Dopravné zdarma!
Obsah nákupního košíku:Celkem 0,00 Kč (0 položek)zobrazit košík »
» Výrobci
»
»
»
»
»
»
»
» Filtr, třídění
  nejlevnější skladem akce
Obrázek HP StorageWorks 81Q PCI-e FC HBA
23 798 Kč
(19 668 Kč b.DPH)
HP 81Q 8Gb 1-port PCIe Fibre Channel Host Bus Adapter
Dopravné zdarma
Obrázek HP B-series 8-24 Port ISL Trunking LTU
116 493 Kč
(96 275 Kč b.DPH)
HP B-řady 8-24 Portů ISL kabelovod LTU
Dopravné zdarma
Obrázek HP SAS Min-Min 1 x 4M Cable Assy Kit
3 657 Kč
(3 022 Kč b.DPH)
Technické detaily Rozměry (š x h x v): 47.5 x 39.12 x 39.12 cm Velikost: 18.7 x 15.4 x 15.4 " Hmotno
Obrázek HP 4Gb Short Wave B-series FC SFP 1 Pack
4 346 Kč
(3 592 Kč b.DPH)
Připojení sítě Rychlost přenosu dat: 4240 Mbit/s Protokol datového spoje: 4Gb Fibre ChannelMožnosti
Obrázek HP 8Gb Short Wave FC SFP+ 1 Pack
3 933 Kč
(3 250 Kč b.DPH)
HP 8Gb Short Wave FC SFP + 1 balení
Obrázek HP 5m Single-Mode LC/ LC FC Cable
2 321 Kč
(1 918 Kč b.DPH)
HP 5m Single-Mode LC/LC FC kabel
Obrázek HP SAS Min-Min 1 x 2M Cable Assy Kit
2 199 Kč
(1 817 Kč b.DPH)
Technické detaily Rozměry (š x h x v): 29.21 x 36.83 x 7.95 cm Velikost: 11.5 x 14.5 x 3.13 " Hmotno
Obrázek HP 2m Single-Mode LC/ LC FC Cable
2 116 Kč
(1 749 Kč b.DPH)
HP 2m Single-Mode LC/LC FC kabel
Obrázek QNAP 4GB memory (RAM-4GDR3EC-LD-1333)
3 918 Kč
(3 238 Kč b.DPH)
QNAP 4GB DDR3-1333 ECC LONG-DIMM RAM ModuleModel: RAM-4GDR3EC-LD-1333 Category: 4GB DDR3 ECC RAM..
Obrázek HP 8Gb LW B-series 10km FC SFP+ 1 Pack
37 051 Kč
(30 621 Kč b.DPH)
HP 8Gb LW B-série 10km FC SFP + 1 Balení
Dopravné zdarma
Obrázek HP MDS 9000 8Gb FC SFP+ lONG Range XCVR
103 842 Kč
(85 820 Kč b.DPH)
HP MDS 9000 8Gb FC SFP+ velký rozsah XCVR
Dopravné zdarma
Obrázek HP 3m B-series Active Copper SFP+ Cable
7 501 Kč
(6 199 Kč b.DPH)
HP 3m B-řady Active Copper SFP + kabel
Obrázek HP 8/ 8 and 8/ 24 SAN Switch 8-pt Upgr LTU
81 884 Kč
(67 673 Kč b.DPH)
License To Use 8-port Upgrade for HP 8/8 and 8/24 SAN Switch
Dopravné zdarma
Obrázek QNAP  Rail kit for 1U rack (RAIL-C01)
1 174 Kč
(970 Kč b.DPH)
1U Rail Kit for TS-410U/419U/419U+/439U/459U/459U+/469UModel:RAIL-C01Category:RailDescription: Rail..
Obrázek HP 1m B-series Active Copper SFP+ Cable
6 683 Kč
(5 523 Kč b.DPH)
HP 1m B-řady Active Copper SFP + kabel
Obrázek HP B-series 8-24 Port Pwr Pk+ Upgr LTU
186 906 Kč
(154 468 Kč b.DPH)
HP B-řady 8-24 Portů Pwr Pk + aktualizace LTU
Dopravné zdarma
Obrázek QNAP 4GB memory 1600 MHz (RAM-4GDR3-LD-1600)
2 973 Kč
(2 457 Kč b.DPH)
4GB DDR3 RAM ModuleModel: RAM-4GDR3-LD-1600 Category: 4GB DDR3 RAM Module Description: QNAP 4GB..
Obrázek HP 8/ 40 SAN Switch 8Gb 8-port Upgr LTU
134 920 Kč
(111 504 Kč b.DPH)
Hmotnost a rozměry Rozměry (š x h x v): 14.29 x 22.23 x 63.5 cm Hmotnost: 230 g Hmotnost: 0.5 lbTech
Dopravné zdarma
Obrázek QNAP Dual-port GbE (LAN-1G2T-D)
2 430 Kč
(2 008 Kč b.DPH)
Dual-port Gigabit Network Expansion CardModel: LAN-1G2T-D Category: Network Expansion Card..
Obrázek HP MDS 9000 8Gb FC SFP+ Short Range XCVR
11 449 Kč
(9 462 Kč b.DPH)
HP MDS 9000 8Gb FC SFP+ krátký rozsah XCVR
Obrázek QNAP Dual-port GbE (LAN-1G2T-U)
2 430 Kč
(2 008 Kč b.DPH)
Dual-port Gigabit network adapterModel: LAN-1G2T-U Category: Network Expansion Card..
« první ‹ předchozí   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ...  následující › poslední »
Vyhledávání

Nápověda Nápověda
(názvy, kódy, výrobce, kategorie)
Např.: 'repro*', 'q2612', '32gb', 'lcd monitor hdmi 22" ',
'klav* usb cz', 'hdd 1tb -seagate'
Katalog
Položek v katalogu: 88 tisíc
Kliknutím na rozbalíte kategorii


Kontaktujte nás
Telefon na EO+420 606 622 826
ICQ na EO202-476-316
Email na EOobchod@eo.cz

Pošlete nám zprávu

Zde můžete poslat dotaz obchodníkovi:


Facebook HW fórum »

TOPlist

Kontakt na EO.CZ