. PC doplňkyMultimédia, audioSluchátka a mikrofonyASUSASUS ROG Centurion gaming headset
ASUS ROG Centurion gaming headset - obrázek produktu
ASUS ROG Centurion gaming headset - obrázek č. 1 ASUS ROG Centurion gaming headset - obrázek č. 2 ASUS ROG Centurion gaming headset - obrázek č. 3 ASUS ROG Centurion gaming headset - obrázek č. 4


ASUS ROG Centurion gaming headset

6 692 Kč

5 531 Kč bez DPH

Dostupnost (eshop):
na dotaz obnovit dostupnost
Dostupnost (prodejna):
na dotaz
Kód zboží: SA22040710456 (90YH00J1-M8UA00)
Běžná cena: 6 960 Kč (při objednání mimo eshop)

Související produkty

Popis produktu

Podívejte se na vysoce výkonná herní sluchátka ROG edice od společnosti Asus, která jsou vybavena špičkovými 40mm neodymovými měniči. Vysokého pohodlí bylo dosaženo pomocí velkých a pohodlných náušníků, které umožní dlouhotrvající nerušený poslech. Zažijte novu kvalitu zvuku se sluchátky Asus Centurion, které pomocí 10 samostatných měničů slibují realistické podání 7.1 prostorového zvuku. Získáte senzační zvuk a efektivní potlačení okolního hluku. Se sluchátky získáte dokonalý přehled o dění kolem vás. Nechte se ohromit plností zvukových detailů, které vás o správnosti výběru sluchátek zajisté přesvědčí. Nenechte se při hře vyrušovat a rozptylovat. Díky technologii izolace okolního hluku uslyšíte fascinující zvuk i v hlučných podmínkách. Sluchátka nabízí extrémně pohodlné polstrování, které je vyrobeno z vysoce kvalitní a jemné kůže. Sluchátka Echelon vám perfektně padnou a zajistí optimální pohodlí i během dlouhých herních akcí. Velmi příjemnou vlastností sluchátek je také kvalitní digitální mikrofon. Srozumitelnější komunikaci a citlivější zachycení hlasu při hře vám zajistí technologie pro potlačení okolního hluku.

 • 10 výkonných samostatných měničů pro 7.1kanálový prostorový zvuk
 • Mikrofon s potlačením hluku
 • ESS zesilovač
 • Ovládání se Sonic Studio
 • ROG stojánek
 • 2 sady ušních nástavců
 • USB audio stanice s ovládáním během hry

Konektor a propojení

 • Konektor: USB
 • Headset kabel: 1,5 m
 • USB kabel: 1,5 m
 • Celková délka: 3 m

Podporované platformy

 • Windows
 • MAC

Sluchátka

 • Frekvenční rozsah: 20Hz - 20kHz
 • Impedance: 32ohmů
 • 40 mm neodymové měniče

Mikrofón

 • Frekvenční rozsah: 50Hz - 12kHz
 • Citlivost: -26 dB

Obsah balení

 • Uživatelksý manuál
 • Odjímatelný mikrofon
 • Stojánek na sluchátka
 • USB kabel
 • USB audio stanice s ovládáním
 • HDMI-to-3.5mm přechodka

Více na stránkách výrobce: https://www.asus.com/ROG-Republic-Of-Gamers/ROG-Centurion/

NECHTE SE UNÉST HERNÍM ZVUKEM

ROG Centurion jsou špičková herní sluchátka s realistickým podáním prostorového zvuku 7.1 s 10ti samostatnými měniči. Sluchátka vám přinesou senzační zvuk s efektivním potlačením okolního hluku a digitální mikrofon se postará o neuvěřitelně čistou hlasovou komunikaci při hře. Tato sluchátková souprava je vybavena sluchátkovým zesilovačem ESS na Hi-Fi úrovni, který vám dodá realistický a působivých zvuk a přenese vás přímo do středu vašeho herního bojiště. Přiložená plug-and-play USB audio stanice vám umožňuje plnou kontrolu a ovládání zvuku i během hry.

NEPŘEKONATELNĚ REALISTICKÝ PROSTOROVÝ ZVUK 7.1

Pět samostatných neodymových měničů v každém náušníku sluchátek ROG Centurion je zárukou neuvěřitelně věrného 7.1kanálového prostorového zvuku. Velké pozornost byla věnována pozicím jednotlivých měničů a přesné mechanice komor, což posunuje jejich výkon v kategorii herních sluchátek na nejvyšší úroveň. Při hraní her uslyšíte každý výstřel a kroky blížících se nepřátel odhalíte s naprostou jistotou. Budete se tak cítit skutečně uprostřed bitevního pole, v centru vašeho herního dění.

DOKONALÉ PRO POSLECH HUDBY

Bez ohledu na to, zda je vaše hra v 7.1, 5.1 či stereo zvukovém provedení, ROG Centurion vám ji podá v té nejoptimálnější přirozené kvalitě. Jediným kliknutím na USB audio stanici si pak můžete změnit nastavení mezi jednotlivými režimy.

KŘIŠŤÁLOVĚ ČISTÁ KOMUNIKACE

ROG Centurion přichází s jednosměrným digitálním mikrofonem a algoritmem pro optimalizované zpracování zvuku, čímž dosahuje úrovně čistoty zvuku, které tradiční analogové mikrofony nemohou dosáhnout. Chloubou této sluchátkové sady je také působivý poměr signál-šum, rozšířená širokopásmová frekvenční odezva a vysoká citlivost. Digitální mikrofon zajišťuje křišťálově čistou hlasovou reprodukci, vyvážené a přirozeně znějící vokály a minimální šum pozadí.

Flexibilní konstrukce mikrofonu vám umožní si jej nastavit přesně v té poloze, v jaké potřebujete. Můžete jej také sklopit dozadu a připravit tak sluchátka na převoz.

SLUCHÁTKOVÝ ZESILOVAČ HI-FI ÚROVNĚ PRO REALISTICKÝ HERNÍ ZVUK

S cílem dosažení mimořádně jasného a ohromujícího herního zvukového výkonu jsme využili rozsáhlé zkušenosti s vývojem těch nejlepších zvukových karet. ROG Centurion je dodáván s externí řídící jednotkou, která funguje přesně jako zvuková karta. Navíc má i zabudovaný ESS zesilovač na Hi-Fi úrovni - tedy nejvýkonnější sluchátkový zesilovač na světě. Vylepšený zvukový výkon je tak ještě brilantnější a zvuk při hraní her a poslechu hudby je ještě vyváženější.

MĚJTE ZVUK POD KONTROLOU

ROG Centurion je dodáván s ASUS Sonic Studio, snadno ovladatelným zvukovým nástrojem nabitým celou paletou funkcí. Hráči tak získávají plnou kontrolu nad širokou škálu zvukových funkcí, jako je například ekvalizér či úprava jednotlivých kanálů 7.1 prostorového zvuku. Většinu zvukových nástrojů je třeba ovládat ve více oknech, což konfiguraci činí komplikovanou a časově náročnější. ASUS Sonic Studio má intuitivní zjednodušený pohled, který zobrazuje všechny potřebné ovládací prvky zvuku na jediné obrazovce, čímž se nastavení stává snazším a rychlejším.

Sonic Studio také obsahuje ovládací prvky k Sonic Radar Pro, unikátní funkci, která přesně mapuje zvuky ve hře - například kroky, či výstřely. Díky překryvné grafice pak vizuálně tyto zvuky zvýrazní a vy můžete snadno určit své nepřátele. Přináší vám tak konkurenční výhodu v FPS střílečkách.

MAXIMÁLNÍ POHODLÍ

VELKÉ VÝMĚNNÉ NÁUŠNÍKY A OPTIMÁLNÍ UPÍNACÍ SÍLA
Komfort a pohodlí by měly být klíčovou součástí každé herní sluchátkové sady. Každý však za definici pohodlí může považovat něco jiného. Abychom dokázali uspokojit každého hráče bez ohledu na jeho preference, herní sluchátková sada ROG Centurion přichází hned s dvěma sadami extra měkkých náušníků - s náušníky z paměťové pěny a náušníky z vysoce prodyšné proteinové kůže. Obě sady vám poskytnou vynikající pohodlí i při delším hraní vašich oblíbených her.

Navíc přítlak, který vyvíjí hlavový most sluchátek na hlavu hráče, byl laboratorně testován za použití různých typů hlav, což přispívá k ještě většímu pohodlí hráčů.

PRAKTICKÉ OVLÁDÁNÍ NASTAVENÍ ZVUKU VE HŘE

PLUG-AND-PLAY USB AUDIO STANICE
Mějte kontrolu nad zvukem pevně v rukou pomocí ROG Centurion USB plug-and-play audio stanice, která funguje jako USB zvuková karta a využívá technologii účinného potlačení hluku prostředí (ENC), vynikající profily pro různé herní zvuky a zesilovač sluchátek. Její samostatný reproduktorový výstupní jack ovládaný přepínačem umožňuje snadné přepínání zvukového výstupu ze sluchátek do reproduktorů, aniž by bylo třeba odpojovat sluchátka.

SAMOSTATNÉ OVLÁDÁNÍ HLASITOSTI PRO KAŽDÝ KANÁL A MIKROFON

Různé hry mohou využívat různé způsoby záznamu, což může mít vliv na vyvážení jednotlivých kanálů, které je poté potřeba upravit. Sluchátka ROG Centurion nabízejí samostatné ovládání hlasitosti pro jednotlivé kanály prostorového zvuku, takže si hráči mohou bez problémů vyladit vyvážení podle svých představ.

ČTYŘI PROFILY PRO RŮZNÝ HERNÍ ZVUK

Nastavení profilů vám dávají možnost dosáhnout maximálního zvukového výkonu pro celou řadu žánrů včetně FPS stříleček, závodních her a akčních/RPG her. Vyberte si vhodný profil herního zvuku a ihned zesílíte klíčové zvukové detaily. Agresivní efekty skřípějících kol vás uvrhnou doprostřed závodní dráhy, zatímco vylepšené zvuky kroků a střelby vám umožní rychleji a přesněji určit polohu nepřátel!

Kdo neuslyší, neuvěří
Nasaďte si sluchátka, vyberte si jeden z níže uvedených režimů a okuste profily pro různé herní zvuky sluchátek ROG Centurion na vlastní kůži.

FILTRUJE PŘES 90 % OKOLNÍCH RUCHŮ

ROG Centurion USB audio stanice je vybavena vestavěným mikrofonem, který aktivně zjišťuje a odstraňuje více než 90% hluku prostředí*, jako je například cvakání mechanické klávesnice a řeč, aby vaše spojence během komunikace s vámi nerozptylovaly zvuky ve vašem okolí.

*Pro aktivaci funkce ENC (potlačení okolního hluku) je vyžadováno připojení přes USB. Účinnost funkce ENC byla testována a ověřena laboratořemi společnosti ASUS. Skutečná účinnost závisí na vzdálenosti od zdroje hluku, velikosti místnosti, umístění a dalších faktorech.

STATICKÉ A PULZUJÍCÍ SVĚTELNÉ EFEKTY

Vyjádřete svůj herní styl pomocí sluchátek ROG Centurion se svítícím logem ROG a dalšími světelnými efekty. Vyberte si mezi statickými či pulzujícími světelnými efekty, a to jediným stiskem tlačítka na audio stanici.


Společnost ASUS, začínající jako malá firma s několika málo zaměstnanci a zabývající se výrobou základních desek, patří dnes mezi technologicky nejvyspělejší a nejprodávanější značky smartphonů, tabletů, monitorů, notebooků, počítačových komponent a široké škály herního, ale i profesionálího příslušenství. Produkty společnosti můžeme nalézt téměř ve všech odvětvích trhu s IT.
Více informací na www.asus.com

Produkt ASUS ROG Centurion gaming headset se nachází v kategorii Sluchátka a mikrofony, výrobce ASUS

Odkazy

Technické parametry

Typ drátového připojení: USB
Barva: Černá-červená
Typ sluchátek: Hlavový most
Účel: Herní
Mikrofon: Ano
Drátová sluchátka: Ano
Herní provedení: Ano

Výrobce: ASUS
EAN: 4712900395099
P/N: 90YH00J1-M8UA00
Záruka: 24eo.cz patička kontakt +420 606 622 826 patička email obchod@eo.cz patička facebook

Chci odebírat akční nabídky:

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Copyright © 2004-2020 EO.CZ