switch, long range, 60W, 802.3BT Zyxel introduces the GS1350 Series smart managed switches boasting specialized hardware and software features dedicated to surveillance deployments and...
6 556 Kč
ZYXEL GS1900-24HP v2,24-port GbE L2 PoE switch
GS1350-6HP, 6 Port managed CCTV PoE switch, long range, 60W, 802.3BT Zyxel introduces the GS1350 Series smart managed switches boasting specialized hardware and software features dedicated to surveillance deployments and......
7 076 Kč
Zyxel GS1900-48HP v2, 48-port GbE L2 Smart Switch, 170 Watt rackmount
GS1350-6HP, 6 Port managed CCTV PoE switch, long range, 60W, 802.3BT Zyxel introduces the GS1350 Series smart managed switches boasting specialized hardware and software features dedicated to surveillance deployments and.........
10 989 Kč
ZYXEL GS1915-8,8-port GbE Smart hybrid mode Switch
GS1350-6HP, 6 Port managed CCTV PoE switch, long range, 60W, 802.3BT Zyxel introduces the GS1350 Series smart managed switches boasting specialized hardware and software features dedicated to surveillance deployments and............
1 890 Kč
ZYXEL GS1915-8EP,8-port GbE Smart hybrid mode PoE Switch
GS1350-6HP, 6 Port managed CCTV PoE switch, long range, 60W, 802.3BT Zyxel introduces the GS1350 Series smart managed switches boasting specialized hardware and software features dedicated to surveillance deployments and...............
3 411 Kč
ZYXEL GS2220-10 8-port GbE L2 Switch, 1 GbE Uplink
GS1350-6HP, 6 Port managed CCTV PoE switch, long range, 60W, 802.3BT Zyxel introduces the GS1350 Series smart managed switches boasting specialized hardware and software features dedicated to surveillance deployments and..................
5 883 Kč
ZYXEL GS2220-10HP 8port GbE L2 Switch,1 GbE Uplink, PoE
GS1350-6HP, 6 Port managed CCTV PoE switch, long range, 60W, 802.3BT Zyxel introduces the GS1350 Series smart managed switches boasting specialized hardware and software features dedicated to surveillance deployments and.....................
10 368 Kč
ZYXEL GS2220-28,24-port GbE L2 Switch,1 GbE Uplink
GS1350-6HP, 6 Port managed CCTV PoE switch, long range, 60W, 802.3BT Zyxel introduces the GS1350 Series smart managed switches boasting specialized hardware and software features dedicated to surveillance deployments and........................
13 302 Kč
ZYXEL GS2220-28,HP24port Gb L2 Switch,1 GbE Uplink, PoE
GS1350-6HP, 6 Port managed CCTV PoE switch, long range, 60W, 802.3BT Zyxel introduces the GS1350 Series smart managed switches boasting specialized hardware and software features dedicated to surveillance deployments and...........................
22 218 Kč
ZYXEL GS2220-50,48-port GbE L2 Switch,1 GbE Uplink
GS1350-6HP, 6 Port managed CCTV PoE switch, long range, 60W, 802.3BT Zyxel introduces the GS1350 Series smart managed switches boasting specialized hardware and software features dedicated to surveillance deployments and..............................
19 302 Kč
ZYXEL GS2220-50HP,48port Gb L2 Switch,1 GbE Uplink, PoE
GS1350-6HP, 6 Port managed CCTV PoE switch, long range, 60W, 802.3BT Zyxel introduces the GS1350 Series smart managed switches boasting specialized hardware and software features dedicated to surveillance deployments and.................................
31 495 Kč
ZyXEL MF-7201
MF-7201, Fan assembly modul, for chassis switch MS-7206S
8 884 Kč
Zyxel MG-105 5 Ports Desktop 2,5G MultiGig unmanaged Switch
MF-7201, Fan assembly modul, for chassis switch MS-7206S
3 202 Kč
Zyxel MG-108 8 Ports Desktop 2,5G MultiGig unmanaged Switch
MF-7201, Fan assembly modul, for chassis switch MS-7206S
4 958 Kč
Zyxel RPS600-HP redund. pwr supply 3700 PoE switch
PoE power supply unit for GS3700-24HP, GS3700-48HP, XGS3700-24HP, XGS3700-48HP Zyxel RPS600-HP redundant power supply for 3700 PoE switches
10 099 Kč
ZYXEL XGN100C 10G RJ45 PCIe networkcard
PoE power supply unit for GS3700-24HP, GS3700-48HP, XGS3700-24HP, XGS3700-48HP Zyxel RPS600-HP redundant power supply for 3700 PoE switches
3 149 Kč
ZYXEL XGS1010-12,8-Port Gigabit Unmanaged switch
PoE power supply unit for GS3700-24HP, GS3700-48HP, XGS3700-24HP, XGS3700-48HP Zyxel RPS600-HP redundant power supply for 3700 PoE switches
3 936 Kč
ZYXEL XGS1210-12,8-Port Gigabit webmanaged switch
PoE power supply unit for GS3700-24HP, GS3700-48HP, XGS3700-24HP, XGS3700-48HP Zyxel RPS600-HP redundant power supply for 3700 PoE switches
4 722 Kč
ZYXEL XGS1250-12,12-Port Gigabit webmanaged switch
PoE power supply unit for GS3700-24HP, GS3700-48HP, XGS3700-24HP, XGS3700-48HP Zyxel RPS600-HP redundant power supply for 3700 PoE switches
5 901 Kč
ZyXEL XGS1930-28 24x Gb and 4x 10G SFP+
XGS1930-28, 28 Port Smart Managed Switch, 24x Gigabit Copper and 4x 10G SFP+, hybird mode, standalone or NebulaFlex Cloud Nejdostupnější volba pro snadný přechod na 10G Inteligentní řízený přepínač...
9 591 Kč
ZyXEL XGS1930-28HP 24x Gb PoE and 4x 10G SFP+ 375W
XGS1930-28HP, 28 Port Smart Managed PoE Switch, 24x Gigabit PoE and 4x 10G SFP+, hybird mode, standalone or NebulaFlex Cloud, 375 Watt PoE Nejdostupnější volba pro snadný přechod na 10G...
19 316 Kč
ZyXEL XGS1930-52 48x Gb and 4x 10G SFP+
XGS1930-52, 52 Port Smart Managed Switch, 48x Gigabit Copper and 4x 10G SFP+, hybird mode, standalone or NebulaFlex Cloud Nejdostupnější volba pro snadný přechod na 10G Inteligentní řízený přepínač XGS1930...
21 173 Kč
ZyXEL XGS1930-52HP 48x Gb PoE and 4x 10G SFP+ 375W
XGS1930-52HP, 52 Port Smart Managed PoE Switch, 48x Gigabit PoE and 4x 10G SFP+, hybird mode, standalone or NebulaFlex Cloud, 375 Watt PoE
27 691 Kč
ZYXEL XS1930-10-ZZ0101F
XGS1930-52HP, 52 Port Smart Managed PoE Switch, 48x Gigabit PoE and 4x 10G SFP+, hybird mode, standalone or NebulaFlex Cloud, 375 Watt PoE
12 249 Kč
ZYXEL XS1930-12F, 8-port SFP+,2 x 10GbE Uplink switch
XGS1930-52HP, 52 Port Smart Managed PoE Switch, 48x Gigabit PoE and 4x 10G SFP+, hybird mode, standalone or NebulaFlex Cloud, 375 Watt PoE
13 338 Kč
ZYXEL XS1930-12HP-ZZ0101F
XGS1930-52HP, 52 Port Smart Managed PoE Switch, 48x Gigabit PoE and 4x 10G SFP+, hybird mode, standalone or NebulaFlex Cloud, 375 Watt PoE
26 246 Kč

Doplňky

ZYXEL ANT2105 Dual Pack - Dual Band Radio
XGS1930-52HP, 52 Port Smart Managed PoE Switch, 48x Gigabit PoE and 4x 10G SFP+, hybird mode, standalone or NebulaFlex Cloud, 375 Watt PoE
1 616 Kč
Zyxel Generic PSU, WAX650S, WAC6500,WAC6300,NWA5120/ 3000/ 5000,
XGS1930-52HP, 52 Port Smart Managed PoE Switch, 48x Gigabit PoE and 4x 10G SFP+, hybird mode, standalone or NebulaFlex Cloud, 375 Watt PoE
364 Kč
ZYXEL Outdoor AP Enclosure
XGS1930-52HP, 52 Port Smart Managed PoE Switch, 48x Gigabit PoE and 4x 10G SFP+, hybird mode, standalone or NebulaFlex Cloud, 375 Watt PoE
1 458 Kč
ZYXEL Polemounting Kit AP Enclosure Outdoor
XGS1930-52HP, 52 Port Smart Managed PoE Switch, 48x Gigabit PoE and 4x 10G SFP+, hybird mode, standalone or NebulaFlex Cloud, 375 Watt PoE
708 Kč
Zyxel T-BAR Ceiling Clips for ceiling mount AP up to WAC6303D-S, 5 Sets, ROHS
XGS1930-52HP, 52 Port Smart Managed PoE Switch, 48x Gigabit PoE and 4x 10G SFP+, hybird mode, standalone or NebulaFlex Cloud, 375 Watt PoE
518 Kč

WLAN Controllery

E-iCard 64 AP NXC5500
XGS1930-52HP, 52 Port Smart Managed PoE Switch, 48x Gigabit PoE and 4x 10G SFP+, hybird mode, standalone or NebulaFlex Cloud, 375 Watt PoE
78 190 Kč
E-iCard 8 AP NXC5500
XGS1930-52HP, 52 Port Smart Managed PoE Switch, 48x Gigabit PoE and 4x 10G SFP+, hybird mode, standalone or NebulaFlex Cloud, 375 Watt PoE
11 457 Kč
E-iCard ZyMESH NXC5500
XGS1930-52HP, 52 Port Smart Managed PoE Switch, 48x Gigabit PoE and 4x 10G SFP+, hybird mode, standalone or NebulaFlex Cloud, 375 Watt PoE
34 546 Kč
ZYXEL WEM104 (NXC5200)
XGS1930-52HP, 52 Port Smart Managed PoE Switch, 48x Gigabit PoE and 4x 10G SFP+, hybird mode, standalone or NebulaFlex Cloud, 375 Watt PoE
14 700 Kč
ZYXEL WEM104F (NXC5200)
XGS1930-52HP, 52 Port Smart Managed PoE Switch, 48x Gigabit PoE and 4x 10G SFP+, hybird mode, standalone or NebulaFlex Cloud, 375 Watt PoE
18 420 Kč

ADSL, VDSL

ZyXEL AAM1212-51
12-port Annex A ADSL2+ line card (over POTS) with splitters built-in for chassis IES-1000M
18 422 Kč
ZyXEL AAM1212-53
12-port Annex B ADSL2+ line card (over ISDN) with splitters built-in for chassis IES-1000M
17 582 Kč
ZYXEL DX3301 WiFi 6 AX1800 VDSL2 5-port Super Vectoring Gateway (upto 35B) and USB
12-port Annex B ADSL2+ line card (over ISDN) with splitters built-in for chassis IES-1000M
2 597 Kč
ZyXEL IES-5000 cable pack no Halogen
4 x Telco - 50 non-halogen kabely ke 2 linkovým kartám pro použití s IES-5000M 4 x Telco - 50 non-halogen cables for chassis IES-5000M/5005M
2 824 Kč
ZyXEL VDSL2 Gb WLAN IAD Annex-A VMG8324-B10A
VMG8324-B10A-EU01V1F G.vector to optimize performance and CAPEX The ZyXEL VMG8324-B10A supports the Vectoring technology that eliminates cross-talk or interference among different VDSL lines. With the mechanism, Vectoring significantly increases...
2 700 Kč
ZYXEL VDSL2 VMG3625-T50B Dual Band Wireless AC/ N
VMG8324-B10A-EU01V1F G.vector to optimize performance and CAPEX The ZyXEL VMG8324-B10A supports the Vectoring technology that eliminates cross-talk or interference among different VDSL lines. With the mechanism, Vectoring significantly increases...
2 493 Kč
ZYXEL VDSL2 VMG4005-B50A Single Line Bridge
VMG8324-B10A-EU01V1F G.vector to optimize performance and CAPEX The ZyXEL VMG8324-B10A supports the Vectoring technology that eliminates cross-talk or interference among different VDSL lines. With the mechanism, Vectoring significantly increases...
2 829 Kč
ZyXEL VES1724-56 24-port VDSL2 Box DSLAM
24-port Temperature-Hardened VDSL2 Box DSLAM Compliant with ITU-T G.993.2, G994.1 and G.997.1 The VES1724 conforms to G.993.2, G994.1 and G.997.1 to ensure the interoperability with standard-compliant VDSL CPE. Ultra...
72 172 Kč
ZYXEL VMG1312-T20B-EU02V1F
24-port Temperature-Hardened VDSL2 Box DSLAM Compliant with ITU-T G.993.2, G994.1 and G.997.1 The VES1724 conforms to G.993.2, G994.1 and G.997.1 to ensure the interoperability with standard-compliant VDSL CPE. Ultra...
1 455 Kč
ZYXEL VMG8825-T50K Dual Band Wireless AC/ N VDSL2 Combo WAN Gigabit Gateway
24-port Temperature-Hardened VDSL2 Box DSLAM Compliant with ITU-T G.993.2, G994.1 and G.997.1 The VES1724 conforms to G.993.2, G994.1 and G.997.1 to ensure the interoperability with standard-compliant VDSL CPE. Ultra...
3 764 Kč

eo.cz patička kontakt +420 606 622 826 patička email obchod@eo.cz patička facebook

Chci odebírat akční nabídky:

 


Výrobci: A-LINK ACAR ALLIED TELESIS ASUS ATEN CISCO D-LINK DATACOM DELL DEVOLO GEMBIRD GIGABYTE GRANDSTREAM HP HP Enterprise HUAWEI JIROUS MAXLINK MERCUSYS MIKROTIK NETGEAR NETRIX OEM OVISLINK PREMIUMCORD QNAP SCHRACK SIGNAMAX SOLARIX SYNOLOGY TENDA TP-LINK TRUST TURRIS UBIQUITI NETWORKS WELL WESTERN DIGITAL XIAOMI ZYXEL

Všichni výrobci