. IGETiGET SECURITY M3 - Domovní GSM Alarm s pokročilými funkcemi, set, záložní baterie, podpora IP kamer
obrazek


iGET SECURITY M3 - Domovní GSM Alarm s pokročilými funkcemi, set, záložní baterie, podpora IP kamer

4 461 Kč

3 687 Kč bez DPH

Dostupnost (eshop):
na dotaz obnovit dostupnost
Dostupnost (prodejna):
na dotaz
Kód zboží: SI53905133 (M3)
Běžná cena: 4 640 Kč (při objednání mimo eshop)

Popis produktu

iGET SECURITY M3 - Domovní GSM Alarm, set

Inteligentní bezdrátový GSM zabezpečovací systém s možností ovládání IP kamer, spínání řízených zásuvek 230V a ochranou proti sabotáži.

Ovládání pomocí Android/iOS aplikace je kompletně v češtině. Měření teploty, teplotní poplach, vzdálené ovládání IP kamer a řízených zásuvek 230V. Jednoduché nastavení. Detektory informují alarm v případě, že dochází baterie, vysoká výdrž baterií v detektorech – až po 2 roky.

iGET SECURITY M3 je ideální pro zabezpečení veškerých budov - domů, bytů, chat, kanceláří, ale také garáží, obchodů, skladů, úřadů, apod. Jedná se o bezdrátový alarm s jednoduchou instalací a ovládáním, který váš dům nejen zabezpečí, ale také může hlídat teplotu, dálkově nebo dle časovače spouštět elektrické spotřebiče pomocí řízených zásuvek, a kdykoli je možné sledovat dění pomocí rotační IP kamery. Také při aktivaci hlídá, zdali jsou všechna okna a dveře zavřená. V případě poplachu alarm spustí nahrávání na této kameře a ihned video sdílí s aplikací ve vašem mobilním telefonu. Veškeré detektory jsou bezdrátové, napájené bateriemi, hlavní jednotka je napájena ze sítě 230 V ale má také vlastní záložní baterii s výdrží až 8 hod. Díky tomu je objekt neustále střežen i při výpadku elektrického proudu.

Aplikace
Pro ovládání je určena aplikace volně dostupná na Google Play a iOS marketu. Pomocí této aplikace je možné provést přehledně kompletní nastavení, přidávání detektorů, ovládat IP kameru a řízené zásuvky, nastavovat časovače, zjistit aktuální teplotu v domě, apod. Aplikace je v českém, slovenském a anglickém jazyce, další jazyky budou doplněny.

Bezdrátový přenos
Pro napojení detektorů k centrální jednotce není nutné tahání drátů ani složité nastavování. Detektory jsou bezdrátové a napájené bateriemi. Přidání dalších detektorů je otázkou několika minut. Centrální jednotka obsahuje slot na SIM kartu, pomocí které informuje o poplachu – pomocí SMS, volání, u IP kamery také přenosem videa.
Bezdrátové detektory mají dosah až 80 m. Stačí pouze vložit baterie a umístit detektor v prostoru. Aktivace a deaktivace alarmu je rovněž snadná a rychlá, buď použitím bezdrátové klíčenky, nebo mobilní aplikace. Odolné klíčenky slouží jako dálkové ovladače alarmu. Je možné aktivovat/deaktivovat alarm, zapnout poplach, a zapnout speciální alarm jen na některé zóny.

Měření teploty
Alarm na svém umístění měří také teplotu. Informaci ohledně teploty zašle přímo do mobilního telefonu na vyžádání. Také je možné nastavit minimální a maximální teplotu, pokud bude teplota překročena, alarm iGET SECURITY M3 o tomto informuje pomocí SMS.

Ovládání řízených zásuvek 230V
Součástí alarmu iGET SECURITY M3 není jen zabezpečení, ale také inteligentní řízení domácnosti. Pomocí vzdáleně řízených zásuvek pro ovládání jednoho spotřebiče 230 V je možné ovládat osvětlení, topení, klimatizaci, apod. Zásuvka je zapojena do běžné síťové zásuvky a do ní spotřebič. Vzdáleně ji můžete zapínat/vypínat nebo nastavit časovač.

Rotační IP kamera
K alarmu iGET SECURITY M3 je také možné připojení bezdrátové rotační IP kamery iGET SECURITY M3P15. Na tuto kameru je možné se vždy připojit pomocí online datového přenosu. Kameru iGET SECURITY M3P15 je možné vedle LAN portu připojit i pomocí WiFi k bezdrátové síti. Kamera iGET SECURITY M3P15 obsahuje pokročilé nastavení např. při detekci pohybu jednoho z detektorů vyšle hlavní jednotka pokyn k nahrávání a o všem informuje uživatele v SMS zprávě. Kamera iGET SECURITY M3P15 je rotační a nastavení i otáčení je prováděno ve stejné aplikaci jako pro alarm iGET SECURITY M3.

Hlídání otevření oken/dveří
Při aktivaci iGET SECURITY M3 jako jediný ve své cenové kategorii nabízí také hlídání rozpojených kontaktů tzn. v době, kdy chcete aktivovat alarm, a bylo by otevřené okno nebo dveře, které mají magnetický detektor, iGET SECURITY M3 ihned pošle informaci, které okno/dveře jsou otevřené. Tuto funkci lze také vypnout.

Možnost pojmenování zón/detektorů/ovladačů
iGET SECURITY M3 nabízí plné pojmenování zón/detektorů a veškerého příslušenství. Je možné zadat až 160 znaků. Toto je pohodlnější a přehlednější nežli pouze vybírat z přednastavené nabídky názvů.

Ochrana proti sabotáži, poškození
Každý z detektorů obsahuje ochranu proti sabotáži, o které ihned informuje alarm iGET SECURITY M3. Také samotný alarm iGET SECURITY M3 ihned rozpozná, pokud by mělo dojít k manipulaci. Při menším otřesu ihned vyvolá poplach. Při odpojení hlavního napájení 230 V uživatele ihned informuje, při obnovení napájení také posílá informativní SMS. Obsahuje také další prvky proti sabotáži.

Vybitá baterie v detektoru
Pokud má detektor vybitou baterii, rozsvítí se na daném detektoru žlutá LED dioda. Uživatel alarmu iGET SECURITY M3 ovšem toto kontrolovat nemusí. Informaci o vybité baterii detektor odešle alarmu iGET SECURITY M3, který informuje uživatele pomocí SMS zprávy který z detektorů potřebuje vyměnit baterii.

Hlavní parametry:
- obsahuje tamper proti sabotáži/cílenému poškození detektorů, alarmu apod.
- připojení celkem až 99ti bezdrátových detektorů / IP kamer / řízených zásuvek 230V
- pomocí dokoupené otočné IP kamery můžete volně sledovat dění v domácnosti, a telefon vám ihned při poplachu zprostředkuje aktuální video
- jednotka informuje o stavu / poplachu pomocí SMS nebo voláním až na 6 telefonních čísel
- ovládání pomocí aplikace v chytrém mobilním telefonu se systémem Android, iOS
- možnost aktivace / deaktivace / intercomu pomocí aplikace v mobilním telefonu
- mnoho možností nastavení poplachových zón, každý detektor lze pojmenovat vlastním názvem
- centrální jednotka obsahuje záložní baterii, tj. alarm je stále plně aktivní i při odpojení hlavního napájení (výdrž až 8 hodin)
- aktivování a deaktivování alarmu pomocí klíčenek nebo mobilní aplikace
- v hlavní jednotce alarmu integrovaná vnitřní siréna 80 dB
- dosah bezdrátových detektorů až 80 m, snadné upevnění detektorů
- zobrazení teploty v místnosti, o teplotě také informuje pomocí SMS, je možné nastavit teplotní alarm
- jednoduchá instalace
- extrémní výdrž baterií v příslušenství (až 2 roky)
- ochrana proti sabotáži, poškození
- hlídání otevřených oken/dveří

Obsah balení
- 1 x centrální zabezpečovací GSM jednotka - slouží jako hlavní panel pro veškeré nastavení a komunikaci pomocí zasílání SMS zpráv, pro řízení všech bezdrátových detektorů a celou kontrolu systému
- 2 x dálkové ovládání – klíčenka, pro rychlou aktivaci a deaktivaci alarmu
- 2 x bezdrátový magnetický senzor pro zajištění dveří nebo oken s tamperem a vysokou životností baterie, také umí upozornit pokud je při odchodu z domu dveře/okno otevřené, a vysokou životností baterie, až 2 roky bez výměny baterií
- 1 x bezdrátový pohybový PIR detektor pro zajištění místnosti s tamperem a vysokou životností baterie, až 2 roky bez výměny baterií
- 1 x napájecí adaptér pro centrální jednotku
- 1 x USB – microUSB kabel pro připojení k PC nebo napájení
- 1 x podrobný uživatelský manuál v českém, slovenském, a anglickém jazyce.

Další volitelné příslušenství:
M3P1 – Bezdrátový pohybový PIR detektor
M3P4 – Bezdrátový magnetický detektor dveře/okna
M3P5 – Dálkové ovládání (klíčenka)
M3P6 – Bezdrátový detektor plynu
M3P7 – Bezdrátové SOS tlačítko
M3P9 – Bezdrátový detektor úrovně vody
M3P10 – Bezdrátový detektor vibrací
M3P11 – Venkovní siréna
M3P12 – Venkovní solární siréna
M3P13 – Externí bezdrátová klávesnice s LCD
M3P14 – Bezdrátový detektor kouře
M3P15 – Bezdrátová rotační IP kamera
M3P16 – Bezdrátově řízená zásuvka 230V
M3P17 – Bezdrátová venkovní IP kamera

Některé příslušenství nemusí být dostupné v prodeji, neboť se ještě připravuje. O dostupnosti se informujte u svého prodejce.

Více informací http://www.iget.euProdukt iGET SECURITY M3 - Domovní GSM Alarm s pokročilými funkcemi, set, záložní baterie, podpora IP kamer se nachází v kategorii , výrobce IGET

Technické parametry


Výrobce: IGET
EAN: 8594177650264
P/N: M3
Záruka: 24


eo.cz patička kontakt +420 606 622 826 patička email obchod@eo.cz patička facebook

Chci odebírat akční nabídky:

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Copyright © 2004-2019 EO.CZ