. PříslušenstvíSpotřební materiálCartridge a tonerySpotřebák pro štítkové tiskárnyBROTHERBrother TC-595 - bílý tisk na modrém podkladu, šířka 9mm
Brother TC-595 - bílý tisk na modrém podkladu, šířka 9mm - obrázek produktu


Brother TC-595 - bílý tisk na modrém podkladu, šířka 9mm

381 Kč

315 Kč bez DPH

Dostupnost (eshop):
na dotaz obnovit dostupnost
Dostupnost (prodejna):
na dotaz
Kód zboží: SB31701899994 (TC595)
Běžná cena: 412 Kč (při objednání mimo eshop)

Popis produktu

Originální pásková kazeta pro tisk štítků Brother TC595 – bílý tisk na modrém podkladu, šířka 9 mm

Tato 9 mm široká páska Brother pro tisk štítků s bílým textem na modrém podkladu se hodí k různým účelům v kanceláři, dílně nebo domácnosti. Je ideální k označování obsahu složek, pořadačů a kartoték.

Pásku TC595 pro tvorbu štítků využijete v domácnosti, kanceláři i dílně. Hodí se například k označování pořadačů, kartoték, polic, USB flash disků, kabeláže a podobně.

Samolepicí laminované štítky byly vyvinuty tak, aby odolaly extrémním teplotám. Přečkají rovněž působení chemických látek, oděr, účinky slunečního světla i ponoření do vody, takže jsou vhodné k použití v interiéru i exteriéru.


Logo BROTHERNadnárodní společnost BROTHER byla založena před více než sto lety v Japonské Nagoji.Zhruba před padesáti lety expandovala i do evropy. V České republice působí od roku 1991. Zabývá se prodejem, distribucí a technickou podporou scannerů, tiskáren, multifunkčních zařízení, faxů a tiskáren na štítky, včetne originálního spotřebního materiálu a příslušenství.
Více informací na www.brother.com

Produkt Brother TC-595 - bílý tisk na modrém podkladu, šířka 9mm se nachází v kategorii Spotřebák pro štítkové tiskárny, výrobce BROTHER

Technické parametry

Barevný tisk: Ne
Černobílý tisk: Ano
Barva: Bílá
Typ pásky: Laminovaná
Šířka pásky [mm]: 9
Typ spotřebního materiálu: Štítky

Výrobce: BROTHER
EAN:
P/N: TC595
Záruka: 6eo.cz patička kontakt +420 606 622 826 patička email obchod@eo.cz patička facebook

Chci odebírat akční nabídky:

 

Copyright © 2004-2022 EO.CZ