. PC doplňkyTiskárny a skeneryTiskárny štítkůBROTHERPT-P950NW
PT-P950NW - obrázek produktu
PT-P950NW - obrázek č. 1


PT-P950NW

13 263 Kč

10 961 Kč bez DPH

Dostupnost (eshop):
na dotaz obnovit dostupnost
Dostupnost (prodejna):
na dotaz
Kód zboží: TB31700837 (PTP950NWYJ1)
Běžná cena: 13 594 Kč (při objednání mimo eshop)

Související produkty

Popis produktu

S touto dokonale vybavenou a rychlou tiskárnou je možné vytvářet vlastní odolné štítky v mnoha barevných kombinacích a šířkách. Štítky je možné navrhovat na vašem PC, Macu, tabletu nebo telefonu a poté tisknout přes USB, Ethernet nebo Wi-Fi. Štítek je možné opatřit čárovým kódem, logem, obrázkem nebo rámečkem. Štítky je také možné tisknout hromadně přímo z databázového souboru. Tiskárna je vybavena pokročilým nožem odstřihu s funkcí snadného odlepení štítku. Pro kompletní mobilní řešení je volitelně k dispozici nabíjecí bateriová základna.

Specifikace:

- Typ přístroje: Plocha, Připojitelné k PC
- Šířka pásky (mm): 36
- Typ odstřihu: Plná a půl, Automaticky.
- Technologie: Termotransferová

Připojení:

- Bluetooth: ano (volitelné příslušenství)
- Sériový port: ano (vyžaduje volitelný kabel)
- USB rozhraní: USB 2.0, 3.0 Full Speed (Windows),USB 2.0 Full Speed (Mac)
- Wi-Fi Direct: IEEE 802.11n
- Rozhraní drátové sítě: Ethernet (10/100 Base-TX)
- Rozhraní bezdrátové sítě: Wi-Fi IEEE802.11b (Ad-Hoc Mode),IEEE802.11b/g/n (Infrastructure Mode)

Rozměry: 118 x 192 x 146 (Š x H x V) mm
Hmotnost: 1,51 kg

PTP950NW

S touto dokonale vybavenou a rychlou tiskárnou je možné vytvářet vlastní odolné štítky v mnoha barevných kombinacích a šířkách. Štítky je možné navrhovat na vašem PC, Macu, tabletu nebo telefonu a poté tisknout přes USB, Ethernet nebo Wi-Fi. Štítek je možné opatřit čárovým kódem, logem, obrázkem nebo rámečkem. Štítky je také možné tisknout hromadně přímo z databázového souboru. Tiskárna je vybavena pokročilým nožem odstřihu s funkcí snadného odlepení štítku. Pro kompletní mobilní řešení je volitelně k dispozici nabíjecí bateriová základna.

Profesionální tiskárna štítků navržena pro jakoukoliv úlohu

S bohatou nabídkou barevných kombinací pásek až do šířky 36 mm, skoro bezokrajovému tisku a vysokou rychlostí / rozlišením je PT-P950NW ideální tiskárnou pro správu zařízení, archivaci dokumentů, označování majetku a vytváření štítků na míru kdykoliv a kdekoliv je potřeba.
Drátové a bezdrátové připojení včetně Bluetooth

Tato kompaktní stolní tiskárna štítků může být v vašemu PC nebo Macu připojena přes 10/100 Base-TX Ethernet port nebo bezdrátově přes Wi-Fi. Přes volitelný modul Bluetooth je možné snadné spojení s tablety a PC. K dispozici je také standardní možnost připojení přes USB kabel.
Pokročilý nůž odstřihu s funkcí snadného odlepení štítku

S funkcí poloodstřihu můžete vytisknout několik štítků za sebou, které lze snadno jeden po jednom odlepit a dodržet tak správné pořadí.
Program pro návrh štítků na PC nebo Macu

PT-P950NW používá pro návrh štítku na platformě Windows a Mac program P-touch Editor. Může se pochlubit funkcemi, které se obvykle nacházejí v drahých aplikacích jako je průmyslový standard 1D a 2D čárových kódů, import log a další grafiky a možnost použití fontů instalovaných ve vašem počítači. Pro rychlý a efektivní tisk více štítků za sebou je tu možnost použít tabulku Microsoft Excel® a nebo soubor .CSV.
Tisk z chytrých telefonů a tabletů

Štítky můžete vytvářet okamžitě z vašeho telefonu nebo tabletu, aniž byste museli zapínat počítač. Aplikace Brother iPrint&Label vám umožní bezdrátové připojení k PT-P950NW a navržení jednoduchého štítku ze zařízení s iOS nebo Android. Pokud potřebujete rychle popsat kabeláž nebo zařízení, použijte aplikaci Brother Cable Label Tool. Štítky je možné nalepit okolo kabelu, na rozvaděče, skříně, servery a další speciální zařízení.
Tisk štítků jako součást vašeho řešení

Vývojáři software a aplikací mohou použít různé nástroje (development kits) pro zařízení s Microsoft Windows, iOS a Android a aktivovat tisk štítků přímo z vlastního programu nebo aplikace. Toto dělá z PT-P950NW ideální zařízení pro integraci do různých řešení, kde je potřeba vytvářet odolné štítky.
Tiskněte kdekoliv a kdykoliv je potřeba

Existují situace, kde není možné použít napájecí adaptér, např. na stavbách nebo když je potřeba použít tiskárnu na vozíku. PT-P950NW má k dispozici volitelnou bateriovou základnu na nabíjecí Li-Ion baterie umožňující tisk kdekoliv a kdykoliv je potřeba.
Tisk štítků bez použití PC

Pomocí volitelného dotykového displeje je možné tiskárnu ovládat bez použití PC, je tak ideální do potravinářského průmyslu, zdravotnictví nebo laboratoře. Navrhněte vlastní štítek a nahrajte ho do požadovaného umístění v zařízení označeného tlačítkem. Po stisknutí tohoto tlačítka se jednoduše vytiskne. Kromě toho můžete do štítku vkládat aktuální a budoucí čas a datum, což je ideální při tisku štítků "spotřebujte do:" nebo "vytištěno dne:".
Laminované štítky P-touch - testováno do extrému

Kazety Brother TZe jsou v nabídce v mnoha šířkách a barvách, včetně speciálních kazet jako např. silně přilnavé, flexibilní (pro nalepení okolo kabelu nebo vytvoření vlaječky) a bezpečnostní. Tyto laminované pásky jsou neuvěřitelně odolné, jsou navrženy a testovány tak, aby vydržely extrémní teploty, sluneční záření, vlhkost a zároveň byly odolné vůči otěru a působení chemikálií.


Logo BROTHERNadnárodní společnost BROTHER byla založena před více než sto lety v Japonské Nagoji.Zhruba před padesáti lety expandovala i do evropy. V České republice působí od roku 1991. Zabývá se prodejem, distribucí a technickou podporou scannerů, tiskáren, multifunkčních zařízení, faxů a tiskáren na štítky, včetne originálního spotřebního materiálu a příslušenství.
Více informací na www.brother.com

Produkt PT-P950NW se nachází v kategorii Tiskárny štítků, výrobce BROTHER

Technické parametry

Modelová řada: Brother
Model: PT-P950NW
Typ zařízení: Tiskárna
Podpora PCL: Ne
Potisk CD/DVD: Ne
LAN: Ano
WiFi: Wi-Fi
USB port: Ano
BlueTooth: Volitelně
Čtečka karet: Ne
Fax: Ne
Deskový skener: Ne
Průtahový skener: Ne
Podavač skeneru (ADF): Bez podavače
Provoz na baterie: Ano
Typ snímače: není

Výrobce: BROTHER
EAN: 4977766764537
P/N: PTP950NWYJ1
Záruka: 24eo.cz patička kontakt +420 606 622 826 patička email obchod@eo.cz patička facebook

Chci odebírat akční nabídky:

 

Copyright © 2004-2022 EO.CZ